Şimdi Ara

Metro Exodus %100 Türkçe Yama SAM'S STORY ve TWO COLONELS DAHİL (Anonymous Çeviri) (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
45
Favori
17.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi oyunu açıp denedim güncellemeden sonra sorunsuz çalışıyor problem görmedim.
  • arkadaşlar merhaba gold edition da çalışıyormu bu yama
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Çalışıyor. Ana oyun + 2 Expansion Pack olarak çevrili durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Çalışıyor. Ana oyun + 2 Expansion Pack olarak çevrili durumda.
    teşekkürler kardeş çevirmenlerin eline koluna sağlık
  • Yeni yayınlanan kırılmış sürümü deneyen var mı yama çalışıyor mu?
  • arkadaşlar yamayı yükledim gold edition a çalıştı ancak sonradan oyunu aç kapa yaptığımda oyun rusca oldu ve geride düzelmiyor oyun içi ayarlardan yapsamda yine rusca kalıyor neden oldu böyle acaba
    Hocam yamayı tekrar kurmayı dener misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: walküre

Hocam yamayı tekrar kurmayı dener misiniz?
    dosyaları silip tekrar yükledim ama olmadı malesef bir kariplik var oyun açılırken ara videoyaı geçeciğimiz yerde türkçe yazıyor geçmek için tuşa bası diye basıyorum menuye gelince herşey rusca :)
  • Damatferit1990 D kullanıcısına yanıt
    Kimse cevap vermemiş, İş başa düştü anlaşılan. Geçenlerde bu soru üzerine bir konu açılmıştı ve soruya şöyle bir cevap verildi. Qnoobs'un isteği üzerine yama konuları silinmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Discord kanalımıza gelebilir misiniz? Bilgisayarınıza bağlanıp bakalım, sorun neymiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

arkadaşlar yamayı yükledim gold edition a çalıştı ancak sonradan oyunu aç kapa yaptığımda oyun rusca oldu ve geride düzelmiyor oyun içi ayarlardan yapsamda yine rusca kalıyor neden oldu böyle acaba
    Korsan sürümle oynadığınız için rusça oluyor orjinalde bir problem yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O Rusça olma problemi bende de oldu 2 gün oynadım 3. Günde Rusça oldu çözümünü bilen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de durum aynı, ilk ek paketi tr oynadım gayet güzel, 2. ek paketin ortalarında kapadım 2-3 sonra devam edeyim dedim Rusça olmuş dil. Değişmiyorda, yamayı yeniden kurdum düzelmedi.
  • Selam millet. Oyunun korsan sürümü ile oynayan arkadaşlarda genel bir hata alınmakta. Sadece Türkiye ile veya yama ile ilgili bir durum değil. Ufak bir Google araması ile dili değiştirebilirsiniz. Direkt olarak buna destek vermemiz pek etik değil ama çözümün de internette mevcut olduğunu bilin :)
  • NeloAngelo kullanıcısına yanıt
    İlginç bir şekilde interneti devredışı bırakınca dil değişiyor. İnterneti tekrar bağladım girdim ukrayna diline döndü firewall üzerinden engellemeye çalışacağım.

Ekleme: kaspersky is kullaniyorum onun uzerinden ag yapilandirmasi yaptim exodusu gelen giden ag akisini engelledim sorun yok calisiyor.

Metro Exodus %100 Türkçe Yama SAM'S STORY ve TWO COLONELS DAHİL (Anonymous Çeviri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 5 Haziran 2020; 1:24:40 >

• Şu konuya bir çözüm getirilebilir mi acaba biri oyun rusça oldu birden bire
  • Çözüm orijinal almak arkadaşlar.
  • oyunu rusçadan türkçeye çeviremeyen arkadaşlar için;
    -denetim masası
    -windows defender güvenlik duvarı
    -gelişmiş ayarlar
    -giden kurallar sağ tık 'yeni kural'
    -'program' ileri
    -'program yolu' gözat, oyunun yüklü olduğu yerden 'metro exodus' uygulamasını seçin aç diyin
    -'bağlantıyı engelle' ileri
    -hepsi seçili ileri
    -kafanıza göre isim verin. ben norussian yaptım :D ve son diyin

Alıntıdır düzeliyor yapınca bı daha da sorun yaşamazsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadas cozumu soyledim kimse gormemis :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.