Şimdi Ara

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4/Pro (2015) (211. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.570
Cevap
45
Favori
148.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar bir kişi cevap yazarsa iyi olur

Konu açsam konuyu kapatıyorlar konusu var diye

Bir bölümde 3 tank var onları yok etmem gerek ama roket atar alamıyorum sanırım para yok ondan alamıyorum

Roket atar olmadan nasıl yok edecem o tankları

Yada roket atar almak için ne yapmam lazım

Yardımlarınızı bekliyorum

Çevredeki düşman askerlerinde bulma ihtimalin var. Hangi görev olduğunu bilsem daha net cevap verebilirdim.

Edit: Görevi yazmışsın da isminden hatırlayamadım, iki tank ve bir kamyon olan görev miydi bu dediğin?

Occupation forces görevin adı buydu mission 8 deyim

3 tane tank yok etmem lazım

Geçen bölümlerde roket atar silah vermişti nereye gitti o silah bulamadim yenisi ise pahalı alamadım yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce belgeyi buluyorsun onu bulduktan sonra 3 tane tank yola çıkıyor onları yok etmem gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Daha oyunun başındasın.

Eğer önce belge çalıp sonra tank patlatman gereken görevdeysen belgeyi çaldığın yerin az ilerisinde tank patlatabileceğin zırhlı araç bulunuyor. Eğer sıra sıra gelen 7-8 tane aracı patlatman gereken görevdeysen bir tane bile araç patlatman görevi tamamlamana yetiyor.

İlk dediğin yerdeyim aşağıda mi zırhlı araç

• quote:

Önce belgeyi buluyorsun onu bulduktan sonra 3 tane tank yola çıkıyor onları yok etmem gerekiyor

Mayın veya C4 de yok mu? Fulton var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Önce belgeyi buluyorsun onu bulduktan sonra 3 tane tank yola çıkıyor onları yok etmem gerekiyor

Mayın veya C4 de yok mu? Fulton var mı?

C4 aldım yola yerleştirdim en iyisi mayın da alayım onuda dizim 3 tank da patlasin gitsin yarın deniyecem

Birde çok adam var tank dan önce o belgeye nasıl ulaşırım bilmiyorum gördüler mi kötü oluyor görünmeden yapmalıyım çatışmaya girerek olmuyor

Yarın bakalım

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

Belgeyi çaldığın tepenin yanından bir yol geçiyor. Zaten tanklarda o yoldan geçecek. Yolun az ilerisinde sağa doğru dönünce bir kontrol noktası göreceksin. O noktada füze fırlatabilen LAV bulacaksın. Onu çalıp askerleri öldür. Sonra tankların sana gelmesini bekle. Tam geçerlerken füzeleri fırlat. Ya da LAV'nin topunu kullanıp patlat hepsini.
  • quote:

Belgeyi çaldığın tepenin yanından bir yol geçiyor. Zaten tanklarda o yoldan geçecek. Yolun az ilerisinde sağa doğru dönünce bir kontrol noktası göreceksin. O noktada füze fırlatabilen LAV bulacaksın. Onu çalıp askerleri öldür. Sonra tankların sana gelmesini bekle. Tam geçerlerken füzeleri fırlat. Ya da LAV'nin topunu kullanıp patlat hepsini.

Biraz aşağı indim başka bir kontrol noktası var orda tank gibi birşey aldım füze atması var ama hangisi tuş ile füze atacam bulamadım

• quote:

Teşekkürler yardımların için başardım sonunda

Aşağıda olan tank gibi füze atan araca bindim yok ettim 3 tank da görev başarılı oldu

• Bu oyunu ilk çıktığı zaman almiştım ama bitirmedim nerdeyse 1.5 yıldır oyunu acmadim bile

• Olmuyor ben vazgeçecem oynamaktan şimdi diğer bölüme geçtim yine tank yok edecem 15 dk içinde ama bende füze atar silah yok almak istiyorum hepsi kilitli hiçbirini almıyor ee ben nasıl yok edecem 2 tankı

• CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

• Deamonlord44 kullanıcısına yanıt
    Askerleri kovmana hiç gerek yok, zaten otomatik yerleştirdiğin zaman en iyilerini yerleştiriyor geri kalanları bekleme odasına atıyor, maksimum kapasite dolduğu zaman ise oyun en kötülerden otomatik yollamaya başlıyor.
  • quote:

