Şimdi Ara

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
764
Cevap
14
Favori
30.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU]

Yapımcı: Kojima Productions
    Dağıtıcı: Konami
    Platformlar: PC, Xbone, PS4, X360, PS3
    Tür: Aksiyon Macera
    Modlar: Singleplayer, Multiplayer

MGS V: Ground Zeroes: Çıktı. - Steam link
    MGS V: The Phantom Pain: Çıktı. - Steam link
    Metal Gear Online: Ocak 2016

*Detaylar için spoiler butonuna basın.

PC sürümünden bazı özellikler.

-60 FPS'le limitli oyun.
    -Sahne başına daha fazla ışık kaynağı.
    -Sahne başına daha fazla gölge.
    -Yüksek çözünürlükte gölgeler.
    -Uzun mesafelerde daha fazla detay.
    -SLI desteği.
    -7 grafik ayar seçeneği (Effects, Lighting, Screen Filtering, Shadows, Texture Filtering, Textures)
    -3840x2160 4k'ya kadar çözünürlük desteği.
    -Yeni eklenen yansımalar.
    -Mouse acceleration gibi sinir ayarlar yok.

Ekran görüntüleri.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU]

PS4 ile PC karşılaştırması link 1, link 2.

Sistem Gereksinimleri

!
     Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU]

MGO, MGS 5'in multiplayer kısmı fakat ileri bir tarihte ayrı olarak çıkacak.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Gamescom`daki en iyi haberdi benim için bu arda yeni Silent Hill`de duyuruldu umarım oda pc`ye çıkar.

Yalnız yeni Silent Hill`in tanıtımı efsane olmuş olaydan haberi olmayanlar için açıklayayım Gamescom`da Sony konferansında PS4`e özel P.T. adında bir korku oyunu duyuruldu ve aynı gün oyunun demosu PSN`den indirilebilir olarak sunuldu demoyu bitirenler demonun sonunda SH sürpriziyle karşılaştılar yani P.T. aslında SH`in oynanabilir tanıtımıydı P.T. nin açılımı ise Playable Teaser. Anlaşılan Kojima bize sürpriz yapmak istemiş.

Konuyla ilgili haberler,
    http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Kojima_Silent_Hills_Surprizinin_Bu_Kadar_Cabuk_Cozulmesine_Sasirmis-67126.htm
    http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Kojima_Tarafindan_Gelistirilen_Yeni_Bir_Silent_Hill_Oyunu_Gorundu-66067.htm

Ve video,

http://www.youtube.com/watch?v=8DENzt2UDwo

Bu arada MGS`ler Steam`e eklenmiş durumda.

Metal Gear Solid: Ground Zeroes
    http://store.steampowered.com/app/311340/?snr=1_7_7_151_150_1

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
    http://store.steampowered.com/app/287700/?snr=1_7_7_151_150_1

• Abi gercekten inanilmaz bir durum bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metal gear 1 ve 2 yi pc de oynamıştım. Snake eather pc ye gelecek denmişti o dönem ama gelmedi, bende ps2 gasp etmiştim arkadaşımdan öyle bitirdim. Ps3 gasp edeceğim bi arkadaşım olmadığı için mgs4 ü youtube da izleye izleye bitirdim. Bu haber var ya... anlayamazsınız.
  • Yalnız bu TPP çok madara bir oyun,yok kafaya koli geçir yok düşenleri balonla uçur,helikopterler çağr düşmanlar esnesin, yapay zeka anaokul seviyesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yagami Iori

Gamescom`daki en iyi haberdi benim için bu arda yeni Silent Hill`de duyuruldu umarım oda pc`ye çıkar.

Yalnız yeni Silent Hill`in tanıtımı efsane olmuş olaydan haberi olmayanlar için açıklayayım Gamescom`da Sony konferansında PS4`e özel P.T. adında bir korku oyunu duyuruldu ve aynı gün oyunun demosu PSN`den indirilebilir olarak sunuldu demoyu bitirenler demonun sonunda SH sürpriziyle karşılaştılar yani P.T. aslında SH`in oynanabilir tanıtımıydı P.T. nin açılımı ise Playable Teaser. Anlaşılan Kojima bize sürpriz yapmak istemiş.

Konuyla ilgili haberler,
    http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Kojima_Silent_Hills_Surprizinin_Bu_Kadar_Cabuk_Cozulmesine_Sasirmis-67126.htm
    http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Kojima_Tarafindan_Gelistirilen_Yeni_Bir_Silent_Hill_Oyunu_Gorundu-66067.htm

Ve video,

http://www.youtube.com/watch?v=8DENzt2UDwo

Yagami teaserda reboot havası vardı nedersin hikayeyi en başa sarmış olmasınlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: C.H.N

Metal gear 1 ve 2 yi pc de oynamıştım. Snake eather pc ye gelecek denmişti o dönem ama gelmedi, bende ps2 gasp etmiştim arkadaşımdan öyle bitirdim. Ps3 gasp edeceğim bi arkadaşım olmadığı için mgs4 ü youtube da izleye izleye bitirdim. Bu haber var ya... anlayamazsınız.

Bende ps1 ve ps2'ye çıkan oyunlarının hepsini oynamıştım.Ps3 olmadığı için 4. oyun hep içimde kalmıştı.Ve şimdi GZ ve TPP pcye geliyor..Bir sonraki bayramda gidip Hideo'nun elini öpmek lazım.
  • TORU-NAGA kullanıcısına yanıt
    Olabilir Kojimaya güvenim tam bu sefer çok sağlam bir SH geliyor.

Bu arada yeni SH PS4 Exc. değilmiş oyun multiplatform olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yagami Iori

Olabilir Kojimaya güvenim tam bu sefer çok sağlam bir SH geliyor.

