Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
16
Favori
45.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocket Raccoon

Kendi aldığım SS'ler.

MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU)

Bi an önce işten eve gidesin var görüntü kalitesi de gayet yeterli :)

• -Teşekkürler ama ilerleyiş ile ilgili spoiler olmaması açısından videolara bakmamaya çalışıyorum. @mert1905x
    -Bilgilendirme için teşekkürler. @fantastiko_92
    -Güzel ss'ler bir an önce alıp oynamak için can atıyorum :) @Rocket Raccoon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xEthjeh -- 30 Eylül 2014; 13:44:46 >
  • quote:

Kendi aldığım SS'ler.

karar verdim bu oyun alınır lotr havası var gib i

• Akşam bi inceleyeceğim, bilgisayarda takaya bağladı gerçi de..
  • canım çekti, iş bitse de eve gitsek, gs nin maçından vazgeçtim
  • quote:

Kendi aldığım SS'ler.

kiymetliiim

• Böyle oyunları görünce ps4 alasım geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrahasan

canım çekti, iş bitse de eve gitsek, gs nin maçından vazgeçtim

Maç yarın değil mi dostum
  • nimras kullanıcısına yanıt
    cidden maç yarındı, iyi hatırlattın kardeşim shadow of mordor heyecanıyla unuttuk gs yi.
  • oyunun multiplayer modu varmı ?
    Benım ana hesabımda us plus var ama bu oyunu ındırecegım ayrı bır hesap olusturdum
    Bu ayın ucretsız oyunlarınıda bu hesaba ındırmeye calısıyorum psn plus satın alın ekranı cıkıyor.
    Dİjital oyun fazla almadıgım ıcın yol yordamda bılmıyorum pek, yardımcı olurmusunuz :)
    Bırde satmak ıstersem oyunu dırek bu oyun ıcın acmıs oldugum hesap ıle psnnetworke gırıpmı deactıve edecegım hesabı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerMeister_ -- 30 Eylül 2014; 14:46:27 >
  • Fiyatlar resmen rezillik.

Bazı spotçu hırsızlar ARAL GAME ile yarışır oldu. Aman diyeyim arkadaşlar kendinizi kazıklatmayın. Almayın aldırmayın bu fırsatçılardan ki satılmayınca fiyatları aşağıya çeksinler ve yanlarına kalmasın.

psoyunu
     MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 30 Eylül 2014; 15:12:32 >
  • Dolar 2,30 tl ye buldu dostum dıjıtal bıle alsan 145 tl yı buluyor banka farkıyla
    Kutulu ve yeni çıkan bır oyun için fıyat normal
    Fifayı spotcular 175 e iteliyorlar.
  • Oyun güzel de oynayacak vakit yok!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimarınOgluBimar

Dolar 2,30 tl ye buldu dostum dıjıtal bıle alsan 145 tl yı buluyor banka farkıyla

Bunların yaptığı $ oranları ile alakalı değil; tamamen fırsatçılık!

3 Gün arayla bir oyunun fiyatı %30 artmaz, kendinizi kazıklatmayın bunlardan alıp.
  • quote:

Dolar 2,30 tl ye buldu dostum dıjıtal bıle alsan 145 tl yı buluyor banka farkıyla

Ben Amerikadan bu oyunu ve bir tane de DS4 siparişi verdim. ikisinin toplam 18 dolar kargo ücreti var. Kargo dahil parça başı 160 TL'le gelecek. Ne dolarından bahsediyorsun. Basbaya fırsatçı işte bunlar. Erken alıp oynamak isteyenlere fiyatı bindiriyorlar. Bunun üzerine bir oyun çıksın fiyatını anında 20-30 TL aşağı çekerler hemen takas ücretini katlamak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Ben Amerikadan bu oyunu ve bir tane de DS4 siparişi verdim. ikisinin toplam 18 dolar kargo ücreti var. Kargo dahil parça başı 160 TL'le gelecek. Ne dolarından bahsediyorsun. Basbaya fırsatçı işte bunlar. Erken alıp oynamak isteyenlere fiyatı bindiriyorlar. Bunun üzerine bir oyun çıksın fiyatını anında 20-30 TL aşağı çekerler hemen takas ücretini katlamak için.

Tronix'den mi aldınız hocam?Bende spot fiyatı böyle çekerse DS4 le birlikte Tronixden alacağım oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar oyunda multi var mı? Ayrıca yayınları izledim de tamamen yaratık kes biç gibi gözüktü gözüme. Oynayan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Tronix'den mi aldınız hocam?Bende spot fiyatı böyle çekerse DS4 le birlikte Tronixden alacağım oyunu.

Evet tronix. şimdiye kadar sorun yaşamadım, umarım bu kez yaşamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

Arkadaşlar oyunda multi var mı? Ayrıca yayınları izledim de tamamen yaratık kes biç gibi gözüktü gözüme. Oynayan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.

Hocam multiplayer yok ancak oyun düşündüğünüzden baya farklı.Gizlilik temelli oynanışögeleri ve strateji ögeleri mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.