Şimdi Ara

METRO EXODUS (PLAYSTATION ANA KONU) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
795
Cevap
15
Favori
43.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sana göre wiçır 3 harici her oyun balon zaten.

Sorsan W1 ve 2'yi oynamamıştır ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun değil sanat eseri 90+ puanlar bekliyorum. Bioshock dan sonra atmosferi en iyi olan FPS benim için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro Exodus Hikaye Fragmanı

METRO EXODUS (PLAYSTATION ANA KONU)

Yayıncı Deep Silver ve geliştirici 4A Games, Metro Exodus için iki dakika uzunluğunda bir hikaye fragmanı yayınladı.

Oyunun tanıtım yazısı:

Yıl 2036.

Nükleer savaşın dünyayı mahvetmesinin üstünden çeyrek yüzyıl geçti, hayatta kalan birkaç bin kişi Moskova'nın harabelerinin altında, Metro tünellerinde hayatta kalmaya çalışıyor.

Zehirli elementlere dayandılar, mutant yaratıklarla ve doğa üstü korkularla savaştılar, iç savaşın yaralarını tattılar.

Ama şimdi, Artyom olarak Metro'dan kaçmalı ve Doğuda yeni bir yaşam aramak için kıyamet sonrası vahşi Rus doğasında geçen inanılmaz bir macerada bir grup Spartalı Korucuya öncülük etmelisin.

4A Games'in hazırladığı Metro Exodus, en sürükleyici oyun dünyalarından birinde ölümcül dövüşleri ve gizliliği, keşif ve hayatta kalma korkusuyla birleştiren destansı, hikaye tabanlı bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Devasa, doğrusal olmayan seviyelere vahşi Rus doğasını keşfet. Bahar, yaz ve sonbahardan nükleer kışın derinliklerine kadar ilerleyen, tüm yılı içeren heyecan verici hikaye örgüsünü takip et.

Dmitry Glukhovsky'nin romanlarından esinlenen Metro Exodus, şimdiye kadarki en büyük Metro macerasında Artyom'un hikayesini devam ettiriyor.

Özellikler

- Muhteşem bir maceraya atıl - Özel bir buharlı lokomotif olan Aurora'ya bin ve Doğu'da yeni bir yaşam arayan, hayatta kalan bir avuç insana katıl
    - Açık Uçlu Hayatta Kalmayı Deneyimle - Sürükleyici bir hikaye, klasik Metro oynanışını yeni devasa ve doğrusal olmayan seviyelerle birleştiriyor
    - Güzel ve düşmanca bir dünya - Muhteşem gün/gece döngüleri ve dinamik hava durumuyla canlandırılan kıyamet sonrası vahşi Rus doğasını keşfet
    - Ölümcül dövüşler ve gizlilik - El yapımı cephaneliğini özelleştirmek için malzemeler bul ve eşyalar yap, heyecan verici taktiksel dövüşlerde insan ve mutant düşmanlarla yüzleş
    - Seçimlerin yoldaşlarının kaderini belirliyor - Dostlarının hepsi bu macerada hayatta kalamayacak; seçimlerin, yeniden oynanabilirliği destekleyen heyecan verici bir hikayede büyük etkiye sahip
    - Muhteşem atmosfer ve çevre - Karanlıkta titreyen bir mum ışığı; gaz masken donarken düzensiz bir nefes; gece rüzgarında bir mutantın uluması - Metro seni içine çekecek ve eşsiz bir şekilde dehşete düşürecek...

Metro Exodus PlayStation 4, Xbox One ve PC için 15 Şubat 2019'da çıkacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

BSC

• Oyunun çıkmasına az bir süre kalmışken Gameplay'de çalan efsane parçayı tekrardan atalım şuraya, şarkının sözleri çok iyi, İngilizceyi çok iyi bilmeyen arkadaşlar için Türkçe çevirili olarak atıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 8 Ocak 2019; 20:27:40 >

• Fotoğraf modu kesinleştiğine göre oyunun geçtiği alanlar oldukça büyük olacaktır bu da gayet olumlu bir gelişme.
  • Metro Exodus için 10 Dakikalık Oynanış Videosu

IGN, Metro Exodus için 10 dakika uzunluğunda yeni bir oynanış videosu paylaştı.

