Şimdi Ara

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4/Pro (2015) (228. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.570
Cevap
45
Favori
148.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Pekala, Peace Walker'ın hikayesini de okuyayım, teşekkürler.

@2K

Definitive Edition 30₺ inanılmaz uygundu ben de onu gördüm, içeriğinde de Ground Zeroes varmış zaten, beni saatlerce ekrana kitler beşinci oyun, çok beklettim zaten ayıp oldu. 😀

@OLIVERA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

PS2 ve PS3'te MGS 4 dahil seriyi oynadım, şimdi indirimden The Phantom Pain almak isiyorum, öncesinde Ground Zeroes'u da oynamam gerekir mi?

Ground Zeroes, Phantom Pain'in demosu gibi. Zaten MGS çok bekleniyor önden bir parayı toplayalım diye çıkarttılar. Fakat konu olarak çok önemli oynamasanız bile bir başına ve özellikle sonuna bakmanızı tavsiye ederim. Bir de sadece bir iki karakter için olsa da Peace Walker'ın konusunu okumanızı tavsiye ederim.

Peace Walker'ın sinematik kolajını izledim, muazzam bir oyun olmuş keşke oynasaydım PSP'de, ben serinin bu yapımını Kojima'nın yazdığını bilmiyordum. Söylediğiniz baya iyi oldu.
  • peace walker, mgs'nin ana oyunlarından biridir. Mutlaka oynamak gerekir. Kojimanın en büyük hatası bu ana oyunu ps3e değilde psp'ye göre bir çok özellikten kırpılarak yapmış olmasıdır.
  • Gorevlere adam nasil cagiriyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yardım

31. bölümden sonra sadece yeni bölümleri oynayarak ilerleme var mı diğer bölümleri yeniden oynamak istemiyorum extreme falan
  • bu oyunun nesi bu kadar övülmüş anlamadım
    düşmanın 10cm önündeyim ama yere yattım diye herif beni göremiyor
    üstelik karşımdaki özel eğitimli sovyet askerleri
    böyle bir oyuna 0 yapay zeka koyup nasıl bu kadar övgü almışlar hayret.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oynanış olarak başyapıt bu oyun. Hikaye ise tırt. Quiet ise

• Bu karakterin gözünde niye göz bandı var siyah?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun uzun zamandır kütüphanemde duruyordu bugün başladım bu side mission vari görevler nedir arkadaş saatlerdir ayakçı gibi ordan oraya ordan oraya koşturuyorum mgs iv'ün cutscenelerini mumla arar oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: Kool Giancana

Oyun uzun zamandır kütüphanemde duruyordu bugün başladım bu side mission vari görevler nedir arkadaş saatlerdir ayakçı gibi ordan oraya ordan oraya koşturuyorum mgs iv'ün cutscenelerini mumla arar oldum
    22. Ana görevden sonra fob tavsiye ederim.
  • Ben bu oyunu bildiğin bıraktım. Bi hevesle alayım dedim en son MGS4'ü bitirdim, sanırım serinin en kötü oyunu bu, ya da aradan baya zaman geçti ben hikayeyi unuttum.

Açılış sahnesi muazzamdı, ne zaman Afganistan'a geldik, o zaman oyun boka sardı affedersiniz, her yer kum, birbirinin aynı yapılar, çeşitlilik sıfır, dört beş görev yaptım bi çoğu amelelik.

Gözünü seveyim biri bana açıklama yapsın, ne zaman açılacak bu oyun? Snake Eater nere bu nere yahu... Açık dünya gördüm mü kıl oluyorum, önceki MGS'leri arar oldum. Biri bana şu oyuna devam etmem için bir neden söylesin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Ben bu oyunu bildiğin bıraktım. Bi hevesle alayım dedim en son MGS4'ü bitirdim, sanırım serinin en kötü oyunu bu, ya da aradan baya zaman geçti ben hikayeyi unuttum.

Açılış sahnesi muazzamdı, ne zaman Afganistan'a geldik, o zaman oyun boka sardı affedersiniz, her yer kum, birbirinin aynı yapılar, çeşitlilik sıfır, dört beş görev yaptım bi çoğu amelelik.

