Şimdi Ara

Microsoft ve Discord arasındaki görüşmeler sonlandı: Microsoft Discord'u satın almıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft ve Discord arasındaki görüşmeler sonlandı: Microsoft Discord'u satın almıyor

Geçtiğimiz aylarda Microsoft’un Bethesda’yı satın almasının ardından büyük şirketlerinin satın alım sayısı bir hayli arttı. Hatta geçtiğimiz aylarda güvenilir bir kaynak olan Bloomberg, Microsoft’un önemli bir satın alımı daha kovaladığı açıklanmıştı.

Ayrıca Bkz.M1 çipli yeni iPad Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Geçtiğimiz aylarda Microsoft’un 10 milyar dolar gibi ciddi bir miktar ücret ile Discord’u satın almak istediği açıklanmıştı. Birkaç farklı şirketin daha yarışta olduğu ancak en öndeki şirketin Microsoft olduğu söylenmişti. Ancak Discord’un kafasındaki plan ise uygulamayı satmaktansa halka açmayı daha çok istediği yönündeydi.

Geçtiğimiz saatlerde The Wall Street Journal’da çıkan haberlere göre Discord ile Microsoft arasındaki görüşmeler sonlandı ve taraflar anlaşamadı. Görüşmelerin sonlanma sebebi açıklanmadı ancak bazı kaynaklara göre gelecekte olaylar yeniden gündeme gelebilir.

Microsoft dışında Epic Games ve Amazon’un da bu tarz bir isteği olduğu biliniyordu.

Kaynak:https://kotaku.com/report-microsoft-no-longer-in-talks-to-buy-discord-1846723337

• Gorusmeler sirasinda sony

`kanka su 1 milyar dolari al, aman ha sakin xbox`a getirilmemesi konusunda sart koydur. cebimde birkac milyar dolar var ama iste atla gidiyorum buyuk abdeste` Microsoft ve Discord arasındaki görüşmeler sonlandı: Microsoft Discord'u satın almıyor 

• İyi olmuş Microsoft’un almaması bana Epic Games ve Amazon ikiside olabilir.

Halka açsalar ne gibi bir gelir kaynakları olacak merak ediyorum.
  • Tepkiler de işe yaradığını düşünüyorum. Bir ikinci Skype olmaktan kurtuldu Discord.

• Kötü olmuş Microsoft yönetimi değişti Skype meselesinden beri ve Skype'ın kendi sorunuydu düşüş. Microsoft alsaydı kendi halinde devam eder veya daha da iyi hale gelirdi. Şimdi halka açılınca hissedarlar paragöz davranavak umarım kaubetmetiz dc yi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bari xboxa uygulama çıkartın

• ohh beee, süper!

• Kurtulmuş dc yoksa bi kaç sene içerisinde çöp olucaktı

• Discordu bu hatasından döndüğünden dolayı kutluyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.