Şimdi Ara

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
764
Cevap
14
Favori
30.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk incelemeler baya olumlu, en iyi Metal Gear oyunun diyorlar şimdiye kadar ki ve en iyi aksiyon oyunları arasına kafadan girdi diyorlar. Tam puan veren site çok sayıda, düşük verenlerde 9,5 tan aşağıya inmiyorlar. Oyun sitelerinin verdiği puanlara pek takılmam ama hepsi aynı ağızdan konuşuyor MGS V : PP hakıında. İncelemeler konsollarda yapılmış durumda ve parayla ilgili dedikodular dönen multi kısmını denemeyememişler daha resmen çıkmadığı için oyun.
    Ground Zeros güzel bir porttu bir kaç ufak aksaklık dışında, iyice geniş alanlarda ne yapmışlar göreceğiz haftaya.

http://forum.donanimhaber.com/m_109387123/tm.htm

Belirtilen artılar şu şekilde kısaca,

-En iyi gizlilik mekanikleri diyorlar türünde,
    -Haritalar çok geniş ve kullanabileceğimiz yöntemlerin yelpazesi de bir o kadar geniş diyorlar.
    -Mother Base kısmını da baya övüyorlar.
    -Hikaye ve karakterilerde oyuna kitliyor sizi diyorlar, sonlara doğru biraz tempo düşüyormuş bir kaç basit görev yüzünden ama bunun dışında dehşet diyorlar.

Edit: Burada yardımcılarımızdan olan atın "gücü" ne şahit oluyoruz.

http://gfycat.com/IdealisticPeriodicGreyhounddog

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 24 Ağustos 2015; 13:45:43 >

• Sabırsızlıkla bekliyorum, inceleme notları pek şaşırtmadı. Harika bir yapım bizleri bekliyor.
  • mteal gear 5 graund zeroes zaten çıkmamışmıydı
  • Neden ön yüklemeye açmıyorlar şu oyunu anlayabilmiş değilim. Erken piyasaya düşmesini engellemek için demesinler çünkü konsollarda oynanmaya başldı bile bazı ülkelerde spotçular sağolsun. (ki steam üzerinden yapacakları 3-4 eksik dosya ile açmaktı oyunu ön yüklemeye...)
    İnterneti hızlı olan var, yavaş olan var biraz bizi de düşünsünler :/ 400kb/s ile 2 günde indiririm artık oyunu...
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Haklısın ama oyun normalde beklenen 1 Eylül akşamı 8 yerine; 31 Ağustos öğlen saatlerinde açılacak bizim saat dilimine göre.Kaynağı da şöyle bırakayımhttps://twitter.com/popcicle/status/634060004169875456

Diğer çoğu AAA oyun gibi 1 hafta önceden hadi olmadı 2-3 gün önceden pre-load açsalardı iyiydi.Konami'nin bu sene yaptığı cinsliklerin haddi hesabı yok.
  • erdem3463 kullanıcısına yanıt
    İyi ayın 2 sinde oynayabilirim arada elektrikler kesilmezse
    28 GB diyor gerçi, yarısı kadar indirse çok düz bir mantıkla, 1 günde biter. Fazla dramatize etmeye de gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

İlk incelemeler baya olumlu, en iyi Metal Gear oyunun diyorlar şimdiye kadar ki ve en iyi aksiyon oyunları arasına kafadan girdi diyorlar. Tam puan veren site çok sayıda, düşük verenlerde 9,5 tan aşağıya inmiyorlar. Oyun sitelerinin verdiği puanlara pek takılmam ama hepsi aynı ağızdan konuşuyor MGS V : PP hakıında. İncelemeler konsollarda yapılmış durumda ve parayla ilgili dedikodular dönen multi kısmını denemeyememişler daha resmen çıkmadığı için oyun.
    Ground Zeros güzel bir porttu bir kaç ufak aksaklık dışında, iyice geniş alanlarda ne yapmışlar göreceğiz haftaya.