Gözünü seveyim biri bana açıklama yapsın, ne zaman açılacak bu oyun? Snake Eater nere bu nere yahu... Açık dünya gördüm mü kıl oluyorum, önceki MGS'leri arar oldum. Biri bana şu oyuna devam etmem için bir neden söylesin lütfen.
    Ilk Mgs serilerine göre hikaye kısmında zayıf ve eksik bir oyundur Mgs5. Hatta 2. Kısımdaki bazı görevler ilk kısımda olanların zorlukları yükseltilmiş hali. Elbette farklı bazı bölümler de var, yani ilerliyor oyun. Hikaye her ne kadar eksikler de olsa burucu sahnler ve güzel bazı sinematikler var; lakin ilk mgs serilerinde oldugu gibi uzun sahneler beklemeyin. Kasetlerle de bu açıgı kapatmaya çalışmışlar ama tutmuyor öyle de. Boss olarak da Metal Gear dışinda bazı güçlü askerler ile kapışıyorsunuz, ora da eksik. (Skulls)

Ne için oynanır derseniz, serinin en iyi gizlilik ve aksiyon oyunu. Kontroller hiçbir mgs oyununda olmadıgı kadar rahat. Bir us sızma görevinin birçok şekli var. Bunlar işin eglencesi. Bir de kaynak toplama, kurdugunuz takımın lvlına göre bayagı bir silah, diger oyuncuların uslwrine sızma ve sizin us savunmanız (online, 22 görevden sonra.) güzel kısımları olarak sayılabilir.

• Bu oyuna para verdiğim için kendimi hiçbir zaman affetmeyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: OldGamers86

Ilk Mgs serilerine göre hikaye kısmında zayıf ve eksik bir oyundur Mgs5. Hatta 2. Kısımdaki bazı görevler ilk kısımda olanların zorlukları yükseltilmiş hali. Elbette farklı bazı bölümler de var, yani ilerliyor oyun. Hikaye her ne kadar eksikler de olsa burucu sahnler ve güzel bazı sinematikler var; lakin ilk mgs serilerinde oldugu gibi uzun sahneler beklemeyin. Kasetlerle de bu açıgı kapatmaya çalışmışlar ama tutmuyor öyle de. Boss olarak da Metal Gear dışinda bazı güçlü askerler ile kapışıyorsunuz, ora da eksik. (Skulls)

Ne için oynanır derseniz, serinin en iyi gizlilik ve aksiyon oyunu. Kontroller hiçbir mgs oyununda olmadıgı kadar rahat. Bir us sızma görevinin birçok şekli var. Bunlar işin eglencesi. Bir de kaynak toplama, kurdugunuz takımın lvlına göre bayagı bir silah, diger oyuncuların uslwrine sızma ve sizin us savunmanız (online, 22 görevden sonra.) güzel kısımları olarak sayılabilir.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam yanıtınız için. Dediğiniz gibi oynayış mekanikleri çok rahat, bunu keşke güzel bir hikaye anlatıcılığıyla tamamlasalarmış. Detroit falan bitince döner yine oynarım oyunu, diğer MGS'leri aralıksız oynayıp bitirmiştim, bu son oyunda hayal kırıklığına uğramak koyuyor.

• Beyler oyunun başlarında yavru bir köpek bulup eğitiyormuşuz atlamışım orayı, afrikadayım şuan bu köpeğe ulaşmanın bi yolu yok mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kool Giancana -- 17 Haziran 2018; 21:32:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kool Giancana

Beyler oyunun başlarında yavru bir köpek bulup eğitiyormuşuz atlamışım orayı, afrikadayım şuan bu köpeğe ulaşmanın bi yolu yok mudur?
    O rastgele çıkıyor karşınıza. Yani ilk kısımda çıktığında fultonlamamış iseniz, görevleri yapmaya devam edin. Gene çıkacak karşınıza, o zaman kaçırmayın. Ve fultonladıkta sonra da direk kullanamıyorsunuz. Büyüyüp eğitilmesini bekliyorsunuz. Yani görevleri yapmaya devam. Kolay gelsin.
  • Kool Giancana kullanıcısına yanıt
    O köpek bi yerdeki görevlerde çıkıyodu karşınıza. Hatırlamıyorum yerini. İnternette arayın bulursunuz. Bende sonradan köoek için geri dönmüştüm ilk seferde çıkmıştı. İlk baştaki görevlere dönün hocam, helikopterden iner inmez etrafta arayın biraz.

• Cevaplar için teşekkürler oyunun başlarından bi yan görev açtım helikopterden inince karşıma çıktı köpek

• Chicketn hati kapatıyorum, ana menüden default ayarlara geliyorum hala chicken hat var, normalde üç kere düşman seni görünce otomatikmen olsa bile gidiyordu, böyle gitmiyor. Delirtti nalet oyun beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Chicketn hati kapatıyorum, ana menüden default ayarlara geliyorum hala chicken hat var, normalde üç kere düşman seni görünce otomatikmen olsa bile gidiyordu, böyle gitmiyor. Delirtti nalet oyun beni.
    ??????

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.