Şimdi Ara

Xiaomi / Redmi Telefonlarda Adımsayar , pedometre Özelliğini Açma aktif etme,Xiaomi redmi pedometre

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
118.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Bildiğiniz gibi xioami telefonlarda varsayılı adımsayar özelliği bulunmamakta.Aslında cihazlarda varda patent veya yasal izin olayından deaktif edilmiş.Özelliği açtığınızda geçmişe dönük adımsayar kayıtlarının tutulduğunu göreceksiniz.

Özelliği açmak için ise bölgeyi Endonezya yapmanız yeterli.

İlk Hindistan yaptım ancak gelen mesajlarda numara rehbere kayıtlı olsa bile sadece numara çıkıyordu.Takvim ingilizce oldu yabancıların özel günleri etkinliklerde görünmeye başladı.Endenozya ise hiç birşey değişmedi.Takvim Türkçe diğer herşey aynı.

Sadece bölge değişiyor rom unuz ne ise ona göre güncelleme gelmeye devam ediyor .

Xiaomi / Redmi Telefonlarda Adımsayar , pedometre Özelliğini Açma aktif etme,Xiaomi redmi pedometre

bölgeyi değişme ise

ayarlar>ek ayarlar >bölge seçeneğinden değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 16 Mayıs 2020; 16:46:26 >

• Teşekkürler
  • duygusuz58 D kullanıcısına yanıt
    rica ederim .Marka model nedir açıldı mı özellik?
  • Ben eski mi 5s kullanıcısıyim . Şimdi mi 9 lite bakıyorum. Şuan elimde olmadığı için bakamadım. Alınca bakarım artık.
  • mi 9t proda adım sayar gelmedi. üstüne üstlük oyunlar geldi ana ekrana
  • cheem kullanıcısına yanıt
    arkadaşlarda birçok modelde geldi çıkan ekranda mi sağlık uygulamasının kurulumunu kabul etmeniz lazım.

Evet bölgesel uygulamalar geliyor.

Neredeyse hepsi siliniyor.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.learnpainless.system
  • Teşekkür. Xiaomi mi 9 lite telefonda işe yaradı :) keşke aktif ettikten sonra bölgeyi Türkiye yapınca tekrar kaybolmasaydı. Neyse esas ilginç olan bir durum var. Görmüş oldum ki bölge Türkiye seciliyken adimsayar telefonda görünmese bile telefonu aldığım ve açtığım günden beri adımlar kayıt altındaymış. Tüm geçmişi gösterdi.
  • dogusgc D kullanıcısına yanıt
    evet maalasef öyle :(
  • Hocam ben Endonezya yaptım sonra tr döndüm ama tel hayla Endonezya'da kaldı özellikler filan nasıl düzeltilir? Kilit ekranında sola geldiğimde endonezyadaki özellikler açık gözüküyor
  • meeb kullanıcısına yanıt
    note9 pro bölgeyi endonazya yaptım lakin sağlık uygulması açılıyor tıklıyorum sürekli duruyor hatası verip kapanıyor.
  • Allah allah garip aslında dönmesi lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÜyeyeHakaret

Allah allah garip aslında dönmesi lazim
    Düzeldi hocam sagolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.