Şimdi Ara

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4/Pro (2015) (209. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.571
Cevap
45
Favori
148.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bir oyun çıksa da hideo kojimasız gelecek malesef konamiyle yollarını ayırdı.Bundan sonra mgs çıksa da eski tadı vereceğini hiç zannetmiyorum
  • kojima bütün mal mülk finans kaynaklarını satıp metal gear solid'i satın almalı. Yada anlaştığı şirket sony'e satın aldırmalı. Ama çok bekledi bu iş olmayacak belli. sony ve kojima yeni oyun yapıyor. Metal gear solid olmayacak maalesef. 1987den beri var olan bu oyun bu şekilde bitmemeli. Oyunun kronolojisi 1965'e dayandığı için açıklanmayan bir çok şey var.
    Türünün en iyi oyunu. MGS3 snake eater'da serinin efsanesidir.
  • merhaba arkadaşlar
    oyunu sürekli oynuyorum
    gerçekten çok beğendim
    bi sorum var size
    medikal platformadaki mavi ışıklı odadaki easter egg i açamadım
    medikal platformum lvl 16 oldu
    hala niye açılmıyo bi fikriniz varmı
    youtube dan izliyorum benimle aynı görevi yapmış adamlar açmış ???
  • bilen yok galiba :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: arzemm

bilen yok galiba :(

mavi kapıdan giriyorum ok
    ama içerideki kapıda work in progress yazıyo
  • Gerçekten harika zevkli oyun, 55 saat oynadım daha yüzde 17 bitmiş, afrikaya yeni geçtim ben de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

"Extract The Wandering Mother Base Soldier" yan görevlerinden birini yaptın mı? Tam hatırlamıyorum ama bununla ilgili olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

quote:

"Extract The Wandering Mother Base Soldier" yan görevlerinden birini yaptın mı? Tam hatırlamıyorum ama bununla ilgili olabilir

teşekkür ederim
    denerim..
  • Açık ara en kötü mgs oyunu boşu boşuna yapılmış bir oyun

Bu mgsv ciddi ciddi mgs oyunu ise 1,2 ve 3. Oyunlar ne? Bugün halen mgs2 oynuyor ve mgsv oynamıyorsam bu işte bir sorun var demektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Yeni mgs oyuncuları için mükemmel olabilir

Açık dünya severler için Nirvana olabilir

Ama klasik mgs oyuncusu için bu oyun bir hiçtir koca bir sıfır. Mgs yi ps2 döneminden beri oynayıp mgsv e mükemmel diyen görmedim. Bildiğin çöp benim gözümde

• GT 6 kullanıcısına yanıt
    Serinin en iyisi mgs3 olabilir evet ama kişisel değişebilir ilk 4 oyun arasında gider gelir. Bence 2. Oyun ama ilk göz ağrım ondandır.

• Skylined kullanıcısına yanıt
    Mgs benim için en önemlisi 1. Oyun sonra 3,4 gelir gerisi biraz zorlama olmuş. 5 oyun sadece oynama şekli itibariyle aşmış durumda adamı bayıltma taşıma kamera açıları snake in hareketlerinin esnekliği bu açıdan iyi yani mgs5 10 üzerinden 4 diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Mgs benim için en önemlisi 1. Oyun sonra 3,4 gelir gerisi biraz zorlama olmuş. 5 oyun sadece oynama şekli itibariyle aşmış durumda adamı bayıltma taşıma kamera açıları snake in hareketlerinin esnekliği bu açıdan iyi yani mgs5 10 üzerinden 4 diyebilirim

Ben mgs 1 i almıştım zamanında 1999 de olabilir. Ama nedendir bilmiyorum takas etmiştim hatta 2 Cd falandı. Cd alırken players release mi diye bakardık basketbol topu işareti logosu vardı. Güzel günlerdi. Gerçek tanışmam mgs ile 2. Oyun oldu. İnşallah ilk 4 oyunu bir şekilde yakalayacak bir mgs çıkar.

• Skylined kullanıcısına yanıt
    Hikaye olarak beş para etmez oyun çıkarırlar beyin gidince vücut işe yaramıyor kojimaydı mgs yi efsane yapan. Bu saatten sonra grafik olarak aşmış bir mgs gelebilir ama hikaye olarak bitik olacaktır. Benim umudum yok açıkçası

• hayırdır birader ne baktın

• MGS Definitive Edition'un farkı varmı ana oyundan?
  • Arkadaşlar oyunu aldım ama onun öncesinde yaşananları bilmek istediğimden metal gear hikayesini okuyorum oyungezerden. Acaba bu oyundan sonra geçen tarihlere bakmama gerek var mı yoksa sadece öncesini bilsek yeterli olur mu? Yani ilerki oyunlarda olan bir şeyle bağlantılı olan hikyesi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Arkadaşlar oyunu aldım ama onun öncesinde yaşananları bilmek istediğimden metal gear hikayesini okuyorum oyungezerden. Acaba bu oyundan sonra geçen tarihlere bakmama gerek var mı yoksa sadece öncesini bilsek yeterli olur mu? Yani ilerki oyunlarda olan bir şeyle bağlantılı olan hikyesi var mı?

Oyun hikayesi çok uzun.
    30 yıllık bir hikaye. Bu mgs oyunlarını youtube'tan Türkçe altyazılı biçimde emin yavuz'dan seyredin. MGS evreninde çok iyi tercüman. Aşağıdaki sıralama kronolojik sıralamadır. Oyunların piyasaya çıkış sıralaması farklıdır.
    1964 – Metal Gear Solid 3 Snake Eater
    1970 – Metal Gear Solid Portable Ops
    1974 – Metal Gear Solid Peace Walker
    1975 – Metal Gear Solid 5 Ground Zeroes
    1984 – Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain
    1995 – Metal Gear
    1999 – Metal Gear 2: Solid Snake
    2005 – Metal Gear Solid 1
    2007/09 – Metal Gear Solid 2 Sons of Liberty
    2014 – Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots
    2018 – Metal Gear Rising Revengeance
  • oyunda yeniyim birkaç soru sorcaktım bu kaçırdığım askerler staff management te gözükürken isimlerinin yanlarında sürekli yuvarlak nokta var ve ne yaparsam yapayım kaybolmuyor bu ne anlama geliyor ?
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Bende bunu merak ediyorum adamlarla bişey de yapamıyoruz ona rağmen kaybolmuyo işaret

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masyur -- 21 Mayıs 2017; 18:21:0 >
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.