Olmuyor ben vazgeçecem oynamaktan şimdi diğer bölüme geçtim yine tank yok edecem 15 dk içinde ama bende füze atar silah yok almak istiyorum hepsi kilitli hiçbirini almıyor ee ben nasıl yok edecem 2 tankı

Bunu da yaptık bu oyun niye bu kadar zor geliyor bana birşeyı yanlış mı yapıyorum

• quote:

quote:

Olmuyor ben vazgeçecem oynamaktan şimdi diğer bölüme geçtim yine tank yok edecem 15 dk içinde ama bende füze atar silah yok almak istiyorum hepsi kilitli hiçbirini almıyor ee ben nasıl yok edecem 2 tankı

Bunu da yaptık bu oyun niye bu kadar zor geliyor bana birşeyı yanlış mı yapıyorum

Yan görevleri yapmıyormusun? Ayrıca görev içinde alt görevler var, başarı seviyene göre fazla para kazanırsın? Görevi yapayım geçsin gitsin şeklinde oynarsan işin ilerleyen görevlerde daha da zorlaşır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yan görev hiç yapmadım

Mission görevlerini oynadım

• quote:

Yan görev hiç yapmadım

Mission görevlerini oynadım

mother base de ilgili birimleri yükselt. Bunun için oyunda gördüğün konteynır, bitki ve küçük çanta şeklindeki resourceları kargola. en önemlisi görevlerde veya free roam gezerken dürbünle adamları analiz et ve elite veya legendary askerleri kargola. eğer dürbünün analiz leveli 1 ise elit askerleri analiz edemeyebilir.

itemler için genelde r&d ve intel birimleri kasman yeterli tabi bu itemler içinde mutlaka para ve resource ye ihtiyacın var.

bütün bu birim yükseltme item kasma işlerini idroid de yapıyorsun item için deployoment mother base birimleri içinde motherbase di sanırım..

sana önerim oyuna yeniden başla 1 ana görev 5-6 yan görev yap. sık sık resource ve rankı yüksek asker kargola. mother base levellerine odaklan onlar yükseldikce daha iyi item üret. Yanlış hatırlamıyorsam 18 veya 28 olması bu bölümden sonra lazım fom görevleri açılıyor. online offline fom görevleri var burda topladıgın askerleri burda göreve gönderiyorsun para resource felan kasıyorsun.

görevlerde bütün adamları öldürme yerine bayıltma kargolamayı tercih et.

bunun için secondary weapons da smg de uzi tipli stun silahı var kafadan tek atışta bayıltıyor.

yine yan görevlerde legendary gunsmith adlı 3 görev var bunları yaparsan full silah özelleştirmeleri acılıyor.

rd ve intel birimleri demiştim medic i de yükseltmeyi unutma ilerde lazım olacak

görevlerde mutlaka buddy götür. quiet veya ddog u tavsiye ederim.
    ddog u ilk bölümlerde bulup kargoluyorsun.
    quiet de ise yan görevde karşına çıkıyor eğer öldürmezsen ilerde buddy olarak kullanabilirsin. yine buna susturuculu zzz silahı verirsen işin kolaylaşır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 4 Temmuz 2017; 3:8:11 >
  • 1-2 hafta önce anca bitirebildim 80+ saat oynamışım..

stealth sevenler için kaçırılmayacak bir oyun.

Fakat oyun yarım gibi tam olmamış yani buda zamanında konami - kojima çatışması, konaminin mali yetersizliğinden kaynaklanıyor.

konaminin mali imkanı olsa kojima eminim 80 saat daha oynatırdı.

yine bunlara rağmen iyi oyun olmuş sonundaki olayı öğrendiğimizde içinizdekileri döküyorsunuz

Ahab > nonoş Ishmael( big boss )

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Başa dönmem imkansız nerdeyse her bölümü zor geçtim

Mission görevinde 13.bölümdeyim

Silahlarım iyi değil onu nasıl geliştirecem

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Silahı devolopment bölümünden geliştireceksiniz eğer unit'lerin levelleri uygun değilse yan görev veya dolaşarak adam toplayabilirsiniz.
  • Hala oynayan arkadaşlar, ekleyin birlikte oynayalım: propontis86

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.