Şimdi Ara

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4/Pro (2015) (213. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.571
Cevap
45
Favori
148.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Esasen sormayi unuttum capter 3 cikmadi sanirim onaylandi diyorkar bilgisi olan varmi bu konuda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş bu nasıl birşey ya

Paraşüt açtım ama kullanamıyorum

• Arkadaşlar oyunda fulton 6 tane var ama üzerinde %0 yazıyor ve kullanamıyorum.

İyi eleman toplamak istiyorum ama dürbün gelişmiyor. Geliştirmeden nasıl iyi özellikli eleman toplayacağım? Dürbünü nasıl geliştirebilirim?

Daha 2-3 ana görev, bir tane de yan görev yaptım. Etrafı gezip üslere dalıyorum ve ne varsa topluyorum.

• Ya fultonlayacağın şeyin üzerinde bir hedef vardır ya da mevcut fulton seviyen kaldırmaya yetmiyordur(kamyon, konteyner vs)

Dürbün sadece askerlerin seviyelerini gösteriyor, geliştirmediysen zaten a üzeri olanlar ? işareti olarak görünür. Soru işareti olanlar bil ki iyi statlıdır onları alırsın, ama oyun başında çokta dikkat etme önüne geleni fultonla.

Daha oyunun çok başındasın 50 ana görev, 157 yan görev var. Mesela ana görev seçim ekranında göreve geldiğin zaman sağ tarafta ödüller kısmında blueprintler görünüyor, geliştirmek istediğin bir şeyin blueprintini orada görürsen bil ki o görevde rehine filan ele geçirilecektir, eğer yaptıysan o görevde ekstra hedef olarak rehine filan vardır yapmadığın internetten bakarak tekrar yaparsın görevi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Arkadaşlar oyunda fulton 6 tane var ama üzerinde %0 yazıyor ve kullanamıyorum.

İyi eleman toplamak istiyorum ama dürbün gelişmiyor. Geliştirmeden nasıl iyi özellikli eleman toplayacağım? Dürbünü nasıl geliştirebilirim?

Daha 2-3 ana görev, bir tane de yan görev yaptım. Etrafı gezip üslere dalıyorum ve ne varsa topluyorum.

Fulton için gerekli para ve kaynak sahibi değilsen veya gereken levele ulaşmadıysan üretemezsin, yani kullanamazsın. Dürbün de aynı şekilde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler bilgiler için.

• Pissacore kullanıcısına yanıt
    Susturuculu silahlarımın bir anda susturucusu kayboluyor. Neden böyle oluyor? Bir tuşla susturucuyu açıp kapayabiliyor muyuz? Herşeyi denedim ama olmadı.

• Susturucu kapanabiliyor ; susturucu sınırlı o yüzden bitiyor geliştirmeniz gerekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 8 Temmuz 2017; 16:33:21 >
  • Nınja N kullanıcısına yanıt
    Nasıl geliştireceğim peki?

• isterseniz videolara bakın ; çok fazla da geliştirmenizi önermem oyunu kolaylaştırıyor

• Nınja N kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Teşekkürler.

siz geliştirmelerinizi yapın oyun zorlugu ile orantılı ilerliyor geliştirmemeniz sizi geride bırakır.

şimdi görevler basit ve kolay gelebilir 30. görevden sonra extreme görevler gelecek sizi daha önce çok zor olan görevlerin dahada zoru o zaman geliştirmeler kurtarıyor sizi.
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Cidden oyun keyifli. Gizlilik ile oynamak ve başarmak çok keyif veriyor.

• Keyifmi cok daha fazlasi var :)

Gunkuk 4-5 saatimi grciriyorun aksam olsun eve gidip ps4u aciyim dedigim tek oyun

