Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.170
Cevap
16
Favori
45.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rocket Raccoon

quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

Arkadaşlar oyunda multi var mı? Ayrıca yayınları izledim de tamamen yaratık kes biç gibi gözüktü gözüme. Oynayan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.

Hocam multiplayer yok ancak oyun düşündüğünüzden baya farklı.Gizlilik temelli oynanışögeleri ve strateji ögeleri mevcut.

Peki kaç saat sürüyor single?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: souv3nir

Fiyatlar resmen rezillik.

Bazı spotçu hırsızlar ARAL GAME ile yarışır oldu. Aman diyeyim arkadaşlar kendinizi kazıklatmayın. Almayın aldırmayın bu fırsatçılardan ki satılmayınca fiyatları aşağıya çeksinler ve yanlarına kalmasın.

psoyunu
     MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU)

Haklısın da buradakiler oyunu almayınca fiyatlar düşecek mi? Elbet alanlar çıkacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rocket Raccoon

quote:

Arkadaşlar oyunda multi var mı? Ayrıca yayınları izledim de tamamen yaratık kes biç gibi gözüktü gözüme. Oynayan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.

Hocam multiplayer yok ancak oyun düşündüğünüzden baya farklı.Gizlilik temelli oynanışögeleri ve strateji ögeleri mevcut.

Peki kaç saat sürüyor single?

Hocam IGN ana hikayenin 12 saat kadar sürdüğünü söylemiş.Ancak yan görevlerle beraber tamamlamak baya bir süre alır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Tartışma olmasında kendınız dıyorsunuz 160 a geldı dıye ,zaten 165 e satılyıor .5 tl fazla verır kargo beklemez yanlısmıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimarınOgluBimar

Tartışma olmasında kendınız dıyorsunuz 160 a geldı dıye ,zaten 165 e satılyıor .5 tl fazla verır kargo beklemez yanlısmıyım ?

Dolar arttı diyorsun ya ben 18 dolar kargo ücreti vermeme rağmen o fiyata geliyor diyorum. Doların artışıyla alakası yok yani konunun. Dediğim bu.
  • arkadaşlar spot dediğiniz korsan oyun değil mi ? ps4 için korsan bu kadar erken mi türedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

arkadaşlar spot dediğiniz korsan oyun değil mi ? ps4 için korsan bu kadar erken mi türedi?

Hayır kopya değil, faturasız kaçak yollarla oyun satan yerlere Spot denir. Yani oyunun normal fiyatından daha aşağıda satmaları lazım, ancak bazı denyolar fırsatçılık yapacağız diye milleti sömürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

arkadaşlar spot dediğiniz korsan oyun değil mi ? ps4 için korsan bu kadar erken mi türedi?

Değil.Spot oyun yurt dışından gerilen oyun denebilir kısaca.Yani Türkiye'den bir firma aracılığı ile değil.Vergi dışında gelen oyundur.Oyunun YUrt dışı fiyatları 60 Dolar olduğu halde türkiyede 250TL gibi fiyatlar isteyen firmalar yüzünden türemiş bir sektördür.
  • anladım arkadaşlar teşekkürler bir şey daha öğrenmiş olduk
  • Tutamadim kendimi aldim oyunu. Boyle her oyunu kendimi tutamayip alacaksam cenazeme beklerim arkadaslar

Aksama baslarim umarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 30 Eylül 2014; 16:33:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Tutamadim kendimi aldim oyunu. Boyle her oyunu kendimi tutamayip alacaksam cenazeme beklerim arkadaslar

Aksama baslarim umarim.

valla sorma dostum :D.Ardı ardına oyunlar çıkıyor alıyoruz bakalım nereye kadar :))
  • Oyunu oynayanlara sorum olacak. Dünyası nasıl? Ve harita büyüklüğü yeterince büyük mü? Freeroam var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordMurat55

Oyunu oynayanlara sorum olacak. Dünyası nasıl? Ve harita büyüklüğü yeterince büyük mü? Freeroam var mı?

Free roaming mevcut ancak harita baya küçük.En uçtan en uca gitmek en fazla 4-5 dakika sürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: souv3nir

Fiyatlar resmen rezillik.

Bazı spotçu hırsızlar ARAL GAME ile yarışır oldu. Aman diyeyim arkadaşlar kendinizi kazıklatmayın. Almayın aldırmayın bu fırsatçılardan ki satılmayınca fiyatları aşağıya çeksinler ve yanlarına kalmasın.

psoyunu
     MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU)

adamların günahını alıyorsun ama tabi senin fikrin yurtdışı fyatına baktınmı kazıkcı dedıgın adam yıne dıger spotcular arasında en ucuza satıyor el insaf oyun aralda 240tl arada 80tl var ayıp yaptıgın
    ben sureklı burdan alıyorum oyunları bugune kadar hiç bi yanlısını görmedım ustune ustluk en erken onlar getiriyor.tabi yinede fikrine saygı duyuyorum

• Oyunun puanlarını görünce dayanamayıp kardeşlikle 75 liraya aldım. Şimdi bekleyelim inmesini.

• Oyun pc ye cıkıyormuydu?

• Oyun spota düştü

• beyler oyunu bayrama kadar bitirip satmayı düşünen varsa primary hakkını alırım
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.