Şimdi Ara

sıfırdan 8 ayda tıp kazanmak!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
222
Cevap
8
Favori
53.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayal mi? ümit yok mu??bu zamana kadar boş geçti bu vakitten sonra hayvan gibi çalışmaya razıyım... kazanabilir miyim?

• Sıfırdan kazanamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealPlayer09

Sıfırdan kazanamazsın

neden ???
  • Zenginsen ve şanslıysan belki bahçeşehir vb bir tıpa girersin,normal olarak evet,imkansız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heacker44

hayal mi? ümit yok mu??bu zamana kadar boş geçti bu vakitten sonra hayvan gibi çalışmaya razıyım... kazanabilir miyim?

Sıfırdan kastın nedir dostum.Mutlaka temelin vardır azda olsa.Sen çalış her şey olacağına varır.İlk sene olmazsa ikinci senende kazanırsın.
  • Ne yazıkki hayal. Tıp kazanmak isteyen birisi yaz tatilinde tüm ygs konularını bitirmiş olmalı. Sen şimdi başlasan, temelin de zayıfsa, bunu yapman imkansız. Ne yazıkki..
  • en son denemede 75 yapmıştım... ygs sayısalları bitirsem de yeterli olur... ygs sözel sıkıntı degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo6699

quote:

hayal mi? ümit yok mu??bu zamana kadar boş geçti bu vakitten sonra hayvan gibi çalışmaya razıyım... kazanabilir miyim?

Sıfırdan kastın nedir dostum.Mutlaka temelin vardır azda olsa.Sen çalış her şey olacağına varır.İlk sene olmazsa ikinci senende kazanırsın.

en son denemede 75 yapmıştım... ygs sayısalları bitirsem de yeterli olur... ygs sözel sıkıntı degil... 1 yıl daha kalamam ailemle kanlı bıçaklıyız....
  • quote:

quote:

Sıfırdan kazanamazsın

neden ???

Sıfır dediğin ne?Toplama çıkarmayı mı bilmiyorsun mesela.Eğer öyleyse imkansız.100net yapıp da sıfırım diyorsan olur.

• dersaneye de gitmeyecegim... sıkı bir çalışmayla gerçekten olmaz mı?????
  • quote:

quote:

quote:

Sıfırdan kazanamazsın

neden ???

Sıfır dediğin ne?Toplama çıkarmayı mı bilmiyorsun mesela.Eğer öyleyse imkansız.100net yapıp da sıfırım diyorsan olur.

hocam en son ygs denemesinde 75 yaptım konuları bilmiyorum.. ondan hiç elleyemiyorum denemede ..ama şimdi okula kadar ygs sayısal iyi çalışır halledersem yinemi kazanamam?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sıfırdan kazanamazsın

neden ???

hocam en son ygs denemesinde 75 yaptım konuları bilmiyorum.. ondan hiç elleyemiyorum denemede ..ama şimdi okula kadar ygs sayısal iyi çalışır halledersem yinemi kazanamam?

Benim dememle sonuç değişmeyecek.Çalış gör kazanılıyor muymuş.

• İmkansız değil ama zor.Sıkı ve programlı bir çalışmayla neden olmasın ?
  • bu zamana kadar sadece yazılılara çalıştım.. 9 10 11 in ortalaması 85
  • dersaneye git bence hedefine ulaşmak için her yolu dene sakın vazgeçme. sıkı bir çalışma programıyla çok iyi yerlere gidebilirsin bu tıp olmak zorunda değil
  • heacker44 H kullanıcısına yanıt
    75 net için temelim sıfır diyorsan önce algı problemini düzeltmelisin hocam.Son denemende 75 net yapıyorsan ve temelinin sıfır olduğunu düşündüğün halde başarıyorsan bunu bu sene olmasa da seneye tıpı kazanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurabiye1996

dersaneye git bence hedefine ulaşmak için her yolu dene sakın vazgeçme. sıkı bir çalışma programıyla çok iyi yerlere gidebilirsin bu tıp olmak zorunda değil

imkanım iyi degil maddi açıdan..küçüklükten beri hep tıp olsun diye hayal ediyorum ...
  • heacker44 H kullanıcısına yanıt
    elinden geleni yap bence tıp olmazsa bile iyi bir yerlere gelirsin.emek olmadan yemek olmaz diye boşuna dememişler sen çalış gerisi gelir
  • hocam dedigim gibi konulara yazılılar oldugunda çalıştım şuan hiç hatırlamıyorum ... mesela fenden hatırlayamadıgımdan sadece bio yapıyorum.... mesela ygs kimyayı bitirdim ve o kadar basitmiş ki..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sıfırdan kazanamazsın

neden ???

Benim dememle sonuç değişmeyecek.Çalış gör kazanılıyor muymuş.

mesela okula kadar ygs sayısal bitirip okul açıldıktan sonrada ful lys yardırsam. ygs adınada bol tekrar ve ygs sözel çalışsam kazanamaz mıyım?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.