Şimdi Ara

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4/Pro (2015) (226. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.571
Cevap
45
Favori
148.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OLIVERA

Dün Geceden Güzel Bir Anı

birde analar ne yiğitler doğuruyormuş öyle :D

Indirdigin adamların rankı yüksektit umarım. Güzel debk getirmişsin, bravo.

Bu arada bana da hepsi s+ olan biri denk gelmişti. Tabi staff'a katılmadı fob dışı oldugu için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam.

Hikâye modunu oynuyorum daha.

Yanlıslikla quiet i öldürdüm :(

Geri getirmenin bir yolu var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOMANDO ASTEĞMEN

Selam.

Hikâye modunu oynuyorum daha.

Yanlıslikla quiet i öldürdüm :(

Geri getirmenin bir yolu var mi?

Aynı bölüm tekrar tekrar oynanabiliyor. Tekrar oynamayı deneyin.

• Şunu fark ettim

En son Sahelanthropus 31. bölümden sonra extreme diye aynı bölümü kakalıyorlar ya.. 2015'te PC'de sıra sıra gitmiştim ama biraz side kastıktan sonra extreme olmayan ve 2. bölüm esas görevler açılıyor. Dur bakalım gerçek sonra ulaşacak mıyım side akarak ve extreme'leri yapmayarak
  • Drima kullanıcısına yanıt
    extreme görevleri yapmanız şart değil ki side ops'lardan devam ederek quiet görevinden sonra oyun bitiyor.

ben extreme görevleri 1 ay sonra oyun %100 olsun diye yaptım.
  • KOMANDO ASTEĞMEN kullanıcısına yanıt
    quiet bölümünü extreme değil normal olanı 7 kere üst üste oynayın.

7. oynamada union gibi bir başlık gelicek göreve (replay) yerine o zaman oynadığınızda tekrar quiet'i kazanabiliyorsunuz.
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Yani şu
    Meşhur gerçek sonu falan görebiliriz sadece side kasarak öyle mi? Bir tane Extreme yapmadan harbi sona side kasarak ulaşmak mümkün?

O zaman çok iyimiş
    Bölümü tekrar oynadım helikoptere binip geldi motherbase 'e???

Ilerki bolumlerde tekrar kaybettiginizde yaparsiniz dedigimi :D

İns kaybolmaz sırf o karakter için oynuyorum :)

ben sizi oyun sonunda kaybetti sandım bir an ilerde gidiyor hikaye gereği fakat dediğim gibi 7 kez oynadığınız'da tekrar geliyor ben oyunu bitirdiğim için genelde hep helikopterdeyim ve karşımda oturup canım sıkılıyo hareketleri hoşuma gidiyor :D
  • quiet bölümü gibi huey'in bölümünü 7 kere oynasak huey geri gelir mi?
    huey'in bölümünde de quietin bölümü gibi replay yazıyodu galiba. uzun zamandır oynamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT 6

quiet bölümü gibi huey'in bölümünü 7 kere oynasak huey geri gelir mi?
    huey'in bölümünde de quietin bölümü gibi replay yazıyodu galiba. uzun zamandır oynamıyorum.

Huey'i niye geri istiyorsun ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Benefit

quote:

intel değeri çok yüksekti. en iyi intelci adamlardan biriydi yanlış hatırlamıyorsam. s+
  • quote:

quote:

quote:

intel değeri çok yüksekti. en iyi intelci adamlardan biriydi yanlış hatırlamıyorsam. s+

Malesef yanlış hatırlıyorsun dostum. Sen dedikten sonra merak edip baktım hatta. s+'yı bırak s bile değil. S+ olsaydı bile değerli olmazdı aslına bakarsan, S++ önemli olan bu oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OldGamers86 -- 18 Kasım 2017; 1:13:22 >
  • Ne heroism kasmışsınız hocam benimki 600.000 oldu sonra nükleer işine girince baya düştü demon Snake olarak dolaşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stanis Baratheon

Ne heroism kasmışsınız hocam benimki 600.000 oldu sonra nükleer işine girince baya düştü demon Snake olarak dolaşıyorum

Bu pc'de oynayıp bıraktıgım. Bir de suan Ps4'te oynadıgımı görsen.

Demon snake isen kurtulmak için online görevlerde, en altta 10 gmp veren bir insanlık amaçlı (yalnız ) bir görev var. Bir hafta süresi var. Bittiminden sonra motherbase'e dönersen demon point sıfırlanıyor. Konami'nin oyunculara kıyagı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OldGamers86 -- 19 Kasım 2017; 1:36:14 >
  • Bu aralar pek girmiyorum ama yarın halledeyim o işi ara sıra defansın leveli çok düşmesin diye 95e çekiyorum Pf ezchange ile yoksa ciddi anlamda sıkıldım sağolasın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stanis Baratheon

Ne heroism kasmışsınız hocam benimki 600.000 oldu sonra nükleer işine girince baya düştü demon Snake olarak dolaşıyorum

Bu pc'de oynayıp bıraktıgım. Bir de suan Ps4'te oynadıgımı görsen.

Demon snake isen kurtulmak için online görevlerde, en altta 10 gmp veren bir insanlık amaçlı (yalnız ) bir görev var. Bir hafta süresi var. Bittiminden sonra motherbase'e dönersen demon point sıfırlanıyor. Konami'nin oyunculara kıyagı

geçen denediğim ve sayesinde kanlardan kurtulduğum yöntem artık kan oldumu uniforma değiştiriyorum hemen gidiyor :D

bu arada dün sabah 5-6 sularında fob'da 100 sıradaki biri ile arkadaş olmuştum biri saldırmış savunmaya gittim mesajatmış beni savunduğun için teşekkür ederim diye ingilizce (japonmuş kendisi)

yine dün gece mgsv oynayan bir grupta denk geldiğim türk arkadaşı ekledim mesaj atmış beni arkadaş olarak ekledin? diye

şu karşı karşıya geldiğimiz video'yuda bir gün atayım özelden olayın farkına sonradan varında video 1.30 saat kaydetmiş kesmek lazım.

buda ilk 100'deki birini savunurken çektiğim video adamlar çok iyi oynuyor yanına yaklaştırmıyor bile.

neyseki ciğerini söktük son taktik sayesinde

6.50'den sonra başlıyor karşılıklı çatışma :D

izleyemeyenlere:https://youtu.be/pISm_Vi2K-w

not fob oynayanlar psn id'sini bırakırsa fob desteği için ekleyebilirim leveli ilerlemesi hiç fark etmez.
  • arkadaşlar bu oyunun yenisi çıkacakmı? çıkacak ise ne zaman çıkacak bilgisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nxplay -- 21 Kasım 2017; 19:20:6 >
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.