Şimdi Ara

Mideyi Rahatsız Etmeyecek Alkol Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
16.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba gastrit nedeniyle bir süredir alkol kullanmıyordum ama bu yılbaşı arkadaşlara uymak istiyorum. Ben genelde bira içmeyi seven biriydim ama gastritten sonra ne yazık ki her içtiğim biradan sonraki birkaç gün zehir oluyor. Muhtemelen ben yine tombul efesimle birkaç günün zehir olmasına aldırış etmeden takılacağım ama sizin de önerileriniz varsa duymak isterim. Özellikle benim gibi mide rahatsızlığı olan ve alkol kullanan arkadaşlar ne önerirler merak ediyorum.

• Pastörsüz efes var o daha iyi geliyor bana. İsterseniz bir deneyin hocam
  • Fridolf kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hiç denemedim tadı tombul efese benziyor mu?
  • Kardeş Cehennem ve Ölümü asla aklından çıkarma ve haramı bırak en güzeli milli içkimiz Ayran
  • tisuanzii kullanıcısına yanıt
    Taze olduğu için kesinlikle daha güzel hocam
  • sek vodka, ama kaliteli olsun istanblue, bazooka gibi ispirtolari icme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

Kardeş Cehennem ve Ölümü asla aklından çıkarma ve haramı bırak en güzeli milli içkimiz Ayran
    Neden o zaman cennete şarap akan irmaklar var kanka
  • Kanka daha önce bu konuyu senle yazıştığımı hatırlıyorum ama yinede ŞARAP konusunu bir daha yazayım : Şarap Arapça bir kelime olup EŞRAP kelimesinden gelmiştir yani şarap içecek manasına gelir yani Kur'anda geçen ( şaraptan ırmaklar ) dan bahsedilen şarap alkolsüz Cennet içeceğidir
  • Bende de inaktif gastrit var ama baya bira iciyorum ertesi gün zehir olsa da. Vodka yi dene vodka icsem ertesi gün fazla sorun yaşamıyorum.
  • yeni önerilere açığım
  • Yılbaşı geçti artık muhterem boşuna günaha girme ve helal olan içkilerden iç zira üstadım Said-i Nursi bu konuda şöyle der : Helal dairesi keyfe kâfidir, Harama girmeye hiç lüzum yoktur
  • Viski içebilirsiniz. Haftada 2 gün bir veya iki bardak. Hem biradan daha kaliteli, daha yüksek alkol hem de kilo yapmaz. Maddi durumunuzu bilmiyorum ama clan campbell f/p ürünüdür. 2 parmak viski üzerine 1 buz atın mis gibi
  • Cin tonik
  • Bira candır...
  • Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Benimde en sevdiğim içkidir,Türkiye'de cine karşı bir ön yargı bir var .Millet kara düzen vodka ,viski kafasında.Sek sevenlere bir şey demiyorum fakat bir şeyler karıştıranlar cin denemiyerek çok şey kaybediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 6 Şubat 2020; 1:22:5 >
  • hocam rosato (kavaklıdere) tavsiye ederim meze olarak da meyve kafii gelir çilek vesaire
  • Alkol değil ama geçen gün yurtdışından gelen bir arkadaşım istanbul hava alanından bir sigara almış tadı damağımda kaldı. malboro double fuisın diye böğürtlen aromalı bişeydi. hayatımda ilk defa sgara içtim od abuydu acaba buralarda var mıdır o sigara...
  • Tekila
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.