• The Definitive Experience olanı satın aldım. ground zeroes oynar mısın diye sordu, tamam deyip ona başladım. milletin yarım saatte bitirdim dediği yeri ben 2 saat oynadım, hala çok nokta var haritada uğramam gereken. oynama süren uzayınca bölüm sonu alacağın puan düşüyor diyorlar, doğru mu bu ? ben keyif çata çata, düşüne düşüne ilerlemeyi tercih ediyorum gizlilik unsurlarını sonuna kadar kullanıp. dezavantaj mı sağlayacak bu durum bölüm sonunda bana ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl oynamak istiyorsan öyle oyna. ama püf noktaları şunlar.
    eğer yan görev yaparsan ekstra özellikli silahlar açılır yeni ekipmanlar alır daha rahat oynarsın.
    katliam modunda gitmek oyunda kolay zaten önemli olan oyunun ekstralarını yapabilmek. s rank oynarsan emin ol hiç zevk almazsın. kendi stratejilerini geliştirerek oynamanı tavsiye ederim. ben A++ ise fultonlarım diğerlerini kafaya tek atış veya ilk önce bir el sonra bir el sonra bacaklar dan vurur son kafaya sıkarım canım ne istiyorsa onu yaparım ama illede fulton ille de fulton çünkü ileride adam kalmıyor motherbase i update yaptıkça elemanlar görevleniyor boşta adam kalmıyor mümkün olduğunca bol fultonlama yaparsın. yan görev yapmazsan mesela brennan silahı açılmaz o açılmazsa zırhlı adamları öldüremezsin. rocket kol çıkmazsa oyunda sıkıntı yaşarsın. yan görevlerde fulton worm hole alınca rahatlıyorsun bu da yan görevlerle geliyor zaten. silah customize de yan görevlerle alabildiğin özellikler. ben yan görev oldukça yan görev sonra esas oyun oynadım . yüzde 70 e geldim bitmesin diye oynuyorum . ground zeroes da fulton var mı bilmiyorum ama zaten kısa süren bir oyun . o oyunda kojimayı kurtarırsan save dosyanı indirirsen phantom pain de arge ekibinde de kojima abiyi katabiliyorsun unutma. keyif çata çata oyna hocam herşeyi fultonla daha sonra faydasını görürsün hiç olmadı paran kalmadı satarsın iğneden ipliğe rahat edersin. ama hiç bir zaman herşeyi sıfırı tüketerek satma sadece araçları kamyonları silahları jeep leri tankları sat ama hepsini değil. bitkileri vs satma sakın.
    fantazi dersen bir brennan ile 3 adamı tek atışta yere sermişliğim var fantazi dersen bunu derim. gerisi hikaye call off duty değil bu oyun katliam modunda gidesin keyfini çıkara çıkara oyna riot smg al benim en sevdiğim bayıltıcı silahtır kendisi dürbününü de geliştir bir adama 4-5 atışta bayıltıyor ama seviyorum kafadan atarsan tek atış tabii ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grbzz

hocam nasıl oynamak istiyorsan öyle oyna. ama püf noktaları şunlar.
    eğer yan görev yaparsan ekstra özellikli silahlar açılır yeni ekipmanlar alır daha rahat oynarsın.
    katliam modunda gitmek oyunda kolay zaten önemli olan oyunun ekstralarını yapabilmek. s rank oynarsan emin ol hiç zevk almazsın. kendi stratejilerini geliştirerek oynamanı tavsiye ederim. ben A++ ise fultonlarım diğerlerini kafaya tek atış veya ilk önce bir el sonra bir el sonra bacaklar dan vurur son kafaya sıkarım canım ne istiyorsa onu yaparım ama illede fulton ille de fulton çünkü ileride adam kalmıyor motherbase i update yaptıkça elemanlar görevleniyor boşta adam kalmıyor mümkün olduğunca bol fultonlama yaparsın. yan görev yapmazsan mesela brennan silahı açılmaz o açılmazsa zırhlı adamları öldüremezsin. rocket kol çıkmazsa oyunda sıkıntı yaşarsın. yan görevlerde fulton worm hole alınca rahatlıyorsun bu da yan görevlerle geliyor zaten. silah customize de yan görevlerle alabildiğin özellikler. ben yan görev oldukça yan görev sonra esas oyun oynadım . yüzde 70 e geldim bitmesin diye oynuyorum . ground zeroes da fulton var mı bilmiyorum ama zaten kısa süren bir oyun . o oyunda kojimayı kurtarırsan save dosyanı indirirsen phantom pain de arge ekibinde de kojima abiyi katabiliyorsun unutma. keyif çata çata oyna hocam herşeyi fultonla daha sonra faydasını görürsün hiç olmadı paran kalmadı satarsın iğneden ipliğe rahat edersin. ama hiç bir zaman herşeyi sıfırı tüketerek satma sadece araçları kamyonları silahları jeep leri tankları sat ama hepsini değil. bitkileri vs satma sakın.
    fantazi dersen bir brennan ile 3 adamı tek atışta yere sermişliğim var fantazi dersen bunu derim. gerisi hikaye call off duty değil bu oyun katliam modunda gidesin keyfini çıkara çıkara oyna riot smg al benim en sevdiğim bayıltıcı silahtır kendisi dürbününü de geliştir bir adama 4-5 atışta bayıltıyor ama seviyorum kafadan atarsan tek atış tabii ki.

çok güzel açıklamışsın hocam, teşekkür ederim püf noktaları için.

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke item atma yada coop oynama falan olsa Dark Soulsda'ki yardımlarınız olmasa bu kadar ilerletemezdim
  • Bende sindire sindire PS3 de bitirdim. 150 saat civarıydı oynama sürem. Gizli gitmek en çok hoşuma giden olay. Bazı bölümlerde zevkine defalarca oynadım hiç kimseye görülmeden bitirmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stanis Baratheon

Hocam keşke item atma yada coop oynama falan olsa Dark Soulsda'ki yardımlarınız olmasa bu kadar ilerletemezdim

rica ederim hocam, ne zaman istersen yine yaparım.

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.