Şimdi Ara

Metro Exodus %100 Türkçe Yama SAM'S STORY ve TWO COLONELS DAHİL (Anonymous Çeviri) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
45
Favori
17.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun çoktan hazır oynamak için yamayı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic store da 170tl indirime girmiş oyun malum korsan mecralar da sorunlu orijinal almanızı tavsiye ederim ben kaptim bir tane .

• quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Epic store da 170tl indirime girmiş oyun malum korsan mecralar da sorunlu orijinal almanızı tavsiye ederim ben kaptim bir tane .
    Epicten ben de almak istedim lakin kredi kartımı redetti. master card olan aynı kartımı steam da sıkıntısız kullanıyorken , epicte hata alıyorum sanki kart kullanıma açık değilmiş gibi.
  • Oyuna çıkacak 2 genişleme paketinin içerikleri belli oldu. Onlar için bir düşünceniz var mı.

https://store.steampowered.com/app/924220/Metro_Exodus_Expansion_Pass/

The Two Colonels - 2019 Yazı

Albay Khlebnikov, yüzeyin tam altında, ölü Novosibirsk şehrinde Yılbaşı Gecesi için oğluna kavuşmak üzere eve gidiyor.

Ancak buradaki insanlar pek iyi değil: sıvı tünelleri tüketiyor, mutant saldırıları artışta görünüyor ve insanları radyasyon zehirlenmesinden koruyan değerli ""yeşil şeyin"" stokları azalıyor. İnsanların hayatta kalmasını sağlamak için baştakilerin dev önemler alması gerekli.

Novosibirsk'in son günlerinde Khlebnikov'un yolculuğunu ve deneyimlerini takip ediyoruz, Albay Miller bunları bir yıl sonra yeniden gözlemliyor. Oyuncular bu yeni doğrusal bölümde Metro serisinin klasik, hikaye tabanlı oynanışını umabilir; ayrıca yepyeni bir silah, ölümcül bir alev silahı, klostrofobik mekanlar ve o tanıdığımız tüyler ürpertici gerilim mevcut.

Sam's Story - 2020'nin Başları

Bombalar patlamadan önce Moskova elçiliğinde bir ABD deniz piyadesi olan Sam, uzun zamandır ana vatanına dönmenin ve ailesini hayatta bulmanın hayalini kuruyordu. Bu ihtimal, Metro'nun karanlık tünellerinde imkansız görünüyordu ama Spartalılar savaştan sonra hayatta kalan tek şehrin Moskova olmadığını öğrenince ümit beslemek saçma hissettirmemeye başladı.

Sam, ABD'ye dönmenin bir yolunu bulmak ümidiyle Aurora'dan uzaklaşıyor ve tsunaminin parçaladığı limanlar, yıkılan endüstriyel binalar ve paramparça konut bölgeleriyle dolu Vladivostok'a varıyor. Yolculuğunu tamamlamak isteyen Sam, hayatta kalmak için şimdiye kadar öğrendiği her taktiğe ihtiyaç duyduğunu fark edecek, çünkü etrafı düşündüğünden daha yanıltıcı.

Kıyamet sonrası Rusya'sındaki arazilerde yepyeni bir yolculuğa çıkacak oyuncular, Vladivostok'un açık uçlu hayatta kalma deneyiminde Sam'in yolunu belirleyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert021

Epicten ben de almak istedim lakin kredi kartımı redetti. master card olan aynı kartımı steam da sıkıntısız kullanıyorken , epicte hata alıyorum sanki kart kullanıma açık değilmiş gibi.

Alıntıları Göster
    Ben banka kartı ile aldım dostum iş bankası herhangi bir sorun çıkartmadi

• 1,5 ay kaldı.... beklemedeyiz...
  • Merhaba arkadaşlar çeviri yüzdesi %76 olarak güncellendi. DLC çevirileri hakkında ise yine test aşamasına geçtiğimiz zaman bilgilendirme yapacağız. Yani %80 - %85 gibi size ücret hakkında ve DLC çevirileri hakkında açıklama yapacağız.
  • Mert021 M kullanıcısına yanıt
    Mert bende de aynısı oldu kartım akbank dı ertesi gün denedim kabul etti
  • Yaz sonu gelse sevinirdim. Daha erken gelecek gibi. Emeğinize sağlık.
  • Sırf yama beklediğim için oyunu oynamıyorum

• walküre kullanıcısına yanıt
    reis haziran ortaları gelirmi yama
  • Dlcler de olacak değil mi yani yukarıdaki yazınıza bakacak olursak onlara da yapılacak gibi yazmışsınız

Sırf yama için oyunu bir kenara koydum bekliyorum.

• Para ile çeviriyi satın alma olayı nasıl olacak?

Birde wolfenstain 2 projenizde var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djharun

Para ile çeviriyi satın alma olayı nasıl olacak?

Birde wolfenstain 2 projenizde var mı?
    Wolfestain 2 urew ceviriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

Wolfestain 2 urew ceviriyor

Alıntıları Göster
    Para ile yama nasıl alınıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • djharun kullanıcısına yanıt
    Her grubun farkli odeme sistemi var.kimisi hesap numarasi veriyor.kimisi abonelik sistemi isteyor..
    Para vermek istemeyenlerde 2.3 ay bekleyip ucretsiz yayinlaninca faydalaniyor.,:)

• Anladım teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abi yama 6,25 lira olsun o bana yeter çünkü bu kadar param var
  • ellerinize saglık basarılarınızın devamini bekliyorum ceviricilere destek cıkın oyunlarda turkce dil destegi görelim artık yavastan geciyor gibi türkce dil destegi cogu steam oyunlarında dil destegi türkce geliyor gibi :) insallah daha cok oyunlarda hep gelir insallah
  • Merhaba arkadaşlar, çeviri yüzdesi %81 olarak güncellendi. Yama için yapılacak bağış miktarı ve DLC çevirileri hakkındaki bilgilendirmeler bir sonraki yüzde güncelleyişimizde yapılacaktır. Bekleyen herkese ilgileri için teşekkür ederiz.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.