Şimdi Ara

Mf3 den kimse yok mu arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ??? Yaw arkadaşlar çokkk sıkıntılı yaa benm sıralama mf3 16053 diş hekimliği istiyorum ama gelme şansını bi sorayım size muhtemel tercihler 1.kırıkkale diş 14700 2. Ordu diş 14800 3. Atatürk diş 15400 4.sivas 5.van diş 15700 6.diyarbakır diş 7. Isparta ftr 16500 ... Sıralama karışık gözükebilir ama memlekete yakınlık açısından yaptım bunu sizceee ???? Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 veya 3
  • Kardeş içimi hem biraz rahatlattın hem uzdun erzurum gelse ben çokkk rahat okurdum ne diye alta yazdım hala anlamıyorum ama yine de diş diştir diyip gidecem ... Sen emin msn bu arada geleceğine yani kaynak bilgi falan?

• diş zor dostum ya 1000 atmaz geriye kanımca üzmek istemem lakin belli de olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ugur876 -- 6 Ağustos 2012; 3:57:35 >
  • Uğur kardeş ne yaptın sen yaa 2000 niye atsın istemiyorum o kadar 650 kafi dir erzurum geliyor olmadı 350 atsın yaa illaallah van da da gider okuruz hiç ii değilim bu aralar k.bakmayın yine de

• Neden diş hekimliği?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreeealp1

Uğur kardeş ne yaptın sen yaa 2000 niye atsın istemiyorum o kadar 650 kafi dir erzurum geliyor olmadı 350 atsın yaa illaallah van da da gider okuruz hiç ii değilim bu aralar k.bakmayın yine de

mesajı düzelttim istediğin yere göre yorum attım kardeş ama bilirsin bu işler nasip kısmet pat diye de olabilir :)
  • Tercihleri ben değil ailem yaptı bana kalsa yıldız bilgisayarı yazar arkama bakmazdım ama artk olan oldu bari gelse de teselli bulayım nden diş hekimliği ne bilim o kadar yazdım ama bende pek bilmiyorum herhalde bu sorunun cevabını yine asıl soru bence giren girmiş bana tahmininiz nedir değerli arkadaşlar

• Eyvallah uğur van diş de iidir yaa ne olmuş diş dir no ftr no no no

• quote:

Orijinalden alıntı: emreeealp1

??? Yaw arkadaşlar çokkk sıkıntılı yaa benm sıralama mf3 16053 diş hekimliği istiyorum ama gelme şansını bi sorayım size muhtemel tercihler 1.kırıkkale diş 14700 2. Ordu diş 14800 3. Atatürk diş 15400 4.sivas 5.van diş 15700 6.diyarbakır diş 7. Isparta ftr 16500 ... Sıralama karışık gözükebilir ama memlekete yakınlık açısından yaptım bunu sizceee ???? Şimdiden teşekkürler

3 gelir bence
  • Bela falan ama ağzından bal damlıyor arkadaş ... Arkadaşlar bi de bi sorum var geliyor gibi gözüküyor ama şu kontenjan artışı olayı net bi bilgi var mı ?

• Bak güzel kardeşim böyle bir durum oldugunu tahmin ettim onun için sordum neden diş hekimliği diye.(Nereden anladım dersen tercih sırasının duzensizliğinden. Eve yakınlıgına gore bile sıralarsan kırıkkale en yakınıysa diyarbakır daha yakın van'dan) Bende aynı durumda abimin verdiği tercihleri yazdım Dicle dişte okuyorum. Ben itü elektrik mühendisliği istiyordum. 3. sınıfa 4. yılımda geçtim herhangi bir tıbbı mudahale gordugumde tansiyonum dusuyor zaten. Bu okulu bitirebileceğimden bile emin değilim. Hayatını yakma derim. Sağlık bölümleri öyle aile tavsiyesiyle gidilecek bölümler değil. Sen bilgisayar istersin baban elektrik-elektronik der ayrı konu sen fizik öğr. dersin baban matematik der bunlar daha kabul edilebilir gibi.
    Mühendislik le doktorluk çok çok ayrı ortamlar. Gel abini dinle tekrar düşün eğer kesin kararlıysan yardımcı olurum. Diyarbakıra gelirsen genel taktikleri veririm. Diyeceksin kalan adam nasıl taktik verecek kala kala öğreniyorsun tüm ...likleri.

• Sana öncelikle kocaman bi Eyvallah diyorum Abi ama senn abini bilmem bende ki babaya 30 tercihim boş kaldı dedim bi dur yaa olan olmuş öylesine bi müh yazalım allah aşkına o atatürk beslenme ve diyetetik soktu canı sağolsun babadır bi hayır var diyip çıktım yola ezecek halim yoktu olay dramatiklesti biraz ama gerçeği bu eve yakınlık olayı erzurum da kopuyor .. ondan öncesi normal tercih sıralaması ordu kırıkkale uzak ama ne bilim ışte verdik gitti benm artk heyecan yapıp dua ettiğim tek nokta olay ftr ye düşmesin tercihler 3 ağustosta bitti zaten

• Bittiğinden haberim yoktu kusura bakma moralini bozduysam..
    Van neden Diyarbakırdan önce geliyor. Diyarbakır bölüm olarak daha iyi şehir olarak kat kat iyi. Buyuk ihtimalle van gelecek sana. Dicleyi önce yazsaydın dicle gelirdi.
  • Van falan hiç fark etmez aslında haklısın orda da kısmı bi oynama yaptık ama bizim ile yakınlığı anlamında güzarkah olarak yani

• Olurmu hiç farketmez ya :) Sen epey bi boşluğa düşmüşsun sınavdan sonra kurtulman lazım bir an önce ne oluyorsa olsun bir an önce psikolojisine fazla kaptırmışsın kendini. Üniversitede yepyeni bi hayat seni bekliyor kendin olmaya başlıyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.