Şimdi Ara

Mi 9T Şarj bitti telefon açılmıyor bildirim ışığı yanıp sönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mi 9T modelini kullanıyorum bugün sabah şarjı tamamen bitti bir süre sonra şarja taktım fakat telefon açılmıyor ekrana görüntü gelmiyor sadece bildirim ışığı yanıp sönüyor herhangi bir tepki vermiyor cihaz. Sabahtan beri şarjda yine tepki yok, kablo değiştirdim, powerbankle şarj etmeyi denedim yine olmadı, tuşlara basılı tutuyorum dakikalarca yine tepki yok, araştırdığımda voltaj sorunu olduğu yazıyordu kabloyu hızlıca çıkar tak yapıp aynı zamanda güç tuşuna basılı tuttum yine açılmıyor, kısa kablo denedim fayda etmedi ne yaptıysam cihaz açılmıyor sadece üzerindeki ışık yanıp sönüyor güç tuşuna basılı tutunca 7-8 saniye sonra ışık sönüyor 2-3 saniyeliğine sonra yine yanıp sönmeye devam ediyor. Sorunun nedeni nedir anlayamadım yeni powerbank aldım onunla mı alâkalı bazen farklı kablolar kullanıyorum baseus'un ondan mı oldu anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba , meziu16 (snpd.710) kullanıyorum.İnternette araştırma yaparken yazınıza rastladım anlattığınız durumun birebir aynısı başıma geldi.Acaba siz nasıl bir yol izlediniz!?Çözüm bulabildiniz mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.