Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.170
Cevap
16
Favori
45.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Oyun bana kolay geldi biraz şu ana kadar doğru düzgün ölmedim bugün ilk warchief de kestim gayet rahat % 40 dayım progress olarak acaba nerde zorlaşacak bu oyun?

Aksine ortalarından sonra oyun yavaş yavaş kolaylaşıyor.
  • Celeste kullanıcısına yanıt
    Hımm ne bileyim öyle bi hava yarattılar burda bende bekliyorum ne zaman zorlaşacak diye ama önüme geleni kesiyorum demekki oynamayı bilmeyen çok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    3 kaptanla bir warchief'i kesmeye çalışıyor bazı arkadaşlar o zaman elbette ki zor weakness'larından yararlanacaksın gerekirse kaçıp sinsice yaklaşacaksın o zaman baya kolaylaşıyor
  • Adamlar kaçıyor yakalayamıyorum. Ayağına ok atıyorum ama nafile . Ne yapmak lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastGunslinger

Adamlar kaçıyor yakalayamıyorum. Ayağına ok atıyorum ama nafile . Ne yapmak lazım?

Oyunda biraz ilerledikten sonra L2+X tuşuyla düşmanın olduğu yere gitmeni sağlayan bir skill açılıyor. Onu kullanabilirsin. Eğer daha açmadıysan tabana kuvvet.
  • quote:

Adamlar kaçıyor yakalayamıyorum. Ayağına ok atıyorum ama nafile . Ne yapmak lazım?

bi tane beceri var daha hızlı koşabilmek için. bu beceri oyunun en başlarında açılabiliyor zaten. o yetenek sayesin düşman kaçsa bile düşmanı yakalamaya çalışırken önüne çılkan küçük engellerden atladığında yada duvardan aşağı atladında bu hız modu açılıyor ve kısa süreliğine baya baya hızlı koşabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Oyun bana kolay geldi biraz şu ana kadar doğru düzgün ölmedim bugün ilk warchief de kestim gayet rahat % 40 dayım progress olarak acaba nerde zorlaşacak bu oyun?

Aksine ortalarından sonra oyun yavaş yavaş kolaylaşıyor.

oyunu ilk oynadığımda rasgele yerlerde öldüm durdum ve sonrasında düşmanlar ciddi anlamda güöçlendiler ve bende yetenek şeysi açamamıştım ve durmadan ölmeye başlamıştım. sonrasında sıkıldım ve oyunun save dosyasını sildim yeniden sıfırdan oyuna başladım ve hala ama hala ölmedim :) istediği kadar düşman gelsin banamısın demiyorum. hatta zevkle bekliyorum düşman sayısı 30 u bulsun diye :) bir darbe dahi almadan öldürmem gerekeni öldürüyorum. yetenek açtıkça öldürmeler daha da zevkli olmaya başladı.

• Arkadaşlar merhaba size bir şey danışmak istiyorum SHADOW of mordor mu yok COD advanced warfare hangisini tercih edip almalıyım sizce tek oyun almayı düşünürüm yardımcı olursanız sevinirim Not:iki türüde seviyorum ayrıca COD için sadece single oynamayı düşünüyorum Multi oyuncusu deilim şimdiden teşekkürler :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

-Hızlı koşma yeteneği açılacak taşların, çıkıntıların üzerinden geçtiğiniz zaman tuşa basarak hızlanabiliyorsunuz.
    -Ayağına ok atarak durmasını sağlayabildiğiniz yetenek açılıyor.
    -Bazılarına ok işlemiyor ama daha da ilerde yanına ışınlanmanızı sağlayan yetenek açılacak.
  • 25 lvl rune isterken 26 lvl rune düşürdüm :)
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    En yüksek rune seviyesi olması lazım iyi düşürmüşsün
  • Beyler oyun bitti ama sonunu pek anlamadım. Biri spoiler ile yada pm ile açıklayabilir mi?

