Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.170
Cevap
16
Favori
45.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen bizim hanımın memleketi diye hatırlıyorum
  • dodo_c11 kullanıcısına yanıt
    Haaha hocam memleketi nere bi ziyarete gotmek lazim ne guzel yesillik dolu heryer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al keyfine bak dostum ben 170 tl ye almıştım 30 dolar temiz fiyat .Çok fazla oyun olmadığı için bu tür yapımları kaçırmamak lazım :)
  • Hahaaha :) Hocam hanım dediğim talion'un hanımı yahu :)
    Haha hocam yanlis anlasilma pardon ama myhtesem bi atmosfer var ikinci haritada

• Aynen kara kuru Black Gate tarafından sonra temiz oksijen çekiyormuşsun gibi bir hava estiriyor :)
  • Bu arada çavuş oldum çok mutluyum
    Hayirli ugurlu olsun beb tegmende cakili kaldim

• Tam çözemedim ama attığın mesaja göre rütbe artıyor sanırım.
    Evet hocam mesaj sayisina bakiyor

• Oyunu ps3 te oynayan arkadaslar nasil oyun ? Grafikleri acaipmi kotu

• merhabalar. oyunu psn den aldım oyuna girince totorial bölümünden sonra ana menüye dönüyor ve hikayeye devam etmiyor. %18 installing vs yazıyor. oyunun devamını oyun içinden mi indiriyor acaba? bu durumu yaşayan var mıdır?
  • Daha inmemiş hocam senin oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mogg'un arenaya müzikle birlikte geldiği sahnede tırsan bir tek ben mi varım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XxŞahinDoğanXx -- 29 Kasım 2014; 23:18:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avataraang18

Oyunu ps3 te oynayan arkadaslar nasil oyun ? Grafikleri acaipmi kotu

Acayip kötü ..ama bilerek böyle yapmislar ..ne oyunlar oynadik ..Örnek last if us..uncharted..ama grafikleri cok kötü. .

• Dayanamadım hazır yüzde 50 indirim varken oyunu satın aldım, inşallah bir an evvel iner de oynamaya başlarım i

• Oyunu ps3 için aldım ve yaklaşık 3-4 saat oynadım. İlk izlenimim oyunun akıcı ve kendine bağlayıcı olduğu. Ancak grafikler biraz kötü (ama o kadar da ağlatmıyor) ve oyun bazı ara sahnelerde kasılıyor (ki bu batıyor insanın gözüne) bir de sürekli aynı şeyi yapıyorsun hissiyatı var ama aynı şeyi yapmaktan da vazgeçemiyorsun 😊 eksileri var belki ama verdiğim paraya değer mi. Şu an için cevabım kesinlikle evet 😉

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 tane warchief öldürmem gerekiyor ama 1 tane warchief var ve onunda haritadaki yeri bilinmiyor captainlerin neredeyse hepsini öldürdüm ne yapmam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxŞahinDoğanXx

4 tane warchief öldürmem gerekiyor ama 1 tane warchief var ve onunda haritadaki yeri bilinmiyor captainlerin neredeyse hepsini öldürdüm ne yapmam gerekiyor?

Git captainin birine öl warchief olsun.
  • Çok fazla yan görevlere abandım. Bütün kaptanları olurdum. Kırmızı bütün görevleri yaptım. 20 ana görevden sadece 10 tanesini yaptım ama karakterim baya gelişti. Oyun çok zevkli. Biraz daha yan görev yapayım.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.