Şimdi Ara

Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
29
Favori
113.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu beni 2015e götürdü. İndirimden 40 liraya mı ne almıştım. 40 liraya aldığım en kötü şey olabilir. Oyun mükemmel başlıyor ama bir süre sonra Afgan çöllerinde Rus avlıyorsunuz boş boş. Bir de belki düzelir diye 7-8 saat oynadım, dolayısıyla iade de edemedim. 2020de bu oyunla uğraşmak ne kadar gerekli bilmem. Belki de oyuna kinli olduğum için böyle düşünüyorum.
  • inşallah buda yalan olmaz
  • Emeğine sağlık başkan tez zamanda gelir umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi kalitede bu oyunun yaması yayımlansa 64 oy almaz :) Bu DH bir garip ya
  • TanerSaydam T kullanıcısına yanıt
    Bu yamayı insanlar (özellikle ingilizce bilmeyenler) o kadar çok bekliyor ki bir an önce öne çıksın diye bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pointflow -- 17 Haziran 2020; 2:36:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TanerSaydam

Resmi kalitede bu oyunun yaması yayımlansa 64 oy almaz :) Bu DH bir garip ya
    Bu yamanın bir amacıda hazırda yapılmış yamaların yayımlanması
  • Gölge etme başka ihsan istemez.
  • Son durum nedir müdür?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son durum nedir müdür?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çeviri devam ediyor mu acaba ? Kolay gelsin.
  • Yemleme yapılmış konu kandırmaca gibi sanki diye düşünüyorum.
  • Hala translate meselesine takılan var. Sanki işe para veriyormuş gibi bir de eleştiriyorlar. Türkçe yama çıkarsa indirmezsiniz olur biter. Madem İngilizceniz iyi oturun siz çevirin. Kişi başı 5 10 lira ne istiyorsanız verelim. Ama hiç bir şey yapmayıp burası böyle olmuş, şurası şöyle olmuş diyerek insanları delirtmeyin. Adam öyle ya da böyle çeviriyor. Kimseden para istemiyor. Bıçak zoruyla yamamı yükleyinde demiyor. Zamanında sizin gibiler yüzünden U-Crew yamayı haklı olarak paylaşmadı. Susun artık.
  • Çeviri devam ediyor, 2 saatlik oyun videosu yayımladım, hala yemleme vs.
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz

• Emeğinize sağlık usta. Heyecanla bekliyoruz.
  • giga1974 kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen o boşboş boğaz ,ortalığı karıştırmaktan başka bir işe yaramayan akıl fukaralarına aldırma işine bak
  • Helal olsun,oyunu zamanında ucuz diye kutulu da almıştık Türkçe yama yapılıyor diye güvenerek.
  • Cikicak mi

• Sabırsızlıkla bekliyorum yamayı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.