Şimdi Ara

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4/Pro (2015) (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.571
Cevap
45
Favori
148.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Illusive Man

oyunda yeniyim birkaç soru sorcaktım bu kaçırdığım askerler staff management te gözükürken isimlerinin yanlarında sürekli yuvarlak nokta var ve ne yaparsam yapayım kaybolmuyor bu ne anlama geliyor ?

Yenilerin yanında o nokta görünür, birşey yapmanız gerekmiyor sadece listede bulmanız kolay olsun diye bir işaret.
  • teşekkürler.Ben seriye ilk bu oyunla başladım kafam karman çormandı biraz wiki den okudum hikayeyi ama bu the man on fire ın nasıl ve neden o hale dönüştüğünü bulamadım bi de o errafta gaz maskesiyle uçan çocuğun hikayesini bulamadım bunları anlatan bi link var mı ya da kısa özet geçebilirmisiniz.
    Birde mesela bi side ops ta blueprint almam gerekiyor bi bölgeden adamları sorguluyorum map updated diyor ama yinede haritada kesin bişey çıkmıyor yeriyle ilgili ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

teşekkürler.Ben seriye ilk bu oyunla başladım kafam karman çormandı biraz wiki den okudum hikayeyi ama bu the man on fire ın nasıl ve neden o hale dönüştüğünü bulamadım bi de o errafta gaz maskesiyle uçan çocuğun hikayesini bulamadım bunları anlatan bi link var mı ya da kısa özet geçebilirmisiniz.
    Birde mesela bi side ops ta blueprint almam gerekiyor bi bölgeden adamları sorguluyorum map updated diyor ama yinede haritada kesin bişey çıkmıyor yeriyle ilgili ?

Haritada blueprint gibi şeylerin yeri görünmez, kendin arayıp bulacaksın veya youtube videolarına bakacaksın.
    Youtube'da hikayenin tümünü anlatan Türkçe videolar da bulabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar bilmiyorum ancak ama sadece bende oluyor oyunu açıyorum win 10 da mouse un simgesi çıkıp çıkıp duruyor ve adamı deli ediyor "o" şeklinde olduğu içinde köşelere koysak yine gözüküyor bunun bir çözümü varmıdır acaba ground zeros.

Ayrıca bu XOF patch leri rasgele buldum ancak 3 tane daha var bulmam gereken bunları normal yollardan yani oyun içinde her adamı sorgulayarak mı bulucaz yoksa yine kaza ilemi bulmamız gerekiyor bu durumu anlamadım gitti. İnterneti araştırdığımda hep çözümlü videoları var ancak bu oyun zevkini baltaladığı için pek bakmak istemiyorum kaç kez uğraşsamda son 3 ü bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayako -- 24 Mayıs 2017; 22:41:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mayako

Arkadaşlar merhabalar bilmiyorum ancak ama sadece bende oluyor oyunu açıyorum win 10 da mouse un simgesi çıkıp çıkıp duruyor ve adamı deli ediyor "o" şeklinde olduğu içinde köşelere koysak yine gözüküyor bunun bir çözümü varmıdır acaba ground zeros.

Ayrıca bu XOF patch leri rasgele buldum ancak 3 tane daha var bulmam gereken bunları normal yollardan yani oyun içinde her adamı sorgulayarak mı bulucaz yoksa yine kaza ilemi bulmamız gerekiyor bu durumu anlamadım gitti. İnterneti araştırdığımda hep çözümlü videoları var ancak bu oyun zevkini baltaladığı için pek bakmak istemiyorum kaç kez uğraşsamda son 3 ü bulamadım.

Bahsettiğin mouse durmunun bir çözümü yok arkadaşım, malesef. Konami firması sağolsun. Bir iki geçici çözüm var sanıyorum; lakin onlar da oyunu kapayıp açınca tekrar başa dönüyor. Gene o lanet simge geliyor yani. Eğer ground zeros oynamak istersen ve konsol sahibi isen, konsolda oynamanı öneririm. Phantom Pain tek sorunsuz her platformda.

Xof patch'leri rehbersiz bulunamayacak halde. Mesela bir tanesi sineğin kı... kaçmış.. Çıkarmak için de yerde dönüp durma hareketi var. Onu bir sağ bir sol yapman gerekiyor. Bunun nesini bulacağız bilemiyorum. Zevki baltalar diye düşünmeden bak bence rehbere.
  • Cursor isareti kotu olmus phantom pain de de ayni sorun cikmaz insallah, pc de oynuyorum hocam ps4 olmadigi icin

Xof patchlerin biri chico nun bulundugu yerin karsisindaki kulubenin ustundeydi... bunuda enteresandir, 4 tane esir i kurtarinca kaz adamlar bu bilgiyi verdi snake bak oraya demisti. Elimden geldigince bircok adami sorguluyorum ama pek denk gelmedi soyleyen.

Dun sonunda normal de ground zeroes de "s" rank alabildim ilk oynadigimda ne kadar zordu, ama oyunu cozdukce kolaylasmaya baslayip bir taktigini buluyorsun

Xof patchlerden 3 tane kaldi ama complete ratio %35 bu nasıl %100 olacak cok merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mayako

Cursor isareti kotu olmus phantom pain de de ayni sorun cikmaz insallah, pc de oynuyorum hocam ps4 olmadigi icin

Xof patchlerin biri chico nun bulundugu yerin karsisindaki kulubenin ustundeydi... bunuda enteresandir, 4 tane esir i kurtarinca kaz adamlar bu bilgiyi verdi snake bak oraya demisti. Elimden geldigince bircok adami sorguluyorum ama pek denk gelmedi soyleyen.