Oyunun tanıtım yazısı:

Yıl 2036.

Nükleer savaşın dünyayı mahvetmesinin üstünden çeyrek yüzyıl geçti, hayatta kalan birkaç bin kişi Moskova'nın harabelerinin altında, Metro tünellerinde hayatta kalmaya çalışıyor.

Zehirli elementlere dayandılar, mutant yaratıklarla ve doğa üstü korkularla savaştılar, iç savaşın yaralarını tattılar.

Ama şimdi, Artyom olarak Metro'dan kaçmalı ve Doğuda yeni bir yaşam aramak için kıyamet sonrası vahşi Rus doğasında geçen inanılmaz bir macerada bir grup Spartalı Korucuya öncülük etmelisin.

4A Games'in hazırladığı Metro Exodus, en sürükleyici oyun dünyalarından birinde ölümcül dövüşleri ve gizliliği, keşif ve hayatta kalma korkusuyla birleştiren destansı, hikaye tabanlı bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Devasa, doğrusal olmayan seviyelere vahşi Rus doğasını keşfet. Bahar, yaz ve sonbahardan nükleer kışın derinliklerine kadar ilerleyen, tüm yılı içeren heyecan verici hikaye örgüsünü takip et.

Dmitry Glukhovsky'nin romanlarından esinlenen Metro Exodus, şimdiye kadarki en büyük Metro macerasında Artyom'un hikayesini devam ettiriyor.

Özellikler

- Muhteşem bir maceraya atıl - Özel bir buharlı lokomotif olan Aurora'ya bin ve Doğu'da yeni bir yaşam arayan, hayatta kalan bir avuç insana katıl
    - Açık Uçlu Hayatta Kalmayı Deneyimle - Sürükleyici bir hikaye, klasik Metro oynanışını yeni devasa ve doğrusal olmayan seviyelerle birleştiriyor
    - Güzel ve düşmanca bir dünya - Muhteşem gün/gece döngüleri ve dinamik hava durumuyla canlandırılan kıyamet sonrası vahşi Rus doğasını keşfet
    - Ölümcül dövüşler ve gizlilik - El yapımı cephaneliğini özelleştirmek için malzemeler bul ve eşyalar yap, heyecan verici taktiksel dövüşlerde insan ve mutant düşmanlarla yüzleş
    - Seçimlerin yoldaşlarının kaderini belirliyor - Dostlarının hepsi bu macerada hayatta kalamayacak; seçimlerin, yeniden oynanabilirliği destekleyen heyecan verici bir hikayede büyük etkiye sahip
    - Muhteşem atmosfer ve çevre - Karanlıkta titreyen bir mum ışığı; gaz masken donarken düzensiz bir nefes; gece rüzgarında bir mutantın uluması - Metro seni içine çekecek ve eşsiz bir şekilde dehşete düşürecek...

Metro Exodus PlayStation 4, Xbox One ve PC için 15 Şubat 2019'da çıkacak.

Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

BSC.

• Abi çok iyi duruyor. Re2 den sonra hemen buna geçeceğim. İkisini de ön sipariş geçtim.

• Az kaldi, metro last lighti da bitireyim dedim onu oynuyorum su aralar, exodus efsane gorunuyor beklemedeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOTY geliyor ulann
  • Yeni Ekran Görüntüleri + Yeni Gameplay..