Kulede Talionun karsının kılığına giren stealth brand yaptığımız ve En son Celemrimbor içine çeken kimlerdi anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimmDD -- 14 Kasım 2014; 16:35:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete0071

Arkadaşlar merhaba size bir şey danışmak istiyorum SHADOW of mordor mu yok COD advanced warfare hangisini tercih edip almalıyım sizce tek oyun almayı düşünürüm yardımcı olursanız sevinirim Not:iki türüde seviyorum ayrıca COD için sadece single oynamayı düşünüyorum Multi oyuncusu deilim şimdiden teşekkürler :)

Mordor tabi ki Cod 5 6 saatlik normal bir oyun iste.

• Oyun ps3 ve x360 a cikti ama bence yeni nesildeki haline aldanip da sakin almayin!!! Grafiklerini oyle bir kismislarki karakterler kare kare duruyor hani ps3 e bile yakismayan grafikleri var, ona ragmen 3 den fazla dusman gelince oyun kasiyor

• TuRKKuRT T kullanıcısına yanıt
    Yeni nesile oyuncuyu gecirme politikasi bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 15 Kasım 2014; 17:43:35 >
  • Arkadaşlar selamlar,

Oyunun %31 ine geldim ama brand the warchiefs olarak sadece 1 warchiefs aldım en az 10 tane öldürüyorum ama sayı artmıyor ne yapmam lazım

Tşk

• quote:

Orijinalden alıntı: celik360

Arkadaşlar selamlar,

Oyunun %31 ine geldim ama brand the warchiefs olarak sadece 1 warchiefs aldım en az 10 tane öldürüyorum ama sayı artmıyor ne yapmam lazım

Tşk

Brand ediceksin hocam öldürmeyeceksin ya da brand edilmiş bir koruması varsa warchief'i öldürüp yerine brand edilmiş adamın geçebilir. Bu da olur.
  • Warchiefleri öldürmekte çok güçlük çekiyorum. 12 saatlik oynamayla oyunun %14'ünü bitirebildim sadece. Öldürmem gereken 4 warchieften 3 tanesini öldürdüm, 1 tane daha öldürmem gerekiyor bunun için 2 warchief seçimim var, fakat bu herifleri bir türlü öldüremiyorum. Feedleye feedleye powerları da fullendi. Bu warchieflerin koruması olan kaptanları öldürüyorum, bu adamlar bir süre sonra aynı level ve aynı isimle tekrar doğuyor. Alttan yeni bi ork çıkıp koruması olsa anlayacağım 20 levellik kaptanı 3 defa kestim 3 defa geri geldi warchiefin koruması oldu. Hiç bi şekilde ilerleyemiyorum oyunda. Warchief öldürme görevine girdiğim zaman yep yeni adamlar çıkıyo warchief, onun 15-20 kişilik ork tayfası ve yeni çıkan hero kılıklı orklar. Bu warchiefi nasıl kesicem arkadaşlar? Zayıf özelliklerine bakıyorum, orda da bi şey yok sadece kombatla kesebilirmişim. Kombatla öldürebilsem zaten öldürücem. Bitirmeden bırakmak da istemiyorum, malum o kadar para verdik. Bi yardım edin:-)

• Dün 800mb'lık bir update geldi sanırım, içeriği hk fikri olan var mıdır ?
  • Son yıllarda çıkmış en keyifli dövüş sistemine sahip oyunlardan biri; ancak oyunun içeriği o kadar zayıf ki ilk 10dk'da yapılan ile 10 saat sonra yapılan arasında hiçbir fark yok. Git şu ork'u yandan kes, önden kes, alttan kes, üstten kes tüm olay bu ve bir süre sonra müthiş sıkıyor. Bir de nemesis sisteminin sonu da yok, warchief hiyerarşisi sürekli güncelleniyor hali ile o görevlerde bir müddet sonra kısır bir döngüye bağlanıyor. Sırf Celebrimbor'a alternatif bir hikaye sundukları için bitirdim diyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.