Şimdi Ara

sıfırdan 8 ayda tıp kazanmak!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
8
Favori
53.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayal mi? ümit yok mu??bu zamana kadar boş geçti bu vakitten sonra hayvan gibi çalışmaya razıyım... kazanabilir miyim?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Sıfırdan 8 Ayda Tıp Kazanmak

Tıp fakültesi, en zorlu ve rekabetçi programlardan biri olarak bilinir. Bu nedenle, sıfırdan tıp kazanmak zorlu bir hedef olabilir. Ancak, sıkı çalışma, özveri ve doğru yaklaşımla bu hedefe ulaşmak mümkündür.

7 Ayda Tıp Kazanılır mı?

Sıfırdan 7 ayda tıp kazanmak son derece zorlu bir görevdir. Bu süre, temel bilgileri edinmek, çalışma stratejileri geliştirmek ve çok sayıda pratik soru çözmek için yeterli değildir.

8 Ayda YKS Kazanılır mı?

8 ay, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) hazırlanmak için nispeten daha gerçekçi bir süredir. Ancak, bu süreyi etkili bir şekilde kullanmak ve tutarlı çaba göstermek çok önemlidir.

9 Ayda Tıp Kazanılır mı?

9 ay, sıfırdan tıp kazanmak için biraz daha fazla zaman sağlar. Bu süre, konuları kapsamlı bir şekilde gözden geçirme, deneme sınavlarına girme ve zayıf yönleri belirleyip geliştirme fırsatı sunar.

Sıfırdan Tıp Kazanmak

Sıfırdan tıp kazanmak için şu adımları takip edebilirsin:

• Gerçekçi Hedefler Belirle: 8 aylık bir sürede tıp kazanmanın zorlu bir hedef olduğunu kabul et.
    • Çalışma Programı Oluştur: Zamanını verimli bir şekilde kullanmanı sağlayacak bir çalışma programı geliştir.
    • Konuları Anla: Konuları ezberlemek yerine anlamayı hedefle.
    • Pratik Soru Çöz: Yeterli sayıda pratik soru çözerek becerilerini geliştir.
    • Deneme Sınavlarına Gir: Deneme sınavları, ilerlemeni izlemede ve zayıf yönlerini belirlemede yardımcı olur.
    • Mola Vermeyi Unutma: Düzenli molalar vererek motivasyonunu yüksek tut ve zihinsel yorgunluğu önle.
    • Profesyonel Yardım Al: Gerektiğinde öğretmenlerden, dersanelerden veya özel derslerden profesyonel yardım al.

Sıfırdan tıp kazanmak kolay bir yolculuk değildir, ancak azim, özveri ve doğru yaklaşımla bu hedefi gerçekleştirebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Sıfırdan kazanamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealPlayer09

Sıfırdan kazanamazsın

neden ???
  • Zenginsen ve şanslıysan belki bahçeşehir vb bir tıpa girersin,normal olarak evet,imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: heacker44

hayal mi? ümit yok mu??bu zamana kadar boş geçti bu vakitten sonra hayvan gibi çalışmaya razıyım... kazanabilir miyim?

Sıfırdan kastın nedir dostum.Mutlaka temelin vardır azda olsa.Sen çalış her şey olacağına varır.İlk sene olmazsa ikinci senende kazanırsın.
  • quote:

Sıfırdan kazanamazsın
    Ne yazıkki hayal. Tıp kazanmak isteyen birisi yaz tatilinde tüm ygs konularını bitirmiş olmalı. Sen şimdi başlasan, temelin de zayıfsa, bunu yapman imkansız. Ne yazıkki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramoglu

Ne yazıkki hayal. Tıp kazanmak isteyen birisi yaz tatilinde tüm ygs konularını bitirmiş olmalı. Sen şimdi başlasan, temelin de zayıfsa, bunu yapman imkansız. Ne yazıkki..

Alıntıları Göster
    en son denemede 75 yapmıştım... ygs sayısalları bitirsem de yeterli olur... ygs sözel sıkıntı degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo6699

quote:

hayal mi? ümit yok mu??bu zamana kadar boş geçti bu vakitten sonra hayvan gibi çalışmaya razıyım... kazanabilir miyim?

