Şimdi Ara

Metro Exodus (2019) [ANA KONU] (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.776
Cevap
16
Favori
96.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic hesabımı en son Rusyadan, TR yapınca daha önce satın almış olduğum Metro DCL'si oynaya tıklayınca beni satın almaya yönlendiriyor. Sorunu yaşayan var mı?@jedi39
  • Bir şey sormak istiyorum oyunun expansion pass ı 130 TL. Toplamda iki tane DLC gelecek. İlk gelen dlc 22 TL den satışa sunuldu. Diğer DLC nin 100 TL den satışa sunulmaması durumunda expansion pass ı alanlar neyi almış olacak?
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    Ben ülke değiştirmedim hep Hindistandayım herhangi bir sıkıntı yok. Desteğe yazarsan yardımcı olurlar bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Bir şey sormak istiyorum oyunun expansion pass ı 130 TL. Toplamda iki tane DLC gelecek. İlk gelen dlc 22 TL den satışa sunuldu. Diğer DLC nin 100 TL den satışa sunulmaması durumunda expansion pass ı alanlar neyi almış olacak?
    Çok güzel soru. Cevabın ilk harfi b İşin şakası bir yana DLCnin abd fiyatı 8 dolar, expansion pass fiyatı 25 dolar. Açıklamada 2 büyük DLC içerecek yazıyormuş şimdi baktım. Mantıksız bir fiyatlandırma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 21 Ağustos 2019; 1:16:54 >
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:49:44 >
  • İlk DLC'nin çok kısa sürmesi kötü oldu ya. Tamda karektere alışmışken..

Metro Exodus (2019) [ANA KONU]
  • İlk DLC maalesef hikaye anlatımının hoşluğu dışında tat vermedi. 2 majör hikaye dedikleri için bu kritik. Minör 5 tane hikaye sunacağız deselerdi ok.
  • çok güzel olmuş dlc ama kısaymış gerçekten, 3-4 saat bekliyordum en kötü 2 saatte bitti.
  • Şimdi biz zamanında Steam üzerinden gold olarak aldık tamam ama Expansion Pass alanlar ne oldu acaba. Malum ilk DLC 22.5 TL Steamde, Expansion Pass ise 130 TL. İkinci DLC ne kadar büyük olabilir ki. Bu arada ana oyunun açık dünya olduğu bir oyunda 2-3 saatlik DLC nedir arkadaş. Aslında yapımcıyı pek suçlamıyorum, açık dünyasını beğenmeyenlerin koridor shooter olmasını isteyenlerin eseri bence bu. DLC denemedim fakat şevkim kırıldı biraz.
  • youtube dan izledim dlc yi özellikle son kısımda ağlamamak için büyük çaba gösterdim diyebilirim
  • Oyunun iyi ya da kötü sonla bitmesi DLC'yi etkiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    hayır
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

çok güzel olmuş dlc ama kısaymış gerçekten, 3-4 saat bekliyordum en kötü 2 saatte bitti.
    hmm indirsem çalışır mı acaba denesem mi
  • korsan sürümü (cpy) ile orijinal sürümü (uwp - windows store) arasındaki grafik kalitesi/detay ile netlik farkı muazzam raddede olan yapımdır.

korsan sürüm:

https://i.hizliresim.com/XbbQbj.png

uwp - windows store sürümü:

https://i.hizliresim.com/000M0o.png

her iki ekran görüntüsü de evga rtx 2080 xc ultra gaming (+1000mhz memory & +100mhz gpu overclock settings) ile 2560x1080 çözünürlük altındayken quality: ultra, motion blur: high, directx: 12, rtx: on & high, dlss: off, hairworks: on, advanced physx: on, tessellation: full, texture filtering: af16x, shading rate: %100 ayarları altında alınmıştır.

edit: işin daha da ilginci uwp sürümünün fps değerleri en yoğun sahnelerde dahi minimum 10fps fark koymakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnicornKnight -- 26 Ağustos 2019; 19:24:46 >

• Oyun şahane, dlc sonu bir o kadar şahane. Benim bu yıl oynadığım en iyi oyun diyebilirim. Mükemmel iş çıkarmışlar. 2 kez ana oyunu bitirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, oyun Gtx 1050ti ekran kartı, 8gb ram ve i5-2500k işlemci ile aşırı derecede kasıyor. Low ayarlar 1366x768'de bile oynanmayacak derecede kasma var. Oyunu korsan edindim, 1.0.0.2 yamasını da yaptım sorun nerede acaba yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeonGS35

Arkadaşlar merhaba, oyun Gtx 1050ti ekran kartı, 8gb ram ve i5-2500k işlemci ile aşırı derecede kasıyor. Low ayarlar 1366x768'de bile oynanmayacak derecede kasma var. Oyunu korsan edindim, 1.0.0.2 yamasını da yaptım sorun nerede acaba yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
    Sorun işlemci gibi duruyor.

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilginiz için fakat Youtube üzerinden baktım aynı işlemci ile gayet akıcı bir şekilde oynananabiliyor. Hatta aynı sistem sorunsuz oynayanlar var sorun nerede bir türlü bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeonGS35

Teşekkür ederim ilginiz için fakat Youtube üzerinden baktım aynı işlemci ile gayet akıcı bir şekilde oynananabiliyor. Hatta aynı sistem sorunsuz oynayanlar var sorun nerede bir türlü bulamadım.
    Ekran kartın ve ram 1080 p medium ayarlarda oynamak için fazlasıyla yeterli. Temzi kurulum yapıp tekrar deneyebilirsin, o bileşenler arasında en problemli olan işlemci duruyor. Korsan kullanıyorsan sebebi buda olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 31 Ağustos 2019; 10:49:30 >
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Evet korsan edindim dediğiniz gibi soruna büyük ihtimal neden oluyordur. Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.