Şimdi Ara

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
764
Cevap
14
Favori
30.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    google'a metal gear tarihçesi yazıp oyungezerin sayfasında ki yazıyı okumalısın ground zeroestan hemen sonra geçiyor oyun oraya kadar okuman yeterlidir.
    havada uçan varlık içinse
    önceki oyunlarda psycho mantis adlı bir psişik karakter vardı sanırım o alevli adamı bilemiyorum ama volgin olabilir.
  • Dün gece iş güç ancak eve gidebildim. 45 dk bir tecrübem oldu. 1080p açılacak her şeyi en sonda açtım. Grafikler muazzam, karakter hareketleri çok doğal. İngilizcemin tırt olduğu noktalarda çok sövüyorum keşke Türkçe alt yazı olsaymış. Oyun çok stabil çalışıyor, gram takılma yok, açıkçası kusur bulamadım. Cumaya kadar birer saat takılıp hafta sonu buna gömülürüm ben. Tüm seriyi playstation ile oynadım ama bu sefer pc de almakla hem maddi hem görsel bir fayda elde ettim. Bu oyun 89 TL ye 2015 yılının hediyesi olmuş resmen. En para iadesi de cabası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugsymaloone -- 2 Eylül 2015; 11:23:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim hocam :)
  • oyunun fiyatı diğer yeni çıkan oyunlara göre çok uygun,
    üstelik oyun grafik,animasyon,içerik konusunda son yıllardaki en iyi oyun olabilir....

black ops 3'ün 180tl oluğu bir ortamda bu oyunun fiyatı bence iyi
  • 1 hafta içinde alacam fiyatı 180 e çekme gibi durum olmaz inş
  • Evet hocam, GZ'deki aynı performansı alırsın.
  • Çok iyi dedim, sanırım 2015 goty dedim eksiliyorlar la MGS PP ana konusunda
  • Zannetmem. Ayrıca hocam 2 ay enpara ile steam cüzdanına para attıysanız 45 tl ye geliyor. 1 aylık hakla alırsanız 65 tl ye geliyor. Enpara yoksa forumda %25 civarı indirim yapanlar var. Çek satışa bir bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 saattir oynuyorum yüzde 3 ü bitmiş oh oh oh(Tabii ki sindire sindire).
  • Bence de yılın oyunu olabilir. Hikayeyi bilmesem de kamera açıları, oynanabilirlik, grafikler harika.Üstelik AMD kartım var hiç sorunsuz oynadım 1 saat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyofc1

Zannetmem. Ayrıca hocam 2 ay enpara ile steam cüzdanına para attıysanız 45 tl ye geliyor. 1 aylık hakla alırsanız 65 tl ye geliyor. Enpara yoksa forumda %25 civarı indirim yapanlar var. Çek satışa bir bakabilirsiniz.

enpara ile falan uğraşmıyorumda zaten dota2 de satacağım şeylerin parasıyla alacam cebimden vermeyecem onlarda tam 90 tl falan ediyorum o yüzden malum dolar yükselişte her an bir hareketlilik olabilir diye korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Steam de incelemerin büyük bir kısmı tepki mahiyetinde " A Hideo Kojima Game" şeklinde incelenmiş.

Artık oyunun harikalığına ve ayrılmak zorunda bırakılan Kojima nın ne kadar sevildiğini anlayabilirsiniz.

• Oyun harbiden 89TL mi ? Yoksa 200 tl falan mı bayılıyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

Oyun harbiden 89TL mi ? Yoksa 200 tl falan mı bayılıyoruz ?

Gerçekten 89tl enpara kartın varsa daha da ucuza geliyor...

http://store.steampowered.com/app/287700/
  • Bu oyunda Ground Zeroes'ta aldığım performansa çok benzer bir performans alabilir miyim? Eski bir pc'm var da
  • Steam'dan az önce satın aldım. İşe gidiyorum, gelene kadar inmiş olur.. (umarım ) Oynanabırlık suresı ve ıcerık goz onune alınınca şaka gibi bir fiyatla oyun satılıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 2 Eylül 2015; 17:00:22 >
  • Görevlerdeki soru işaretli yerlerin ne olduğunu nasıl öğreniyoruz? Onları yapmadan bitirince 5 görevden anca 1'ini bitirmiş gibi oluyorum.

http://i.hizliresim.com/95rQRZ.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreamcream -- 2 Eylül 2015; 17:01:04 >
  • Oyunu oynamadım ama başları harika gerçekten. Twitch'den izlerken film izler gibi ekrana kilitlendim.

Supernatural olayları biraz bozmuş ama şu maskeli adamların soğukkanlılığı, sessizliği, önüne gelene tak tak sıkması, silah sesleri ve bu adamlardan kaçış çok iyiydi. Mantık hataları da vardı tabi ama güzeldi

Oyunun gerisi de bu kadar iyi mi bilemicem.
  • yav acayip hype oldu bende 60 bin kisiyi oynarken gorunce gaza gelip hemen baslayasim geliyor herkesle birlikte falan ama daha sirada cok oyun var witcher 3 u de oynayacak firsat bulamamistim simdi sanki modasi gecmis bi oyun gibi hissediyorum onada baslayasim gelmiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taksitli bir şekilde almak için kutulu almak istiyorum. Playstore'a baktım dijital alacaktım ama satmıyorlar galiba. Bildiğiniz bir yer var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.