Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
16
Favori
45.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam warchiefleri keseceğin zaman hatta diğerlerini öncelikle zayıf yanlarına bak. Her zaman yap bunu faydasını göreceksin. Ondan sonra zayıflıklarına göre hareket edeceksin. Hemen pes etme ben bir tanesini kesebilmek için dönüp durmuştum haritada hemde onlarca sürüyle beraber :) Bal kovanları kullan,patlayıcıları kullan. En çok işime yarayan da tepeye çıkıp atlayarak öldürmek. Bir keresinde böyle yaparak direk 1 warchief öldürmüştüm. Baya kolay olmuştu :)
  • Bu 800 mb lik updatein içeriği nedir acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de şimdi indiriyorum, herhalde bayan karakterle filan oynanabiliyormuş, gereksiz yani

• arkadaşalr şurayı anlamadım bir el atın.

Black captain görevi bizim elf bizi kandırmış mı? sauron istediği için mi yapmış anlamadım? ayrıca oyunun sonunda noldu anlatır mısınız orayi da anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jedi Mind Tricks -- 24 Kasım 2014; 20:14:03 >
  • Herkese merhaba,

Oyunda çok garip bir problemim var; 2 veya 3 tane ana görev yaptım. Daha sonra 3 tane yeni sarı renkli ana görev açıldı ama hepsinde kilit işareti var. Üzerlerine gelince bir tanesinde % 97 installed, bir tanesinde %74 installed bir diğerinde %0 installed yazıyor. Yaklaşık 4-5 saat yan görevleri oynadım. Haritada ne varsa açtım. Karakterin nerdeyse tüm özelliklerini geliştirdim. Ancak ana görevler bir türlü açılmıyor. Oyunun downloadı ile alakalı bir sorun olabilir mi? Yardımcı oalbilirseniz sevinirim.

Sevgiler.
  • Arkadaslar oyunu almak istiyorum fakat sizinde görüslerinizi almak istiyorum oyunu enine boyuna yorumlarsanız sevinirim bir de en cok merak ettigim orta dünya haritasında serbestce dolasabiliyormuyuz gta 5 haritası gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Son yıllarda çıkmış en keyifli dövüş sistemine sahip oyunlardan biri; ancak oyunun içeriği o kadar zayıf ki ilk 10dk'da yapılan ile 10 saat sonra yapılan arasında hiçbir fark yok. Git şu ork'u yandan kes, önden kes, alttan kes, üstten kes tüm olay bu ve bir süre sonra müthiş sıkıyor. Bir de nemesis sisteminin sonu da yok, warchief hiyerarşisi sürekli güncelleniyor hali ile o görevlerde bir müddet sonra kısır bir döngüye bağlanıyor. Sırf Celebrimbor'a alternatif bir hikaye sundukları için bitirdim diyebilirim.

Aslında haklısın, oynanış, grafikler, atmosfer vs hepsi mükemmel ama senaryo kısır, görevler hep aynı, yok yakalanmadan öldür, yok alarmı çaldırmadan öldür, bütün oyun bu iki görevle geçti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Senjougahara Hitagi

Arkadaslar oyunu almak istiyorum fakat sizinde görüslerinizi almak istiyorum oyunu enine boyuna yorumlarsanız sevinirim bir de en cok merak ettigim orta dünya haritasında serbestce dolasabiliyormuyuz gta 5 haritası gibi

Mordor'dasın oyunda ama çok çok küçük, gezecek bir yer yok, başından sonuna bir dk da gidiyorsun haritanın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunggalaxys

quote:

Arkadaslar oyunu almak istiyorum fakat sizinde görüslerinizi almak istiyorum oyunu enine boyuna yorumlarsanız sevinirim bir de en cok merak ettigim orta dünya haritasında serbestce dolasabiliyormuyuz gta 5 haritası gibi

Mordor'dasın oyunda ama çok çok küçük, gezecek bir yer yok, başından sonuna bir dk da gidiyorsun haritanın :)

O kötü olmus dostum shireda isengard da yada rohanda gezmek olsun ben öyle hayal etmistim beklentiyi baya yüksek tutmusum :))

• quote:

Hocam enine boyuna yorumlar konuyu biraz incelerseniz fazlasıyla bulacaksınız beklentilerin üzerine çıkmış bi oyun kesinlikle boş geçmeyin.Haritada gezine biliyoruz evet ama sanki birbirinin aynı gibi gidilen yerler özellikle ilk haritada ama rahatsız edici boyutta değil kaldıki oyunun yapısı,oynanışı,havası o kadar güzelki kaptırıyorsun kendini ve görmüyorsun böyle ufak tefek kusurları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Hocam enine boyuna yorumlar konuyu biraz incelerseniz fazlasıyla bulacaksınız beklentilerin üzerine çıkmış bi oyun kesinlikle boş geçmeyin.Haritada gezine biliyoruz evet ama sanki birbirinin aynı gibi gidilen yerler özellikle ilk haritada ama rahatsız edici boyutta değil kaldıki oyunun yapısı,oynanışı,havası o kadar güzelki kaptırıyorsun kendini ve görmüyorsun böyle ufak tefek kusurları.

