Şimdi Ara

METRO EXODUS (PLAYSTATION ANA KONU) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
794
Cevap
15
Favori
43.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun çıkmadan öncekileri tekrar mı oynasak hazır indirime de girmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro Redux'u oynamama gerek var mı arkadaşlar? Bi yerden 2 oyunun hikayesini falan okusam olmaz mı? Çıkış tarihine az kaldı ve o kadar kısa süre içinde 2 oyunu bitirmeye çok üşeniyorum
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    İzlemekle olmaz hocam. O metronun tünellerini koklaman hissetmem lazım. O koridorlarda ki yalnızlığı, korkuyu yaşamadan olmaz. Çünkü çok güzel yan hikayeler var. İki oyun 10 günde çok rahat biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Metro Redux'u oynamama gerek var mı arkadaşlar? Bi yerden 2 oyunun hikayesini falan okusam olmaz mı? Çıkış tarihine az kaldı ve o kadar kısa süre içinde 2 oyunu bitirmeye çok üşeniyorum
    Üstteki arkadaşa kelimesi kelimesine katılıyorum hocam,kesinlikle oynamanı tavsiye ederim önceki 2 Redux’u.İkisi de konsol exclusive kalitesinde oyunlardır.Hani Last of Us 2 çıktığında ‘ya 1’i okusam oynamasam olur mu’ diyene ne denilirse Metro serisi için de aynısı denilebilir

• Ön siparişi geçtim .şu an Dünya da Ps4 te en ucuz Tr psn de. Endonezya açılmadı siparişe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 8 Şubat 2019; 23:27:4 >
  • Xbox'da 45 Gb indirmeye açıldı. Kaldı 1 hafta. İlk duyurulduğundan beri bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • isteyen varsa oyun sec hakkini satabilirim
    120 tl

• İlk oyun süperdi romanınıda okumuştum şimdi 2034 ile 2035'i okuyorum umarım hayal kırıklığı yaratmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

İlk oyun süperdi romanınıda okumuştum şimdi 2034 ile 2035'i okuyorum umarım hayal kırıklığı yaratmaz.
    2034 romanı berbat

• Kaldı 6 gün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Ön siparişi geçtim .şu an Dünya da Ps4 te en ucuz Tr psn de. Endonezya açılmadı siparişe.
    MS sağolsun Xbox One X'e 180 Tl'ye aldım daha ucuzu yok.
  • Xbox One X'i varmışda , tozlu şekilde rafta duruyormuşda.. 180 TL'ye metroyu daha iyi şartlarda oynayabilecekken almıyor psde ucuz fiyat arıyor alla alla bak sen :) kendi yalanına kendisi inandımı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

MS sağolsun Xbox One X'e 180 Tl'ye aldım daha ucuzu yok.

Alıntıları Göster
    Eee? Yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: Stanley-Ipkiss

Eee? Yani?

Alıntıları Göster
    Yanisi şu, metro exodus u 180 tl ye oynamak için 3000 tl ye 0 (sıfır) özel oyunu olan çöpbox alacaz.kendi malının reklamını yapıyor işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 9 Şubat 2019; 19:40:30 >
  • oyunla ilgili haber var herhalde diye girdim ve
  • Ben One xden bahsediyorum adam bana one sim var diyor kabahat bendeki seninle tartışmaya giriyorum hata bende. Başta söyleseydin One s kullanıyorum diye bende o konsol çöp derdim merak etme ben çöpe çöp derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 9 Şubat 2019; 21:42:20 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Gel hocam biz detayları konuşalım. Bugün Uncovered adlı bir video yayınladılar. Geliştirici günlüğü gibi bir şey. Mevsim geçişleri, Silah özelleştirmeleri gibi detaylar mevcut videoda.

Link burada

https://youtu.be/fJy_1A_9pt8

Oyun tek kelimeyle muhteşem gözüküyor. Vuruş hissi, çatışma mekanikleri, mevsimsel geçişler, kapalı mekanlarda ki gerilim, sinematik hikaye anlatımı, herşey dört dörtlük gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 9 Şubat 2019; 20:9:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Ben One xden bahsediyorum adam bana one sim var diyor kabahat bendeki seninle tartışmaya giriyorum hata bende. Başta söyleseydin One s kullanıyorum diye bende o konsol çöp derdim merak etme ben çöpe çöp derim.
    Bende oyunu Xbox One X için aldım bu konsolda daha iyi grafik verecekmiş haklı olarak. Oyunu oynayanlar önceki oyunlardan bile daha başarılı bulmuşlar, ilginç.

• quote:

Bende oyunu Xbox One X için aldım bu konsolda daha iyi grafik verecekmiş haklı olarak. Oyunu oynayanlar önceki oyunlardan bile daha başarılı bulmuşlar, ilginç.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun hocam öncelikle. Oyun güzel gözüküyor ama deneyimlemeden yorum yapmak yanlış olur aslında. Atmosfer ve oynanışa bakılırsa baya iyi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 10 Şubat 2019; 7:1:36 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Nedir ilginç olan? Sadece geniş alanlarda geçtiği ve araç kullanma olduğu için Rage gibi bir çöpe benzetip çamur atanlarla dolu ortalık. Birde Epic Games aldı diye ağlayan Steam ergenleri var tabi. Adamlar müthiş atmosfer yaratmış yine. Silah geliştirmeleri, grafikleri, atmosferi ve açık dünyası muazzam. Last Light gibi aynı lineer oyun gelseydi bu seferde aynı oyun diye şikayet edecekti herkes.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.