Şimdi Ara

mi band 2 76 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
4
Favori
15.101
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konusuna yazcaktım bi türlü bulamadım konuyu dolar seçerseniz 90 tl ediyor ama tl olarak 76 tl yazıyor tam anlamadım takipli kargoyla gönderiyor +5 tl ye yedek lastiğinden veriyor

http://www.dx.com/p/xiaomi-0-42-oled-display-touch-screen-mi-band-smart-wristband-black-436698#.WNIndmiLTIU

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hangi ülkeden geliyor bu, ve ne kadar zamanda ulaşıyor.
  • Siz satın aldınız mi? TL olarak gösteriyor ama TL olarak cekecegini zannetmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıcak gibi grarbest bile daha pahalı

http://m.gearbest.com/smart-watches/pp_362705.html?wid=21

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan var mı?

• Bu ürünün olayı ne?

• sanal kartı ayarlayamadım şimdi eve geçince sipariş vermeyi düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de takipteyim, güvenilir diye biliyorum ama hakkaten 2 ayda gelecekse uğraşmaya gerek yok
  • Aldım bakalım ne olacak yedek lastikle birlikte ama 26,69 dolar çekti hesaptan 97 tl ediyor sıcaklıktan çıktı maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArmaganT -- 22 Mart 2017; 11:2:41 >
  • ArmaganT A kullanıcısına yanıt
    Kaç para çekti?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedek kordonla bilrilkte hesaplı ama orada yazdığı gibi değil maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Kaç para çekti?

$24 sitede, işlemi dolar üstünden yapar herzaman. Orda yazan TL rakamaları yanıltıcı.
  • ödemeyi dolar olarak yaparsa bankaların belirlediği kurlar gecerlidir.
  • Bu tür sitelerden TL olarak ödeme yapamazsınız...

TL göstergesi sadece fiyatları kendi para biriminden görmek içindir..

Ödemesi kesinlikle dolar olarak yapabilirsiniz...

AliExpress de 28inde 16dolara düşecek konuları var onlara bakın...

• bu tip sitelerde tl üzerinden çekmez demek doğru değil bence. site kendi kur çevirmesini kullanıyorsa onu aktf edip alma durumu olabilir. amazonda var böyle bişey. belki bunda da vardır.
  • Bunun tam olarak ne özellik / fonksiyonları var bilen biraz bilgi verebilir mi?

• banggodda tl olarak yapılıyor
  • ödeme ekranında dolar'a dönüyor çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06eray25

Bunun tam olarak ne özellik / fonksiyonları var bilen biraz bilgi verebilir mi?

Bende kaç zamandır araştırıyorum bu bilekliği. Aliexpress doğum gününde düşerse diye bekliyorum.

Saat,Telefondan bağımsız 3 farklı Alarm, Nabız ölçer, adımsayar, uyku takibi, telefon bildirimlerini titreşimle bildirme özellikleri var. Tek şarjla 20gün stand bu süreside diğer bir artısı.

• Almayı düşünen varsa yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum 10 numara cihaz. Şarjı en az 1 ay gidiyor aktif kullanmama rağmen(aylık 50-100 kere nabız ölçümü yapıyorum). Titreşimi çok iyi hiç bir aramayı mesajı kaçırmıyorsunuz. İsterseniz whatsapp ,messenger gibi uygulamalar için de bildirim ekleyebiliyorsunuz. Bileği yüzünüze çevirince saat görünüyor,led olduğu için güneş altında dahi rahatça görüyorsunuz saati. Su geçirmiyor ve kesinlikle çizilmiyor boşuna ekran filmi falan almayın. Gereksiz özelliklerden arındırılmış mükemmel bir akıllı saat bence.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.