Şimdi Ara

Metro Exodus %100 Türkçe Yama SAM'S STORY ve TWO COLONELS DAHİL (Anonymous Çeviri) (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
45
Favori
17.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ooo iyi bekliyoruz o zaman. Kolay gelsin.

• Beklemedeyiz.
  • Sam's Story DLC'si de tamamlanmış olup sitemizden ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Anonymous olarak, kendi bünyemizde el attığımız ilk proje bu DLC ile birlikte tamamen son buluyor. İlginiz için teşekkür ederiz, böyle güzel bir oyunu çevirebildiğimiz için de çok mutluyum açıkcası.
    Sevgiler :)
  • Yama için teşekkürler, ama bir sorun var, rar dosyasının içinde setup yok ve kopyalayıp oyun klasörüne attığımda oyun başlamıyor, epic sürümüne sahibim, başlat diyorum epicten takip ettiğim ladarıyla önce çalışıyor sonra bulut eşleşme diyor sonrada tekrar başlat haline geliyo yani oyun açılmıyor, önceki yamanızın kurulu olması mı lazım bunun için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda!
  • Sam's Story çevirisini maalesef başarılı bulmadım. DLC'yi yama çıkmadan önce bitirdiğimden oyunun son kayıt aldığı son bölümden yamayı test ettim. Çok kısa sürede 2 küçük hata gözüme çarptı. Ana oyunun çevirisini oldukça başarılı bulmuştum ama bu son DLC test edilmemiş gibi geldi bana. Emekleriniz için çok teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Merhaba, başarılı bulmadığınız kısımları bana iletirseniz yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım :) Önceki çeviriyi de DLC'yi de ben test ettim ve çevirisinde aktif görev aldım :)
  • Son ek paketini de bitirerek Exodus'u tamamlamış oldum. Türkçe yamalarında emeği geçen herkese teşekkürler.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Son DLC'e ait Türkçe yamayı beğendiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sasua S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği gibi bariz hatalarla karşılaşmadım. Ufak tefek harf hataları vardı. Ama DLC'i bitirmek için 19:30 da başladığım oyun seansım 01:30 gibi bitti, o yüzden son görevi bitse de gitsek tarzı koşa koşa oynadım. Farketmemiş olabilirim.
  • Bölümde iki tane %100 yama var ve hangisini tavsiye edersiniz?
  • Arkadaşlar oyun Epic store'da indirime girmiş 60 TL kupon kullanarak almayı düşünüyorum.Türkçe yama Epic sürümü ile uyumlumu acaba bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leona Heidern -- 15 Mayıs 2020; 7:8:48 >
  • Leona Heidern kullanıcısına yanıt
    Epic için ayrı bir yama var diye biliyorum.

• Tr yama epic Games için çalışıyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sitemizdeki son sürüm yama ile çalışıyor olması lazım. Dilerseniz deneyin olmazsa, arkadaşlarımızla beraber inceleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 15 Mayıs 2020; 13:46:7 >
  • walküre kullanıcısına yanıt
    Tşkler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yama için teşekkürler.
  • Witcher
    Dragon age
    Mass effect
    Oyunlarindan sonra efsanevi Metro serisi gelmiş gecmiş en iyi oyunlar arasinda diyorum :)
    Bu oyunu şiddetle oynayin. Havasi, gercekligi grafikleri beni bitirdi.
    Ve şecim şansi tamamen sizin ruh halinize bagli, Herşeyin Bedeli var.Belkide son zamanlarin en iyi oyunu diyebilirim.
  • Oyuna yeni güncelleme geldi 1.0.0.7 sürümüne geçti.

Denuvo kaldırıldı. İlk Dlc yi bitirmiştim ki, otomatik update yapmış epic. Sanırım sonraki Dlc de Türkçe altyazı çalışmayacak :(

• Türkçe yama yeni sürümle uyumlu mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.