Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR|PS4 ANA KONU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
9
Favori
29.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu zamana kadar aldığım tüm oyunları banka kartıyla aldım. Enpara, garanti para card vs falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtubedan izledigim birkac gameplay videosuna göre, ilk oyundan hic bir farki yok galiba. Mekanikler, mekanlar, orklar, warchefler falab filan. İlk oyunu severek iynadim bitirdim bazen bu orklarin aşırı çokluğu canımı sıksa da bitirdim.

Ama bu yeni oyun bence tamamen ayni ilk oyun ile. Zamanla guzel bir.indirim gelirse alınabilir tabii

• arkadaşlar bu bize çıkan legendary orkları falan nasıl kullanacağız act 2 ye kadar falan kullanılmaz gibi bir ibare gördüm markette, 22 tane legendary açtım hiç birini kullanamıyorum, yardım edebilecek biri varmıdır
  • Orijinal üçlemeyi, The Silmarillion, The Children of Húrin, Beren and Lúthien ve The History of Middle-Earth 1-2-3'ü okumuş biri olarak söylemek isterim ki beni rahatsız etti. Bu kitapları okudum ama evreni internetten araştırmadım, fan sayfalarında takılmadım ve The History of Middle-Earth her ne kadar yayınlanmamış, çıkarılmış bölümlerden oluşsa bile 12-15'e kadar gidiyor ve 1-2 tane daha kaçırdığım kitap var diye biliyorum. O yüzden sen bilmiyorsun ohoo diyen arkadaşlar çıkabilir ama her ne kadar güzel göndermeler olsa hatta topladığınız itemler için tek tek uzun açıklamalar yapılmasına rağmen ben karakterin güç seviyesinden dolayı beğenmedim. Olaylar evrene uymuyor böyle bir şey yok muhabbetine girmek istemiyorum çünkü anlamsız aksiyon oyunu için ama karakter aşırı güçlü yani her seviye atladıkça LOTR evreninde olan kadim varlıklara el öptürcek seviyeye geliyor. Seriyi bilmeyenler için yani karakter, Kratos'a çay koydurup getircek seviyelere geliyor. Bu beni rahatsız etti baya. LOTR umursamıyor olsanız bile Captain'lar için avantaj sağlıyor ama normal orcları çok kolay yapıyor zaten bu bence oyun dinamiği olarak bir sorun ki seviye de size göre atlamıyor. Ben baya bir oynayıp sadece seviye atladım konu takip etmeden şimdi hikaye görevlerinde herkesi indiriyorum basitçe bu rahatsız edici bir durum. Zaten LOTR'u umursuyorsanız daha da rahatsız olursunuz.

• http://www.metacritic.com/game/playstation-4/middle-earth-shadow-of-war/user-reviews

Kötü yorumların çoğunu kaldırmalarına rağmen oyunu çok fena gömmüşler alacaktım vazgeçtim. single playerda bile microtransactions var çok saçma 60 dolar değil de 60 lira olursa belki alınır. Almayı düşünen arkadaşlar sitelerin değil de oyuncuların incelemelerini okusunlar yazık etmeyin paranıza. Bir arkadaş fena atarlanmış

SHAME! SHAME! SHAME! SHAME!
    I don’t write reviews. A lot of people do that for living and passion. I am more of a introvert.
    I always took refugee in games. I found acceptance and friends there. It allowed me to feel able and free, unlike in real world. Once you are in the game you are not ugly, stupid or poor, or pretty, smart and rich. We are all adventurers. We are all EQUAL. We are all what we want to be, commit our time and effort to excel in what we believe in. We had to earn everything with our bare mouse and keyboard and gamepad.
    Microtransactions is killing the heart and soul of gaming.
    Wanna be more powerful? Pay up!
    Wanna look cool? Pay up!
    Don’t worry we made your beloved game a piece of grindy mobile dumpster.
    And Publishers say it is for your own freedom of choice.
    A testament to greed and falsehood.
    SHAME! SHAME! SHAME! SHAME!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RageofTurk -- 13 Ekim 2017; 3:31:39 >

• Konusu geçti mi bilmiyorum ama bu nası bir esinlenme yahu. 10 sene önce seçtiğim avatarı görünce bir anda aydınlandım

MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR|PS4 ANA KONU
  • TheB0SS kullanıcısına yanıt
    2 ye kadar bekle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çok iyi arkadaşlar başından kalkamadım 4 saattir, ılkini 3 defa bitirmiştim bu ilk oyundan çok daha guzel oyunu pro da 4k eklenti paketiyle oynuyorum toplamda 69 gb olumsuz hiçbirşey görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: KOX B0SS

2 ye kadar bekle

Hocam neyin ikisi saat mi gün mü, bölüm mü hakikaten bilgim yok yardım edin lütfen

2. Act bende daha gelemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: KOX B0SS

2. Act bende daha gelemedim

Bölüm mü bu atc nedir neyin kısaltması öyleyse 2. Bölüme nasıl gelinir nasıl olacak başgan

Hikaye ye devam edicen işte

• quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

arkadaşlar bu kaptanlar hiç bitmiyor mu ? 20 25 tane kaptan kesmisimdir ama şehrin hiç temizlendiğini görmedim her tarafi ork kaynıyor aynı şekilde aslında sorum minas ithildeyim 17 level oldum şehri temizlemek mümkünmü yoksa ne kadar uğraşırsam uğraşayım oyun ork mu spawn ediyor

Oyunda ilerlemeniz lazim minas tirith'i terkedip baska bolgeye gideceksiniz ana hikaye icabi. Hikayede Act 2'ye geldiginizde nemesis sistemi acilacak. Su an bosa kurek cekiyorsunuz.
    Nemesis sistemi acildiktan sonra kendi levelinizden yuksek olmayan captainlari recruit edebileceksiniz. Yeterli sayida captaon olunca conquest gorevi acilacak ve bolge icin fortresse karsi savas acacaksiniz. Bu savasi kazaninca bolge sizin olacak ama kalan captainlari ya oldurmeniz ya da recruit etmeniz gerek yine. Minionlar bolgeden tamamen temizlenmeyecek hicbir zaman. Bu temizlenirse challenge'lari yapamazsiniz zaten bilincli olarak temizlenmiyor ufak tefek orc'lar. Captainlar tamamen temizlenip size katilabilir tabii. Ama ilerleyen zamanlarda recruit ettiginiz orclar size ihanet edebilecek. Oyun parasiyla actigim paketten cikan legendary orc bana ihanet etti. Iron will'mis bir de tekrar recruit etmeme karsi cikiyor. Kestim kellesini yazik oldu legendary'e :)

Oyun harika gidiyor 20 saati devirmisimdir en ufak sikilmadim. Mukemmel bir oyun olmus. Ana hikaye de gayet guzel gidiyor nemesis sistemi de muthis.

Bir tane captain indirmeye gittim yaninda 5 tane captain bodyguard duruyor. Yuzlerce minion var etrafta isim cok zorlasti derken beni olduruyorlardi son vurusu yapacakti kilicini kaldirdi tam indirirken benim orc'larimdan biri firladi arkamdan hic hesapta yokken oldurdu. Muthis olaydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 13 Ekim 2017; 21:37:16 >

• Çok kapsamlı geldi bana, bi boss öldürücem 70-80 düşman gösteriyo haritada. Son 10 kalıyo tam mevzuya giricem 16 level bi boss daha çıkıyo arada Öldüremedim, çok da uğraştırıcı

Satıyorum isteyene dijital indirimli
  • Dante kullanıcısına yanıt
    Hocam videolari gecersek hikaye kac saat suruyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXNinjaG4xX

Bitirmeye cok uzagim henuz. 20 saati gecti. 50 saat vardir herhalde her sey dahil bitirmesi.

• Dante kullanıcısına yanıt
    Cevap icin tesekkurler.
  • Bende birazdan başlıyorum hayırlısı ile oynamaya şükür kavuştuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: xXNinjaG4xX

Bitirmeye cok uzagim henuz. 20 saati gecti. 50 saat vardir herhalde her sey dahil bitirmesi.

Hocam ben 2 boss öldürdüm. 3. Uku mudur nedir bölgesine gidiyorum 70-80 tane düşman gizli gizli öldürüyorum. Son 10 tane falan kalıyo saldırıya geçiyorum ama ölüyorum. Okçuları indiriyorum yine geliyolar. En son son 10 adam ve boss ile savaşırken 16 level bi adam geldi. Öldüm tabi. Napıcam böyle oyun mu olur arkadaş

• Yalnız dövüş dinamikleri gene çok iyi zaten bi bu bide Batman üstüne tanımam bu konuda.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.