Anladım hocam uzun soluklu bir oyuna benziyor merak ettim dogrusu

• Çekirdek gibi oyun olmuş valla , oturdunmu başına kalkamıyorsun.Aslında oyunun bir çok eksiği var.
    Mordorda geçmesinden dolayı tekdüze bir harita,inventory ve loot olmaması,3-5 farklı düşman çeşidi olması,orcların dibindeki adamı kestiğinizde sizi farketmemesi vs.

Ancak o kadar keyifli bir dövüş sistemi var ki , özellikle yeni skillerle açılan hareketlerle oyunun başından kalkamıyosunuz.Tüm yan görevleri , toplanması gereken herseyi topladım ana görevden son 3 görev kaldı,şimdiye kadar binlerce orc kesmişimdir ama hala orc kesmeye doyamadım.
    Bence darksouls 2 ile birlikte yılın oyunudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 26 Kasım 2014; 16:39:50 >
  • Oyun gerçekten muhteşem tek eksiği sürekli aynı yerde geçiyomuş gibi haritanın farklı yerlerinde farklı bir ambians yok fakat geri kalan herşey gerçekten muazzam
  • quote:

Orijinalden alıntı: weicH

Warchiefleri öldürmekte çok güçlük çekiyorum. 12 saatlik oynamayla oyunun %14'ünü bitirebildim sadece. Öldürmem gereken 4 warchieften 3 tanesini öldürdüm, 1 tane daha öldürmem gerekiyor bunun için 2 warchief seçimim var, fakat bu herifleri bir türlü öldüremiyorum. Feedleye feedleye powerları da fullendi. Bu warchieflerin koruması olan kaptanları öldürüyorum, bu adamlar bir süre sonra aynı level ve aynı isimle tekrar doğuyor. Alttan yeni bi ork çıkıp koruması olsa anlayacağım 20 levellik kaptanı 3 defa kestim 3 defa geri geldi warchiefin koruması oldu. Hiç bi şekilde ilerleyemiyorum oyunda. Warchief öldürme görevine girdiğim zaman yep yeni adamlar çıkıyo warchief, onun 15-20 kişilik ork tayfası ve yeni çıkan hero kılıklı orklar. Bu warchiefi nasıl kesicem arkadaşlar? Zayıf özelliklerine bakıyorum, orda da bi şey yok sadece kombatla kesebilirmişim. Kombatla öldürebilsem zaten öldürücem. Bitirmeden bırakmak da istemiyorum, malum o kadar para verdik. Bi yardım edin:-)

Dostum yakınlarına gidip yerleşkenin uzağına çek onları..Warrior ve koruyucular tek başlarına kalınca saldır;ilk olarak ateşlerin yanından geçerken okla patlatarak büyük zararlar vererek başla..

• Oyun harika yahu
  • The evil within mi alsam shadow of mordor mu diyordum ama içimdeki orta dünya sevgisi fena halde açığa çıktı. Bu akşam alırım us psn'den artık, bir sorum olacak Türkiye psn den alsam oyun Türkçe mi? Değilse us psn de ki 30 dolarlık fiyatı kaçırmadan alayım :)

• Oyunda Türkçe dil desteği yok diye biliyorum dostum.Oyuna gelecek olursak kaliteli bir yapım almaya değer :)
  • Dostlar spoiler mı olur bilmem ama oyuna başladığınız mordor diyarından başka hemen hemen aynı boyutta başka bir harita daha var .Ana görevleri yaptıkça açılıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodo_c11

Dostlar spoiler mı olur bilmem ama oyuna başladığınız mordor diyarından başka hemen hemen aynı boyutta başka bir harita daha var .Ana görevleri yaptıkça açılıyor .

Evet ayni buyuklukte bi harita daha var cok yesillik dolu bi harita

• O zaman 30 dolar güzel fiyat sanırım us psn'de ki , akşama alırım indirmeye başlarım :) teşekkür ettim dostum

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.