Bu arada yeni SH PS4 Exc. değilmiş oyun multiplatform olacak.

Kojima neysede Del Toro imzası Silent Hills i çok iddialı hale getiriyor,serinin eski yeni tüm oyunların derlemesi olabilir.
  • TORU-NAGA kullanıcısına yanıt
    O zaten efsane Hobbit,Pacific Rim,Panın Labirenti vs. çok iyi filmlerdi yeni SH`inde çok iyi bir senaryoya sahip olacağından eminim.
  • Oyunun PC için duyurulacağını tahmin ediyordum ama bu kadar kısa süre içersinde beklemiyordum.

İnşallah konsollarla arasında çok uzun bir zaman dilimi olmaz.
  • splinter cell e alternatif yoktu bu çok iyi oldu
  • Rus basınına göre MGS V: Ground Zeroes çıkış tarihi 18 Aralık. Bu hafta Konami'nin katılacağı bir Rus oyun fuarı var. Tarih doğrudur büyük ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 3 Ekim 2014; 14:12:47 >
  • Ground Zeroes için sistem gereksinimleri açıklandı. Hafifte güncelleme yapalım.

quote:

Minimum:

Processor: Core i5 SandyBridge 4Core (4 Thread) 2.7GHz or above
    Memory: 4 GB RAM or above
    Graphics: GeForce GTX 650 or above
    DirectX: Version 11 or above

Önerilen:

Memory: 8 GB RAM or above
    Graphics: GeForce GTX 760 or above

Kontrol ayarları

-Oyunda 60 fps kilidi olacak. Daha yüksek fps isteyenler için sıkıntı olabilir ama bizim buralarda 60 fps'i yakalamak gayet iyidir diye düşünüyorum.
    -Mouse acceleration gibi mouse'u bozan ayarlar olmayacak. Klavye mouse kontrolü rahat olmalı bu yüzden.
    -Fiyat henüz belli değil ama 10-20 dolar aralığında olur büyük ihtimalle.

Edit: Kojima Station'dan yeni birşeyler geldi. PC versiyonu çok iyi çok.

Görüş alanı ve ışık sayısı 2 katına çıkmış PS4'e göre. Ayrıca yansıma eklemişler PBR gibi duruyor.

Buda ayar menüsü.

Sırasıyla (Neogaf'ta gördüm çeviriyi)

- Window Mode
    - Resolution
    - Display
    - V-sync
    - Framerate
    - Model detail
    - Textures
    - Texture filtering
    - Shadow
    - Lighting
    - Screen filtering
    - Effects

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 20 Kasım 2014; 15:47:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Ground Zeroes için sistem gereksinimleri açıklandı. Hafifte güncelleme yapalım.

quote:

Minimum:

Memory: 4 GB RAM or above
    Graphics: GeForce GTX 650 or above

Önerilen:

Memory: 8 GB RAM or above
    Graphics: GeForce GTX 760 or above

Kontrol ayarları

-Oyunda 60 fps kilidi olacak. Daha yüksek fps isteyenler için sıkıntı olabilir ama bizim buralarda 60 fps'i yakalamak gayet iyidir diye düşünüyorum.
    -Mouse acceleration gibi mouse'u bozan ayarlar olmayacak. Klavye mouse kontrolü rahat olmalı bu yüzden.
    -Fiyat henüz belli değil ama 10-20 dolar aralığında olur büyük ihtimalle.

Edit: Kojima Station'dan yeni birşeyler geldi. PC versiyonu çok iyi çok.

Görüş alanı ve ışık sayısı 2 katına çıkmış PS4'e göre. Ayrıca yansıma eklemişler PBR gibi duruyor.

Buda ayar menüsü.

Sırasıyla (Neogaf'ta gördüm çeviriyi)

- Window Mode
    - Resolution
    - Display
    - V-sync
    - Framerate
    - Model detail
    - Textures
    - Texture filtering
    - Shadow
    - Lighting
    - Screen filtering
    - Effects
    Grafik ayarları sağlam olmuş port bir oyun için , ışıklandırma ve görüş mesafeside cidden çok iyi.Çıksada oynasak

Teşekkürler bilgiler için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem3463 -- 21 Kasım 2014; 16:31:40 >

• erdem3463 kullanıcısına yanıt
    Port değil aslında. Hatta ana platform PC denebilir demoların çoğu PC'de oynanmıştı. Genelde konsollar satsın diye böyle geciktirdikleri oluyor. Bana kalırsa Ground Zeroes çoktan hazırdı. Geç duyurmaları konsollar için, yıl sonu çıkış tarihide Konami'nin finansal planlaması.

Umarım Phatom Pain konsollar ile aynı zamanda gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Port değil aslında. Hatta ana platform PC denebilir demoların çoğu PC'de oynanmıştı. Genelde konsollar satsın diye böyle geciktirdikleri oluyor. Bana kalırsa Ground Zeroes çoktan hazırdı. Geç duyurmaları konsollar için, yıl sonu çıkış tarihide Konami'nin finansal planlaması.

Umarım Phatom Pain konsollar ile aynı zamanda gelir.

Doğru aslında demolar pc'de oynanmıştı fuarlarda.Yıllardır pcde MGS görmeyince port diyesi geliyor insanın

Düzgün çıksında ne olduğu önemli değil.Son zamanlarda çıkan oyunlar o kadar sorunlu , optimizasyon özürlüsü ki.Pre-order yaparken insan 2 kez düşünüyor.

• Ground Zeroes çıktı. Şuan %33 indirimde 20,77 TL fiyat etiketi var bizim için link.
  • archVillain A kullanıcısına yanıt
    30dk sürüyor diyorlar doğru mu ?
  • kureklendi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.