Şimdi Ara

METAL GEAR SOLiD: GROUND ZEROES (PS4/PS3 ANA KONU) 18 Mart 2014 (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
8
Favori
41.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

quote:

Orijinalden alıntı: TURK-ŞAD

quote:

Orijinalden alıntı: Kymophobia

quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

arkaşlar ben yarın ps4 alıyorum bide 50 liraya mgs 5 buldum ucuz bulmuşken alıyım diyorum fakat daha önce hiçbir serisini oynamadım pek iyi ingilizcemde yok oyun sararmı almalımıyım sizce yoksa bişey anlamazmıyım

50 liraya PS4 için MGS'nin posterini bile bulsam alırım.
    Al, diğerlerini oynadıktan sonra buna bak gerekirse.

İnsanları sizin özel zevklerinize göre neticesi son derece gereksiz yönlendirmelerde bulunmayınız... kaldı ki, oyunu ta PS1 de 1998 senesinden beri çıkan tüm serilerini oynamış bitirmiş ve gerçekden çok seven biri olarak söylüyorum bunu, arşivimde tüm serisi mevcut olup, bu oyun hariç bence oyun dünyasının ilk 3 ü içersindedir...

Ama bu oyuna 20tl den fazla para vermem verilmesinide tavsie etmem, hatta demo mantığı ile bakıyorum.. Barındırdığı görsel ve teknolojik tüm yeniliklere rağmen bence bu para hakkı değil...!!!!!!!!!!

20 lira oluncaya kadar almayın aldırtmayın diyorum..

Oyun 20 tl ye düşmüş artık alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURK-ŞAD -- 14 Nisan 2015; 12:17:55 >

• Oyunu ne zamandır oynuyorum hala %77'sini bitirdim. S Rank'ları yapıyorum kimseyi öldürmemeye çalışıyorum gizlice gidiyorum ki S Rank veriyor. Daha yeni kalktım oyundan. Ana görevi 14 dakika'da bitirdim S Rank ile. Benim gibi MGS fanboyları hep oynar fakat öylesine alanlar hemen bitirir rafa kaldırır. Ben oyunu Mart'ta aldım 1.yılı diye zaten. Çok beğendim oyunu. Grafikleri çok iyi diğer MGS'lerde oynanışı o kadar beğenmiyordum fakat Kojima Metal Gear Solid'ler artık oynanışa ağırlık verecek diyince epey şok oldum. Harbiden çok iyi oynanışı. Oynanış ve grafikler oldukça iyi. Senaryo da kısa olsa bile birşeyler anlatılıyor gerçekten.

Özellikle sonda yaşanan olay Kojima ne yapmış ne etmiş adam sonu Phantom Pain'e bağlamış helal reyiz ama boss savaşı olsaymış çok muhteşem olurmuş.[

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgsfanboy -- 25 Nisan 2015; 8:35:21 >
  • arkadaşlar bir sorum olacaktı ps plus üyeliği ile ücretsiz indiricem bunu ama 3.6 gb diyor oyun full sürüm mü neden böyle anlamadım
  • Oyun kısa bu yüzden gb değeri az. yaklaşık 2 saat sürüyor. Bütün yan görevleri yapın. Oyunun tadını çıkara çıkara sindire sindire oynayın.O zaman oyun süresi uzuyor.
    Bulunmaz nimet. Eşi, benzeri, alternatifi olmayan tek oyun.
  • Son iki mission select kaldı ama destroy anti air emplacements görevini bitirdikten sonra açılmadı sorun nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xlargest kullanıcısına yanıt
    Sorunun cevabını bulabildinmi bendede aynısı oldu bölümler açılmıyor

• cevdet_41 C kullanıcısına yanıt
    Buldum fox pazi bandlari var onlari toplucaksin hikayede xof olarak degisiyor belli yerleri var onlari bulman gerekicek.

• Xlargest kullanıcısına yanıt
    buldum son 1 tane kaldı yerde yuvarlanma olayını beceremedim hangi tuşlar ?
  • cevdet_41 C kullanıcısına yanıt
    Bende zor yapmistim youtubtan bakarsan kolay becerirsin normal oynama ile cozmen imkansiz soyliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Xlargest

Son iki mission select kaldı ama destroy anti air emplacements görevini bitirdikten sonra açılmadı sorun nedir?

Arkadaşlar bende bu bölümde takıldım

• blackdiamond16 kullanıcısına yanıt
    tum xof armalarini toplayinca acilicak.

• arkadaşlar merhaba , daha önce mgs oynamadım hiç ve grand zerous la başlayım sonra phantom pain oynayacağım. hikayeyi anlamam için bi kaynak önerirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmethamdi55x

arkadaşlar merhaba , daha önce mgs oynamadım hiç ve grand zerous la başlayım sonra phantom pain oynayacağım. hikayeyi anlamam için bi kaynak önerirmisiniz

http://oyungezer.com.tr/haber/42513-metal-gear-tarihcesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: charli293

tum xof armalarini toplayinca acilicak.

Valla ben butun xof leri topladım ama yinede acılmadı

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.