Şimdi Ara

Metro Turizm'in Tek Yön Tüm İç Hat Seferlerinde %50 İndirim Sağlayan Groupon 3 TL! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
1
Favori
12.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Coca-Cola

Metro Turizmle bir daha gidersem hesabımı kapatıp tüm malvarlığımı sadaka diye dağıtacağım. Bırakın indirimi üzerine para verseler binmem.

+1 Kendi amelelikleri yetmiyormuş gibi, Edirne'den fıstık gibi Nilüfer'i çektirdiler. Üstüne hala Ulusoy'la aynı parayı istiyorlar, bakayım Ulusoy'un kampanyası duruyor mu hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunisherLord

quote:

Orijinalden alıntı: Coca-Cola

Metro Turizmle bir daha gidersem hesabımı kapatıp tüm malvarlığımı sadaka diye dağıtacağım. Bırakın indirimi üzerine para verseler binmem.

+1 Kendi amelelikleri yetmiyormuş gibi, Edirne'den fıstık gibi Nilüfer'i çektirdiler. Üstüne hala Ulusoy'la aynı parayı istiyorlar, bakayım Ulusoy'un kampanyası duruyor mu hala

ulusoy kuponu satılır

• Ulusoy indirimiyle Ankara - Trabzon (11~12 saat) 31 TL'ye (28+3) gelmişti. Ankara - Kdz Ereğli (~5 saat) 34TL'ye gelmek dokunmuştu. Ereğli'den dönüşte artık Metro'yu kullanıp bir nebze idareli olmuş oluruz. İyi denk geldi.
  • metro turizmle seyahat edeceğinize motorsikletle seyahat edin daha güvenlidir
  • Bilgi için teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

metro turizmle seyahat edeceğinize motorsikletle seyahat edin daha güvenlidir

ben güneş alında yürümeyi tercih ederim.. her daim son tercihimdir kendileri.. ama mecburi durumlarda kaçınılmaz malesef.. adamların eli kolu her yere uzanıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

metro turizmle seyahat edeceğinize motorsikletle seyahat edin daha güvenlidir

ben güneş alında yürümeyi tercih ederim.. her daim son tercihimdir kendileri.. ama mecburi durumlarda kaçınılmaz malesef.. adamların eli kolu her yere uzanıyor..

ben en son bi olay yaşadım metroda aradım mh lerini yardımcı olmadı dengesizler ben de dedim kadına zaten dedim başkanınız içerde tefecilik çek senet tehdit pek temiz biri değil anlaşılan sanki babasının oğluna laf attım kadın birden değişti bana laf atmaya başladı baya uzun bi tartışma olmuştu ben de biniyorum metroya ama bi açıklarını yakalarsam affetmem biletsiz yolcu taşıdıklarını yakalarsam direk polisi arıcam o otobüste yesinler bol bol ceza.

• Metro hakkında çoğu kişinin bilmediği bir durum var bindikleri otobüsler metronun değil sahipleri yörenin insanı ve çalışanlarda öyle. Metro kalitesi bindiğiniz ilin ya da araç nerden geldiyse oranın firma standartlarında oluyor.
  • Metronun her otobüsüne binilmez.Ama ''Suit '' adını verdikleri bir otobüs var ki insanlık dışı bir hizmet.

Bir gün tesadüfen suit e bindim ve dedim işte budur.

Diz mesafesi ve koltukların rahatlıgı inanılmaz,
    ikramlar harika,
    soguk sanfvic bile vardı açık büfe
    internet güzeldi

Anadolu turizm , kamil koc vs hepsinden daha iyi geldi bana.
    Pamukkale ve kamilkocta da var bu 2+1 koltuklar ama metroda bambaşka.
  • Konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler.. O kadar yardımcı olmuş oldu ki anlatamam
  • 90 lira tutan 3 bileti 54 liraya mal ettik indirimle. Yani 36 lira kar ettik.

Tam kar ettik diye sevinirken kablosuz farenin tekerlegi icerden kırıldi, Garanti kagidinida
    bulamadik. Mecbur GG dan 30 liraya fare aldik. Ettigimiz karın 30 lirasi da gidince bugunku
    kar 6 lira. Ne sans.
  • İndirim falan olunca alınırda normalde 5 krs vermem bunlara artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

90 lira tutan 3 bileti 54 liraya mal ettik indirimle. Yani 36 lira kar ettik.

Tam kar ettik diye sevinirken kablosuz farenin tekerlegi icerden kırıldi, Garanti kagidinida
    bulamadik. Mecbur GG dan 30 liraya fare aldik. Ettigimiz karın 30 lirasi da gidince bugunku
    kar 6 lira. Ne sans.

öyle düşünme net kar 6 lira+yeni bir mause bu arada mause yi pahalıya almışssın ben logitech in almıştım kablosuz 7.85 tl

• Evet biraz pahalı aldık, oyun icin exstra dugmeleri var. İlk defa bu markayı aldık,
    iyi değilse iade edeceğiz artık. Belki alacak varsa link asagida.

Metro Turizm'in Tek Yön Tüm İç Hat Seferlerinde %50 İndirim Sağlayan Groupon 3 TL!

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/artes-sarzli-wireless-mouse-siyah-1200dpi-59857766

• arkadaşlar uzak durun bu siteden.3 tlye varan almıştım.yuzde 20 kullansam yeterliydi ama gece yolculugundan vazgectım varandada gunduz yoktu dolasıyla kuponu gerı vermek stedım.aldıktan 1-2 saat ıcınde iade etmek istedim.ama iade etmiyorlar.bugun bir mesaj daha yazdım.iade etmezlerse hakem heyetine gidecegim.3 tl diye zaten sallamıyorlar.hakem heyetine gitmez dıye dusunuyorlar.gerekıyorsa daha fazla masraf yapıp gene de onlardan alacagım paramı.

sakın haa bu siteden uzak durun.sehirfirsati.com

• Canını seven Metro Turizm den uzak dursun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmekoz

arkadaşlar uzak durun bu siteden.3 tlye varan almıştım.yuzde 20 kullansam yeterliydi ama gece yolculugundan vazgectım varandada gunduz yoktu dolasıyla kuponu gerı vermek stedım.aldıktan 1-2 saat ıcınde iade etmek istedim.ama iade etmiyorlar.bugun bir mesaj daha yazdım.iade etmezlerse hakem heyetine gidecegim.3 tl diye zaten sallamıyorlar.hakem heyetine gitmez dıye dusunuyorlar.gerekıyorsa daha fazla masraf yapıp gene de onlardan alacagım paramı.

sakın haa bu siteden uzak durun.sehirfirsati.com

sen varanın indirim çekine 3 lira mı verdin

• quote:

Orijinalden alıntı: levent_yavuz

Canını seven Metro Turizm den uzak dursun...

+1
    eskiden daha iyiydi sonra bozdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DosutWarrior

quote:

Orijinalden alıntı: levent_yavuz

Canını seven Metro Turizm den uzak dursun...

+1
    eskiden daha iyiydi sonra bozdu

eskidende kötüydü, şimdi dahada kötü oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theoden_00 -- 1 Ağustos 2012; 15:42:09 >
  • parayı siteye direk ödeynce hemen kodu veriyormu ? bugun alsam yarn 3 teki otobüse kullanabilirmiyim ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.