Şimdi Ara

Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
29
Favori
113.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haftasonuna gönder gelsin müdür.
    Eline koluna sağlık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çeviri devam ediyor mu ?
  • Oyunu yeni indirdim çeviri ne zamana çıkar ve ücretli mi ?
  • Eline sağlık kardeşim. Ayağına çelme takmak isteyen kim olursa olsun engelle geç. Hata mata için de düzeltmek ve yardım etmek isteyenler olacaktır elbet.
  • Merakla bekliyoruz 🙂

• Ustam ne zaman çıkıyor ?
  • translate mi ovvvvvvvvvvvv
  • giga1974 kullanıcısına yanıt
    Yamayi ucretli yayinla usta, ölücüler oynamasin. 30 liradan aksin gitsin istiyosan 40ta yapabilirsin zaten torrent oynuyolar para verip oynasinlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lenneth-

Yamayi ucretli yayinla usta, ölücüler oynamasin. 30 liradan aksin gitsin istiyosan 40ta yapabilirsin zaten torrent oynuyolar para verip oynasinlar.
    Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri)

• Orijinal oyuna yamayı yuklersek vac riski olur mu?
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    Bunun yazdigimla bir bagi yok ki. Hem torrent oynayip hemde 20 lira vermemek icin sikayet edip turkce zevkinden mahrum kalan&biraktiranlara. Yorumlarima bakarsan gorebilirsin.

Ayrica cikmayacak ise alirim yazmisim, oluculer gibi korsana niye cikartmiyosunuz diye sovmuyorum

• allahhhhhhhh affetsin şu oyunu çevire çevire translate çevirdiler :D
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    👍🏽🤣

• Yama korsanda da (1.15) çalışıyor. Yapmanız gereken tek şey dosyaları açıp oyunun kurulu olduğu dosya yolu ile değiştirmek.
  • Malesef
  • Mortale M kullanıcısına yanıt

Yamayı nasıl yaptınız daha ayrıntılı biçimde anlatabilirmisiniz ? videodan hiç bir şey anlamadım .

• @kolik1978 korsan için soruyorsanız 1,2,3,4,5,6,7.bat uzantılı dosyaları not defteri ile açıp C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\MGS_TPP\master olan yerleri sizin oyununuz nereye kuruluysa ona göre uzantı verin. Mesela benim oyunum korsan ve C:\Games\Metal Gear Solid V - The Phantom Pain\master uzantısında bulunuyor. Bu uzantıları "C:" ile başlayan her yere yapıştırın. Kaydetip kapatığınızda çalıştırın hepsini tek tek oyun Türkçe oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortale -- 19 Eylül 2020; 18:22:11 >
  • emek etmiş çevirmiş arkadaş teşekür ediyoruz kaç senelik oyun daha çok beklerdiniz yoksa

• giga1974 kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık kardeşim. Trasilate için bile tool bul dosya çıkar. Çevir, düzenle, setup yap, test et kurulum videosu hazırla... Derken baya emek. Emeğine sağlık.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.