Şimdi Ara

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
765
Cevap
14
Favori
30.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 dakikada bitiyor dediniz de, 2 saat oldu ben hala oynuyorum. Sarı saçlı hatunu buldum, bi' de çocuk varmış galiba, etrafta dönüp durdum ama bulamadım ? :)

Oyun akıyor kaymak gibi. Ubisoft denen , neyse.. Firma da şöyle adam gibi optimize oyunlar yapabilseydi daha iyi olurdu. Darısı GTA V'in başına..

edit: Oha abi.. O ne sahneler öyle. Veledi de buldum. Helikoptere bindikten sonraki sahneleri hiçbir oyunu bırak, filmde görmedim. Tüylerim diken diken hala !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 19 Aralık 2014; 22:28:32 >
  • Diğer oyunları oynamaya gerek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reppu

o ayarları kapatırsak 60 ı buluyoruz zaten.
    ama ssao ve shadow dan kısınca oyunun havası değişiyor.
    770 le 29 alması normal.
    tüm ayarları fullediğimde %99 gpu kullanımında 30 fpsleri gördüm.
    kartım 280x.
    o anlarda 2 gb vram i geçiyordu.
    770 le illaki sorun yaşanır.

770 le 29 alması normal ?? Ne diyorsun kardeş kendindemisin
    Bak bakalım kaç fps alıyor 770 2gb la. 48-60 arası oynuyor. Tüm ayarlar extra high

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrE3d0m -- 19 Aralık 2014; 22:25:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SilentPower

Şu Ubisoft azıcık bir şeyler öğrensin şu adamlardan.

Yoksa çeviri mi geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Diğer oyunları oynamaya gerek var mı?

MGS3 ve Peace Walker oynanmalı hikaye bütünlüğü için.

Videolar falan var youtube'ta olayları özet geçen onlara bakabilirsiniz.Hatta bir Türk arkadaşın videosu vardı yanlış hatırlamıyorsam MGS3 ve PW'yi ayrıntıları es geçerek , kısa bir biçimde anlatıyordu onu izleyebilirsiniz.
  • oyunun simgesine tıklıyorum ama oyun açılmıyor nedense
  • Ground Zeroes oynamaya başladım, grafikler videodaki gibi gerçekten süper ve performans ultra ayarlarda 50-60 fps alıyorum genelde hep 60 fps.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 20 Aralık 2014; 0:40:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrE3d0m

quote:

Orijinalden alıntı: Reppu

o ayarları kapatırsak 60 ı buluyoruz zaten.
    ama ssao ve shadow dan kısınca oyunun havası değişiyor.
    770 le 29 alması normal.
    tüm ayarları fullediğimde %99 gpu kullanımında 30 fpsleri gördüm.
    kartım 280x.
    o anlarda 2 gb vram i geçiyordu.
    770 le illaki sorun yaşanır.

770 le 29 alması normal ?? Ne diyorsun kardeş kendindemisin
    Bak bakalım kaç fps alıyor 770 2gb la. 48-60 arası oynuyor. Tüm ayarlar extra high

Buyuk ihtimal cok isindigi icin 29 fps aldim.oyun oynarken 76 dereceydi islemci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hersey bir yana neden bu kadar az yer kapliyor cozemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

oyunun simgesine tıklıyorum ama oyun açılmıyor nedense

Gamepad falan takılıysa çıkarıp öyle deneyin hocam ben de yaklaşık 1 saat uğraştıktan sonra bir umut gamepad'i çıkararak denedim oldu
  • oyun 1.5 saatte bitiyor diyorlar guru3dde, herhalde ondandır?

edit: 2.5 gb kusur boyutu var. biriside demodur kesin indirmeyin yazmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 20 Aralık 2014; 17:05:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

oyun 1.5 saatte bitiyor diyorlar guru3dde, herhalde ondandır?

Torrentte gordum hatta sasirdim :)

• Normal oyun mu nedir isin asli beyler anlamadım bende. Kac saat sürüyor oyun?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Normal oyun mu nedir isin asli beyler anlamadım bende. Kac saat sürüyor oyun?

Asıl oyun olan Phantom Pain'in giriş kısmı gibi birşey.İlk oynayışınızda gidişatınıza da bağlı olarak ortalama 1 saatte bitirebilirsiniz.Ana bölümün dışında 6-7 tane aynı mekanda ama günün farklı saatlerinde , değişik şeyler yapmanızı gerektiren yan görevler açılıyor.Ve bu anlattıklarımı ilk başta normal zorluğunda oynuyorsunuz , bitirdikten sonra hard zorluğu açılıyor.

Ayrıca görevlerin gidişatı size bağlı , oynanış serbestliği ve bölümün genişliği göz önüne alınınca bir çok farklı yoldan bitirebiliyorsunuz bölümleri.Bazı bölümlerde gizli yerler , toplanması gereken eşyalar falan oluyor.

Son olarak bölüm sonlarında görevi nasıl tamamladığınıza bağlı olarak bir puan alıyorsunuz.Focus özelliğini kapatarak , hiç kimseyi öldürmeyerek bitirseniz daha fazla yüksek puanınız oluyor gibisinden.Kısaca tekrar oynanabilirliği çok çok yüksek.Özellikle serinin fanıysanız ve yıllardır pc'ye beklediyseniz benim gibi ; bulunmaz hint kumaşı.Fiyatı , optimizasyonu , grafikleri ve kapladığı alan da diğer pozitif yönleri.

• asus r9 270x 4 gb 256 bit ekran kartıyla bütün ayarlar fullde videoya aldım 30-40 arası fps aldım videosuz rahat 50 fps alıyorum

Oyunu merak edenler için ilk bölümünü çektim likeleyebilirsiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerghost -- 20 Aralık 2014; 23:41:39 >

• oyun ultra high ta 1 gb 5870 ile yağ gibi akıyor..
  •  Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU]
     Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU]

Yeni trailer geliyor. Umarım çıkış tarihide açıklanır.

Edit: Ground Zeroes'un PC versiyonu modlanmaya başlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 30 Aralık 2014; 15:31:31 >

• PC versiyonu çıkış tarihi 15 Eylül 2015 olarak açıklandı.
  • Arkadaşlar ign ve gamespot mgs v Phantom paini 12 saat oynamışlar tonla bilgi var biri çevirip yazarsa iyi olur

• PC versiyonu çıkış tarihi 1 Eylül'e (konsollar ile aynı gün) çekildi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.