Şimdi Ara

Migros 2 Kat Money (5 Mart) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
22
Favori
15.766
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar 25/10 ile katıldım şimdi ben 75 üzeri çay ve 35 üzeri tavuk alacğaım ama sistem otomatik 10 tl düşecek, ben hangisinden 10 tllik fazla almalıyım ki moneyler gelsin? atıyorum hem çaydam 85 hem de tavuktan 45 alıp garantilemem ki gerekir?

• quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

selamlar 25/10 ile katıldım şimdi ben 75 üzeri çay ve 35 üzeri tavuk alacğaım ama sistem otomatik 10 tl düşecek, ben hangisinden 10 tllik fazla almalıyım ki moneyler gelsin? atıyorum hem çaydam 85 hem de tavuktan 45 alıp garantilemem ki gerekir?

Önceki alışverişlerde 10 TL geçmesi yetiyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murattekno kullanıcısına yanıt

Ayrı ayrı geçirin kasadan

fazla almanıza gerek yok büyük ihtimal her türlü 75 TL'den fazla ödediğiniz için sorun olmaması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kal42kal42

Gliss alacaklar bunu değerlendirsin bedavaya gelir alışverişleri üzerine de money alırlar uygulama adı: QUMPARA
    Faydalandım teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

selamlar 25/10 ile katıldım şimdi ben 75 üzeri çay ve 35 üzeri tavuk alacğaım ama sistem otomatik 10 tl düşecek, ben hangisinden 10 tllik fazla almalıyım ki moneyler gelsin? atıyorum hem çaydam 85 hem de tavuktan 45 alıp garantilemem ki gerekir?

güzel soru

• ByBaterist kullanıcısına yanıt

facebooktan aldığım kodu henüz uygulamada tanımlamadım, onu daha sonra kullanacam artık, riske atmayayım gelecek moneyleri

Money bonus puan ödemelerini kampanya dan etkilenmez. Fakat indirim facebook kodu vs ödemeniz etkilenebilir. Bu yüzden toplam ödemeyi artırın yanına bir şeyler alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyalara nerden katilcagiz. Sanal market uygulamasindada bulamadim migros uygulamasindada?

• tbg kagit havlu pecete 37 ye 7 money tanımlı. 40 tl lik kagit havlu pecete 2x money kampanyasıyla birleşir mi. ikisinden de iki kat money gelir mi
  • araftayim A kullanıcısına yanıt
    Gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım şu,facebook kodu için niye 10 tl.fazla ürün alalım ki money yatması için , diyelim 30 tl.lik piliç etine 4 money veriyor,bende 30 tl.lik piliç eti aldım.25/10 kullandım.money gelmemesi için hiç bir sebep yok,şartlarda alım miktarı önemli neyle ne kadar ödediğin değil.

• serden kullanıcısına yanıt
    Öyle olmuyor işte gelmiyor money
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alvimopan1

Öyle olmuyor işte gelmiyor money

neden mesela? Gerekçe ne ?

Yazıyor işte 30 tl harcamaya diye 30tl harcadığın yok ki çok net ifade
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alvimopan1

Yazıyor işte 30 tl harcamaya diye 30tl harcadığın yok ki çok net ifade

Yine anlatayım şartlarda 30 tl.lik tavuk alana 4 money diyorsa bende 30 tl.lik tavuk alırsam,ama kasada faceden 10 tl.indirim olursa 20 tl. ödersem niye 4 money gelmesin?

hocam gelmiyor işte. adamlar senin cebinden çıkan paraya bakıyor ne kadarlık aldığına değil

• Senin 30 liralık tavuk alman önemli değil. Migros benim kasama 30 lira girmesi gerek diyor money yüklemesi için.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetzk

facebooktan aldığım kodu henüz uygulamada tanımlamadım, onu daha sonra kullanacam artık, riske atmayayım gelecek moneyleri

Bir önceki insertte bi facebook kodu tanımlamıştım. Şimdi yeni bir tane mi geldi hocam yoksa eskisini mi kastediyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.