Dun sonunda normal de ground zeroes de "s" rank alabildim ilk oynadigimda ne kadar zordu, ama oyunu cozdukce kolaylasmaya baslayip bir taktigini buluyorsun

Xof patchlerden 3 tane kaldi ama complete ratio %35 bu nasıl %100 olacak cok merak ediyorum.

Phantom pain oyununda %100 tamamlamak için bütün bölümlerin S rank ile geçilmesi gerekiyordu. Aslında başarımlardan biri bu. Yani tüm başarımları tamamlaman gerekiyor. Ground zeros da aynı mantık olmalı. Yalnız, yanlış hatırlamıyorsam oyunun normal bölüm modları dışında, hard olan modlarını da S rank ile bitirmen gerekiyor diye hatırlıyorum. Steam başarımlar kısmından kontrol etmeni öneririm.

Phantom Pain'i uzun süre Pc'de oynadım. Emin ol herhangi bir sorunu yok.Hatta grafikler Ps4'ün bir tık üzerinde. Mouse sorunu Ground Zeros'a özel. Konami nasıl çıkarmış böyle oyunu, anlamak güç.
  • Cevaplariniz icin tesekkur ederim hocam butun bolumleri s i icin kasicaz artik sonrada phantom paine tam giris yapmayi dusunuyorum saygilar

• Çok iyi

• Oyunu platinlememe çok az kaldı ancak şu yaptığım side op'ları bir daha yapmamı istemesi çıldırtıyor hepside prisoner extraction oluyor tekrarlayanlar tank unit falan olsa yine bir zevki oluyorda bu prisoner'lar çok zevksiz ve sıkıcı varmı bunun bir çözümü
  • Ya arkadaşlar biri bana bu oyunun mantığını anlatsın ingilizcede yok malasef harita da belli bir hedef göremedim hastane sahnesini geçtim atla 1-2 koy gittim herkesi temizledim falan bi ara zombi gibi birşeyler geldi . Helikopter de görev aldım sanırım ama görev bitiyor ara ara oyun bitmiş gibi kısa jenerik geçiyor ( saçma geldi bana ) gemide paraşütlü birşeyler yaptılar. Oyunun hikaye modu nasıl ilerliyor oynamakta istiyorum ama yabancı kaldım;)

• Arkadaşlar motherbaseden nasıl asker kovarız düşük seviye asker varda ?

• arkadaşlar birşey soracagım oyunda bir mission göreve girdim
    c4 lazım mış o bölümde ben bunu bilmeden bölüme girdim şimdi tekrar geriye nasıl dönerim
    resart mission dediğimde yine o bölüme geliyor c4 olmadan geçmek imkansız çünkü 3 tane tank geliyor hepsini yok etmem gerekiyor
    yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deamonlord44

Arkadaşlar motherbaseden nasıl asker kovarız düşük seviye asker varda ?

Askerleri seçip Change Assignment diyerek Dismiss yapılıyor diye hatırlıyorum.

• Arkadaşlar bir kişi cevap yazarsa iyi olur

Konu açsam konuyu kapatıyorlar konusu var diye

Bir bölümde 3 tank var onları yok etmem gerek ama roket atar alamıyorum sanırım para yok ondan alamıyorum

Roket atar olmadan nasıl yok edecem o tankları

Yada roket atar almak için ne yapmam lazım

Yardımlarınızı bekliyorum

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Seçeneklerini yazıyorum:

1) RPG kullanmak. En iyi seçeneğin bu. Geliştirmemişsen ve paran yoksa diğer seçeneklere bak.

2) C4 kullanmak. Bunu da geliştirmen gerekiyor. Araçların geçtiği yere 3 tane döşeyip geçerken patlat. Ya da araç durmuşken üstüne yapıştır.

3) Topçu atışı yaptırmak. Bunun açık olması gerekiyor. Araçlar durduğu zaman emri verirsin. Ya da geçiş noktalarını hesaplayıp ona göre emir verirsin.

4) Zırhlı araç bulmak. Roket atan veya LAV gibi daha küçük toplar atan silahlarla donatılmış bir araçla mantıklı oynarsan tankların canına okursun.

5) Paraşüt kullanmak. Büyük ihtimal oyunun başındasın bu yüzden böyle bir seçeneğin olduğunu düşünmüyorum ama ileriki bölümlerde paraşütü geliştirince tankın yanına gidip üsse direkt yollayabilirsin.
  • Deamonlord44 kullanıcısına yanıt
    Askerleri illa kovman gerekmiyor. Onları göreve gönderirsen seviyeleri artıyor. Ama illa kovacağım dersen birisi cevabını zaten vermiş.
  • CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Occupation forces mission 8 deyim

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Daha oyunun başındasın.

Eğer önce belge çalıp sonra tank patlatman gereken görevdeysen belgeyi çaldığın yerin az ilerisinde tank patlatabileceğin zırhlı araç bulunuyor. Eğer sıra sıra gelen 7-8 tane aracı patlatman gereken görevdeysen bir tane bile araç patlatman görevi tamamlamana yetiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar bir kişi cevap yazarsa iyi olur

Konu açsam konuyu kapatıyorlar konusu var diye

Bir bölümde 3 tank var onları yok etmem gerek ama roket atar alamıyorum sanırım para yok ondan alamıyorum

Roket atar olmadan nasıl yok edecem o tankları

Yada roket atar almak için ne yapmam lazım

Yardımlarınızı bekliyorum

Çevredeki düşman askerlerinde bulma ihtimalin var. Hangi görev olduğunu bilsem daha net cevap verebilirdim.

Edit: Görevi yazmışsın da isminden hatırlayamadım, iki tank ve bir kamyon olan görev miydi bu dediğin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 29 Haziran 2017; 21:00:35 >
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.