Şimdi Ara

METAL GEAR SOLiD: GROUND ZEROES (PS4/PS3 ANA KONU) 18 Mart 2014 (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.295
Cevap
8
Favori
41.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu kutulu alın,sonra satabilesiniz,tabi spotu kastetmiyorum.mgs fanıyım ama bu oyuna verilen paraya yazık,almaları ayıp,platin de koymamış yüzsüz kojima.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eger deja-vu görevini normalde bitirip sondaki tüm soruları yanıtlarsanız mgs1 snake oynanabilir olarak acılıyor.hardda oynayıp cıkan soruları yanıtlarsanız gray fox acılıyor,yeni ara sahnelerde acılıyor eger suyunu cıkarmak isterseniz benim gibi söyliyim dedim az önce actım ikisinide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

@KazHiraiCEO: Metal Gear Solid V: Ground Zeroes is the first game ever where the trailer is longer than the game itself

Ya sorma... Direksiyonda okudum ben de, koptum...

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

/>

işte mizah budur süper
  • Arkadaşlar oyunu us hesabımdan alamıyorum hata kodu olarak E-82000171 veriyo. Yoğunluktanmıdır yoksa başka bilmediğim bişey mi var. Hata kodunu araştırdım hesap ayarları ile ilgili olabilir denmiş onlarıda kontrol ettim. Yardımcı olabilicek olan var mı?
  • 1 saatte bitti, o kadar da dolandım hani Resmen demo, ama iyi demo. Grafikler gerçekten iyi.
  • Yeni nesilde her oyunun %15 ini yapıp kalanını 10 a bölüp dlc olarak satarlarsa şaşırmayın fox engine için büyük mgs için küçük bir adım olmuş oyun.

• charli293 C kullanıcısına yanıt
    üstad tüm görevleri hem normal de hem de hard ta bitirdim, üstelik aldığım en kötü puan B, ama oyunun %46sı bitmiş gözüküyor ve deja vu görevi açılmadı, ne yapmak lazım açmak için?
  • Deja vu görevini açmak için ne yapmak gerekiyor.Benimde aynı sekilde :((
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    .d cok iyiymis

• gokhanext kullanıcısına yanıt
    xof patch lerini topla oyunu oyle bitir. youtube tan yerlerine bakabilirsin.
  • tr psn de ön sipariş ile 49 tl (iki kişi alınırsa 25 tl ) alan varmı? toplam 49 tlmi? daha sonra başka ücret kesilirmi?
  • Sadece ana görevde 9 tane xof arması var onları toplayınca acılıcak.

• psn den ön sipariş vermiştim. bugün download edilebiliyordu. Otomatik download ı da açmıştım. Sistem ps3 stand by da kapalıyken tak diye açıldı ve download etmeye başladı yarında oynarım heralde....

oyun ps3 versiyonu 1.8 gb bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 19 Mart 2014; 13:21:51 >
  • oyun mükemmel olmuş da tahminimden kısa sürdü.

• 10 dakikalık speedrun gülsemmi ağlasammı bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark_Passenger47 -- 20 Mart 2014; 0:54:17 >

• Arkadaşlar MGS V : Ground Zeroes adlı oyunu Playstation 4 üzerinden Türkçe Altyazılı olarak hazırladım ve Youtube kanalım üzerinden izlenmeye sundum.Ayrıca günün ilerleyen saatlerinde benim yorumlarım yer almadığı tek Türkçe Altyazılı 1 küsür saatlik bir videosunu daha koyacağım film tadında olsun diye.

Bu çalışmama göz atmanızı rica ediyorum ... Yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum.İyi Seyirler ...

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes Türkçe Altyazılı Bölüm 1

https://www.youtube.com/watch?v=GW4SGf_jjD0

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes Türkçe Altyazılı Bölüm 2

https://www.youtube.com/watch?v=JnVM7CsUM7k

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes Türkçe Altyazılı Bölüm 3

https://www.youtube.com/watch?v=Ol1HVzQmBNc

Şayet bu çalışmamı beğenirseniz diğer videolarıma da göz atmanızı ve kanala abone olmanızı rica ediyorum.

• Spottaki siparişimi dün iptal edebildim. Bugün us psnden satın alıp indireceğim. İnşallah bu akşam oynayabilirim.
  • 5 dakikada var.

Reflex çok kolaylaştırıyor tabi.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.