Şimdi Ara

Metro Turizm'in Tek Yön Tüm İç Hat Seferlerinde %50 İndirim Sağlayan Groupon 3 TL! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
1
Favori
12.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • örneğin 10 ağustos tarihli biletimiz olsa 8 ağustosta firmaya ulaşıp biletimizi 12 ağustosa erteletebilirmiyiz
  • aynı sitede varan için %50 de varmış, benim de 6tl puan birikmiş sitede, puanlarla kod aldım, varandan 30 liraya tekli koltuk ankara-antalya aldım.
  • arkadaşlar ben de varan %50 indirim kodu var buna karşılık sizlerden metro %50 istiyorum takas etmek isteyen varsa pm den görüşelim
  • Merhaba,
    Ulusoyun indirim kuponu olan varmı acaba?
  • http://www.bonubon.com/izmir/firsat/varan-indirim-ceki (metro'dan iyidir sanirim eksisozluk'te yazilanlari okuduktan sonra metro hakkinda.)

• Metro truzim %50 indirim sağlayan kodlar tanesi 3,5 TL

Not= Stok 50

Ödeme= misli.com

Alınık= Sanal pazar çekleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviadafl -- 3 Ağustos 2012; 19:46:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

http://www.bonubon.com/izmir/firsat/varan-indirim-ceki (metro'dan iyidir sanirim eksisozluk'te yazilanlari okuduktan sonra metro hakkinda.)

lakin sorun şu ki, varan metro kadar yayılmış değil türkiyede.. metronun gitmediği köy-bucak yok iyi değildir tamam ama, işte bu avantajı var adamların

• quote:

Orijinalden alıntı: maviadafl

Metro truzim %50 indirim sağlayan kodlar tanesi 3 TL

Not= Stok 50

Azime bak adamdaki. 50 tane almış 3 liradan satıyo. Yani aldığı fiyattan geri veriyo Ne anladım ben o işten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Not= Stok 50

Azime bak adamdaki. 50 tane almış 3 liradan satıyo. Yani aldığı fiyattan geri veriyo Ne anladım ben o işten.

kod u nereye gircez ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Not= Stok 50

anlatılamayanlar var dostum :)
  • Arkadaşlar kod lazım pmden görüşebiliriz...
    Tesekkurler
  • Diyarbakır - Aydın aldım liste fiyatı 95'ten 47.5e geldi Öbür firmalar 110 TL'ydi hatta tşkler metroooo

Bu arada kodu kullanabilmek için kodun kampanya süresinin bitmesi lazım yani 24 saat- bilginize.
  • ulusoy %50 indirim çeki mevcuttur

metro %50 indirim çeki ile değiştirilir acil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pentagramet -- 3 Ağustos 2012; 22:55:10 >
  • üstteki arkadaş 5 tl yapmış yoğun talep oldugundan bosuna bilgi icin beklemeyin istedim
  • hepside 10 ağustosa kadarmı gecerlı yanı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgungorkem

üstteki arkadaş 5 tl yapmış yoğun talep oldugundan bosuna bilgi icin beklemeyin istedim

hocam kod lar bitdimi ? sitede stok yok gibi metronun kendi sitesinde de giç kampanyayala ilgili bi yer yok kod girecek vs. acil yardım ederseniz çok makbule geçecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus902

Metro turizm varan ulusoy kodlarindan elimde baya var satin almak isteyenler pm atabilir

almak istiyorum fakat kodu nereye gircez metronun sitesinde alcam bilet ama kampanya ile ilgili bi ibare yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasir19

quote:

Metro turizm varan ulusoy kodlarindan elimde baya var satin almak isteyenler pm atabilir

almak istiyorum fakat kodu nereye gircez metronun sitesinde alcam bilet ama kampanya ile ilgili bi ibare yok

gideceğin hattı, tarihi ve son olarak koltuğu seçtikten sonra bu ekranda en altta groupon kodu diye yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Evren Küçük

quote:

Orijinalden alıntı: yasir19

quote:

gideceğin hattı, tarihi ve son olarak koltuğu seçtikten sonra bu ekranda en altta groupon kodu diye yazıyor.

bende neden çıkmıyor ki

• tek tek satın alman lazım demek ki. 2 kişi seçince çıkmıyor belli ki. 1 indirim kuponu tek koltuk için geçerli.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.