Şimdi Ara

Microsoft Flight Simulator (2020) [ANA KONU] (143. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.178
Cevap
85
Favori
205.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vpn açıp romanya falan seçince adam gibi indirmeye başladı oyun.

Microsoft Flight Simulator (2020) [ANA KONU]
  • eskiden fsx zamanlarında oyuncehennemi vs sitelerde ücretli eklentilerin malum versiyonları olurdu. artık öyle şeyler kalmadı mı? discord falan filan yok mu?

• emre1393 kullanıcısına yanıt

hangi vpn i akullanıyosunuz acaba? ücretli e olsa bilgi verebilir misiniz?

• Nord VPN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
  • BBlackman kullanıcısına yanıt
    Ben burdaki herseyi indirdim aylardir takip ediyorum iyi mi kotu mu bilmiyorum sonucta korsan oluyor butun scenery ler var burda 🙄
  • Valla iyiymiş ama benim msfs orijinal. Bi sıkıntı çıkar mı bilemedim. Korsan olaydı direkt denerdim.

• Thrashbringer kullanıcısına yanıt
    Benim msfs de orjinal. Hatta 5-6 tane de orjinal scenery var. ilave bunlaei yukleyince hic bir sikinti da olmuyor bilginiz olsun
  • Ben oyun çıktığından beri game pass versiyonu oynarken deluxe sürüm içeriklerini de kullanıyorum. Mis gibi olay. Normalde game pass'e dlc ekleyemezsin uwp olduğu için ama MSFS ayrı bir cache dosyası oluşturuyor içerikleri oradan görüyor. Böyle olunca uwp'yi atlatıyorsun.

• deluxe içeriğindeki uçakları nasıl kullanıyorsun standart sürüm ile .

• Arkadaşlar benim i3-9100, Rx570 4gb sapphire ve 24gb 2400 mhz ramli sistemde 1920x1080 çözünürlükte oynuyorum ancak low ayararda. High-end veya ultraya cektigimde 3-5 fps lere dusuyor. Oynanmıyor.
    Bugün 1 tb ssd aldim. C zaten ssd idi ama oyunu daha buyuk boyutlu olan mekanik diske kurmustum.
    Bugun ssd yi bagladim, disk copy ile kopyaladim.
    Oyunu high end ayarlarda 25 fps ortalama ile oynadim.
    Tamam çok yuksek degil ama takilmalar ortadan kalkti.
    oyunu mekanik diske kuran varsa ssd ye kursun bence. İlk yukleme süresi de ciddi anlamda kısaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 17 Mart 2021; 1:1:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steamden aldim. Benim laptop i7 7th gen, 16GB Ram, Ekran karti GTX 1050 4GB ram, ve dahili HD 512 GB SSD ama kaldirmiyor dogru duzgun. Xbox satin alsam steam'den aldigimi oraya kaydirabilir miyim? Ayrica xbox mi tavsiye edersiniz yoksa gaming PC mi? Sadece MSF icin bu sorduklarim. Tesekkurler.

• Malum yerde var ama ben panelleri çalıştıramdım.Microsoft Flight Simulator (2020) [ANA KONU] 

• 1 Nisan hediyeniz Aeroplane Heaven'dan. Karton Spitfire. Kokpit çok hoş olmuş.

Ben de şimdi gördüm henüz deneme fırsatım olmadı. Akşam eve gidince bakarım.

https://aeroplaneheaven.com/product_cspit.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thrashbringer -- 1 Nisan 2021; 12:9:20 >

Nerede lütfen söyleyin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BBlackman

İşte bu iki adreste de var...

Teşekkürler bir bakayım

• Arkadaşlar Logitech F710 oyun koluyla Flight Simulator oynayabilirmiyim ? Kalvye ve fareyle oynayamıyorum.Klavye hele hiç olmuyor uçağı yerinden kaldıramadım bile :)
  • ertunc23 kullanıcısına yanıt
    Ben xbox 360 kontrolcüsü ile oynuyorum gayet güzel oluyor. Hiç yoktan iyidir.

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.