Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.171
Cevap
16
Favori
41.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 349
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 9 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 16
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Dante (30 mesaj) Senatus (27 mesaj) Tinúviel (25 mesaj) mert1905x (23 mesaj) Gye_Baek (22 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (166 mesaj) Mobil (452 mesaj) Tablet (83 mesaj) (5 mesaj) Mini (33 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> RPG >> MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1192 Mesaj

Abi bende alacağım bu oyunu biliyorsun birde metro redux alacağım ama kutulu ve 2. bölge TR'de satış yok.

Sen yurt dışı kutulu nereden alıyorsun? Bana da bir tavsiye verir misin?
    |
    |
    C-TRanger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ASUS PRIME Z370-A | INTEL Core i7-8700K 7/24 4000 MHZ 1.26v | Zotac GTX 1050 Ti OC EDITION GDDR5 4GB | G.SKILL Trident Z RGB DDR4-3600Mhz C16 16GB (2x8GB) | NZXT S340 Elite BLACK+RED | NOCTUA NH-U12S
    MacBook Pro 2.3 GHz 256 GB SSD 8 GB Ram, iPhone 5s, PlayStation 4
    Steam, PSN, Battletag:LucasAuAn#2117, Origin, Skype: LucasAuAn, Discord: LucasAuAn#6496
  • Yarbay
    6049 Mesaj
    Kesinlikle yılın sürprizi oldu. Ancak Ekim ve Kasım ayındaki bolluktan ötürü PC'ye çekip oynamayı düşünüyorum, 6 GB'lık extra grafik paketiyle birlikte tadından yenmez bu oyunun. PS4'e almayı düşünenler sabır etsin, önümüzdeki hafta Spot'a gelir.
    |
    |

Oyun 29 gb arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 26 Eylül 2014; 15:39:51 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

2017 BMW 118i M Plus LCI2
    Intel i7-8700K - NZXT Kraken X52 | Strix Z370-F | Palit RTX 3070 | SX8200 Pro 512 GB + WD Blue 3D 1 TB | Vengeance RGB 16GB | NZXT S340 Elite | AORUS AD27QD WQHD 144Hz | G Pro Wireless & G810 | Playstation 5
  • Yarbay
    2052 Mesaj
    Puanlar cidden sağlam.Çıksa da pynasak artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Bir oyun olarak güzel görünen, ancak orta dünya havasını verme konusunda şüpheyle yaklaşılan Middle Earth: Shadow of Mordor'un ilk incelemelerinin yayınlanmasıyla, ilk puanları da belli oldu.

Puanlara baktığımızda, onca şüpheye rağmen oyunun oldukça beğenildiğini ve genelde 9 ve üstü puanlar aldığını görüyoruz. En yüksek puanı veren tam puanla Joystiq iken, en düşük puan da Destructroid'den geliyor.

IGN – 9.3 / 10
    GameSpot – 8 / 10
    Polygon – 9.5 / 10
    Joystiq – 5 / 5
    Eurogamer – 8 / 10
    Destructoid – 6 / 10
    GamesRadar – 4.5 / 5

Diğerlerini geç de IGN o puanı boşuna vermemiştir.

Sağlam bir single tps istiyor bu gönül. En son tomb raider dan çok keyif almıştım. Umarım bu yaşatır

Gerçi Monolith faktörü de var işin içinde. Adamların oyunları cidden iyi yahu. Şu ana kadar falsosunu görmedim. Sağlamlar yani güvenebilirsiniz.
    |
    |

• Yarbay
    4528 Mesaj
    Çok iyi bir oyun olacağından emindim, Nemesis sistemi zaten devrim niteliğinde gözüküyordu. Monolith boş iş yapmaz pek. Heyecanla bekliyorum oyunun elime geçmesini.

|
    |
    İlk gördüğümden beri heyecanla bekliyorum. Sonunda az bir süre kaldı.
    |
    |

She cast stars cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
  • Yarbay
    34554 Mesaj
    şu oyun çıksın artık sabırsızlanıyorum
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    9857 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu oyundan pek beklenti yoktu ama aldığı puanlarla bir çok kişiyi şaşırtmıştır heralde.

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/middle-earth-shadow-of-mordor/critic-reviews
    |
    |
    |
    |

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-MiddleEarth_Shadow_of_Mordorun_Live_Action_Videosu_Yayinlandi-71256.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 26 Eylül 2014; 20:46:19 >
    |
    |
    |
    Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa

• Yarbay
    2169 Mesaj
    Bu oyunu ilk gosterdiklerinde grafiklerin kotu olmasina ragmen dovus ve oynanis dinamiklerini gordukten sonra ki assasins creed in etkisinde kaldigini belirtmisti yapimci, (ki dövüs dinamikleri ac den bile bence daha iyi) heyecanla beklememe neden oldu. Benim anlamadigim next gen grafikli the witcher 3 ve bloodborn kadar grafik ve atmosfere sahip olmayan oyuna en elestirel siteler dahi 10 uzerinden 9.5 ve 10 tam puan vererek efsane oyunlara verilen puani verdiler resmen. Yani a kalite duzeyinde bir oyundan( indie oyunlari haric) grafikten puan kirarsan ki oyledir, bu oyun en fazla grafik haric diger ogelere tam puan verse bile en fazla tas catlasa 8 puan almasi lazim. Arkadas bir last of us, uncharted serisi ve gow serisi hem grafik hemde hikayesiyle anca 9 ve 10 puan alip goty yada efsane oyun kategorisine girerken 3. Parti bir firmanin sıradan multiplatform oyunu ne kadarda oynanis ve hikayeside iyi olsa kotu grafiklerine ragmen bazi cimri sitelerden 9.5 ve 10 tam puan almasi beni acayip sasirtti. Nasil bir hikayeymiste kotu grafiklere ragmen bir last of us, uncharted yada gow un fazla emek vererek hem grafik hemde hikayesiyle ancak aldigi puanlari almayi hakketmis acayip merak ettim.

• Yarbay
    3776 Mesaj
    Puanlar muhteşem

|
    |
    |
    |
    Konu Sahibine Özel

Yabancı sitelerin incelemelerine baktım özellikle combat sistemi çok övülüyor hatta oyun bu konuda harika bir iş çıkarmış deniyor. Onun dışında nemesis özelliğinden ve orta dünya atmosferinden de övgüyle bahsediyorlar.

|
    |
    offbeat_ninja kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gaf'da oynayanlar var 4 saatten sonra bile dövüş sisteminin heyecan verici olduğunu ve dövüş animasyonlarının komboların çok tatmin edici olduğunu söylüyorlar.Nemesis sistemi zaten övülüyordu ama combat yapısı ve animasyonları da bir o kadar iyi sanırım.

Kutulu almak istiyorum ama bakalım spot erken getirirse.
    |
    |

2017 BMW 118i M Plus LCI2
    Intel i7-8700K - NZXT Kraken X52 | Strix Z370-F | Palit RTX 3070 | SX8200 Pro 512 GB + WD Blue 3D 1 TB | Vengeance RGB 16GB | NZXT S340 Elite | AORUS AD27QD WQHD 144Hz | G Pro Wireless & G810 | Playstation 5
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Sohbet
Web Tasarım
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.