http://forum.donanimhaber.com/m_109387123/tm.htm

Belirtilen artılar şu şekilde kısaca,

-En iyi gizlilik mekanikleri diyorlar türünde,
    -Haritalar çok geniş ve kullanabileceğimiz yöntemlerin yelpazesi de bir o kadar geniş diyorlar.
    -Mother Base kısmını da baya övüyorlar.
    -Hikaye ve karakterilerde oyuna kitliyor sizi diyorlar, sonlara doğru biraz tempo düşüyormuş bir kaç basit görev yüzünden ama bunun dışında dehşet diyorlar.

Edit: Burada yardımcılarımızdan olan atın "gücü" ne şahit oluyoruz.

http://gfycat.com/IdealisticPeriodicGreyhounddog

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 24 Ağustos 2015; 15:53:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

Haklısın ama oyun normalde beklenen 1 Eylül akşamı 8 yerine; 31 Ağustos öğlen saatlerinde açılacak bizim saat dilimine göre.Kaynağı da şöyle bırakayımhttps://twitter.com/popcicle/status/634060004169875456

Diğer çoğu AAA oyun gibi 1 hafta önceden hadi olmadı 2-3 gün önceden pre-load açsalardı iyiydi.Konami'nin bu sene yaptığı cinsliklerin haddi hesabı yok.

bu konsollar için geçerli diye duymuştum

• sscarecroww kullanıcısına yanıt
    Hayır PC için bu yazdığım.Kaynağı incelerseniz önceki tweetlerinde bahsediyor zaten.
  • erdem3463 kullanıcısına yanıt
    evet biraz kurcalayınca gördüm haklısınız ben bir youtube videosunda duymuştum galiba konsol olayını
  • İlk olarak mgs serisini daha hiçbir oyununu oynamadım fakat bu puanları filan görünce oyun ilgimi çekmeyi başardı.Birde oyunda mikro ödemeler olcakmış onu görünce oyundan bir anda soğudum.
  • Daha önce hic metal gear solid oynamadim konsol olmadigi icin hikaye de eksiklik olur mu eger olursa youtube dan falan gameplay izleyeyip oyle baslayayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nvidia hediyesi olarak aldım oyunu MGS serisinden sadece Ground Zeroesi oynadım, önceki oyunların hikayesini özet olarak okuyabileceğim bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLOWDIVE

Nvidia hediyesi olarak aldım oyunu MGS serisinden sadece Ground Zeroesi oynadım, önceki oyunların hikayesini özet olarak okuyabileceğim bir yer var mı?

İngilizce kaynak fazlasıyla mevcut ama türkçe görmedim.

• Launch trailer.Pek spoiler yok zaten nostalji tadında olmuş, ama sonlara doğru yeni Metal Gear'ın tam hali görünüyor, yani oyun içinde bana sürpriz olsun diyen varsa bakmasın.Keşke bende görmeyeydim hayvan gibi olmuş

• Artık dayanamadım bir kaç saat önce yaptım preorderi steam den :)
    Bu arada launch trailer çok güzel olmuş bayağı bir hüzünlendim izlerken :)
  • Kendini bozmadan koya koya giden muhteşem bir seridir Metal Gear. Hiç oynamamış olmak mı güzel yoksa tüm seriyi oynamış olmak mı bilemedim.. Hayatımın oyunu çıkıyor. Bu sefer fiyattan dolayı PC versiyon aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ground Zeroes'u oynadım beğendim, önceki oyunları oynamadım ama bunu almayı düşünüyorum. Fiyat olarak PC platformu en mantıklısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikideli13 -- 27 Ağustos 2015; 11:05:53 >
  • Ps4 mü Pc mi gidip geliyorum. Konsolda tam soyguna dönmüş durum. 207tl Tr Psn'de. Steam'de 89tl.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.