Sıfırdan kastın nedir dostum.Mutlaka temelin vardır azda olsa.Sen çalış her şey olacağına varır.İlk sene olmazsa ikinci senende kazanırsın.

en son denemede 75 yapmıştım... ygs sayısalları bitirsem de yeterli olur... ygs sözel sıkıntı degil... 1 yıl daha kalamam ailemle kanlı bıçaklıyız....
  • quote:

quote:

Sıfırdan kazanamazsın

neden ???

Sıfır dediğin ne?Toplama çıkarmayı mı bilmiyorsun mesela.Eğer öyleyse imkansız.100net yapıp da sıfırım diyorsan olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibo6699

quote:

en son denemede 75 yapmıştım... ygs sayısalları bitirsem de yeterli olur... ygs sözel sıkıntı degil... 1 yıl daha kalamam ailemle kanlı bıçaklıyız....

Alıntıları Göster
    dersaneye de gitmeyecegim... sıkı bir çalışmayla gerçekten olmaz mı?????

• quote:

quote:

quote:

Sıfırdan kazanamazsın

neden ???

Sıfır dediğin ne?Toplama çıkarmayı mı bilmiyorsun mesela.Eğer öyleyse imkansız.100net yapıp da sıfırım diyorsan olur.

hocam en son ygs denemesinde 75 yaptım konuları bilmiyorum.. ondan hiç elleyemiyorum denemede ..ama şimdi okula kadar ygs sayısal iyi çalışır halledersem yinemi kazanamam?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sıfırdan kazanamazsın

neden ???

hocam en son ygs denemesinde 75 yaptım konuları bilmiyorum.. ondan hiç elleyemiyorum denemede ..ama şimdi okula kadar ygs sayısal iyi çalışır halledersem yinemi kazanamam?

Benim dememle sonuç değişmeyecek.Çalış gör kazanılıyor muymuş.

• quote:

Alıntıları Göster
    İmkansız değil ama zor.Sıkı ve programlı bir çalışmayla neden olmasın ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sıfırdan kazanamazsın

neden ???

Alıntıları Göster
    bu zamana kadar sadece yazılılara çalıştım.. 9 10 11 in ortalaması 85

• quote:

Alıntıları Göster
    dersaneye git bence hedefine ulaşmak için her yolu dene sakın vazgeçme. sıkı bir çalışma programıyla çok iyi yerlere gidebilirsin bu tıp olmak zorunda değil
  • heacker44 H kullanıcısına yanıt
    75 net için temelim sıfır diyorsan önce algı problemini düzeltmelisin hocam.Son denemende 75 net yapıyorsan ve temelinin sıfır olduğunu düşündüğün halde başarıyorsan bunu bu sene olmasa da seneye tıpı kazanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurabiye1996

dersaneye git bence hedefine ulaşmak için her yolu dene sakın vazgeçme. sıkı bir çalışma programıyla çok iyi yerlere gidebilirsin bu tıp olmak zorunda değil

imkanım iyi degil maddi açıdan..küçüklükten beri hep tıp olsun diye hayal ediyorum ...
  • heacker44 H kullanıcısına yanıt
    elinden geleni yap bence tıp olmazsa bile iyi bir yerlere gelirsin.emek olmadan yemek olmaz diye boşuna dememişler sen çalış gerisi gelir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kurabiye1996

imkanım iyi degil maddi açıdan..küçüklükten beri hep tıp olsun diye hayal ediyorum ...

Alıntıları Göster
    hocam dedigim gibi konulara yazılılar oldugunda çalıştım şuan hiç hatırlamıyorum ... mesela fenden hatırlayamadıgımdan sadece bio yapıyorum.... mesela ygs kimyayı bitirdim ve o kadar basitmiş ki..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sıfırdan kazanamazsın

neden ???

Benim dememle sonuç değişmeyecek.Çalış gör kazanılıyor muymuş.

mesela okula kadar ygs sayısal bitirip okul açıldıktan sonrada ful lys yardırsam. ygs adınada bol tekrar ve ygs sözel çalışsam kazanamaz mıyım?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.