• Berbat görünüyor bence, kendi karakterini tamamen kaybetmiş oyun! Mad Max ve Farcry karışımı bir şeye dönüşmüş, yazık etmişler.
  • Bundan önceki sürümlerden biraz daha farklı duruyor oynamadan güzel mi değil mi anlamam zor gibi çıkınca görecek inşallah bozmazlar seriyi
  • Hikaye Fragmanına bakılırsa oyunun büyüklüğü ve geçeceği mekanlara bakılırsa bir çok kesimi memnun edecektir.

Yukarıda ki Ekran görüntüleri sadece bir bölüme ait daha ne bölümler olacak tek bir açıdan bakmamak gerek.:)

• Oyun baya güzel gözükse de keşke metro temasından kopmasaydı diye düşünmeden edemiyorum.

Metro serisi diyince aklıma benim hemen karanlık metro istasyonları,mum ışıklarında oturan insanlar,uzun ve sonu gözükmeyen korkutucu metrolar tünelleri ve o tünellerin içinde cirit atan köpekimsi yaratıklar geliyor.

Bu ise ne bileyim metro olduğu belli ama temadan kopması canımı sıkıyor.

Her türlü oynayacağım ama ilk iki oyundaki heyecan ve gerilimi verir mi bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 17 Ocak 2019; 12:43:38 >
  • Beyler görsellerde etkilemedi beni . Geçen ortamlarda biraz farklı . İnşallah hikaye güzel olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazı arkadaşlar çölde gecicek sanıyor oyunu sürekli.

Adamlar bas bas bağırdı 4 mevsimde olucak diye hic mi takip etmezseniz anlamadım ki ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 17 Ocak 2019; 14:41:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Bazı arkadaşlar çölde gecicek sanıyor oyunu sürekli.

Adamlar bas bas bağırdı 4 mevsimde olucak diye hic mi takip etmezseniz anlamadım ki ..
    Aynen bende bunu demek istiyorum aslında Story Trailer'da her bir mevsim ve mekanlar mevcut.

Yine karanlık ve tünellerde yaşamlar devam ediyor.

Karlar ve buzlar yaratıklarda aynı seviyede.

Çölde geçen bölüm sadece hikaye bazlı olduğu besbelli daha gidilecek onca yer var.

Bize Büyük bir oyun yapılmış Hikayesi olarak da bizleri tatmin edeceği kanısındayım.

Daha önceki oyunları oynayanlar bu Ekibin neler yapabileceğini de biliyorlardır.:)
  • Buradaki sorun ortam farklılığı değil ki, isterse elli farklı yerde geçsin. İlk oyunun neredeyse tamamı metro duvarlarına bakarak geçti kaç kişi yadırgadı. Sorun, kendisine ait şahane konsepti devam ettirmek yerine artık görmekten kusturacak hale getiren bazı oyunların izinden gitmiş olması. Bunu görüp de mutlu olmak daha da trajik! Bazı oyunların kendi genleri vardır onu alt üst etmemek lazım. Bu oyun karanlık, izbe metro tünellerinde geçen, gerilim odaklı aksiyon oyunu olması gerekiyor, şu gösterdikleri Farcry kırması değil. Ancak adamlar da haklı diğeri 1 satıyorsa bu 5 satıyor.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok haklı söylüyorsun da bir yerde değişime gitmeleri gerekiyordu. İlk iki oyunda anlatabilecek nerdeyse herşeyi anlattılar belki de. Üçüncü oyun da metro tünellerinde geçse oyuncular bu sefer de kolaya kaçtılar kendilerini hiç değiştirmediler diye düşünecekti. Gow 3 den sonra yeni Gow'un değişimi gibi köklü bir değişiklik gerekliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 17 Ocak 2019; 16:40:52 >
  • Dünyanın açık alanda bile en klostrofobi basan, radyasyon soğunu ekrandan üstüne döken ağır oyunu Black Ops moduna dönüştürülmüş, vah vah. Metro demeye de utanmamışlar. Sade Exodus olsa bir şeye benzerdi. Gluhovskiy hastalık geçirmiştir şu videodan sonra...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.