Şimdi Ara

Mesut Çevik' in DH Youtube Kanalında İzleyicilerine Alenen 'Özürlü' Demesi! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
57.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
214 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imSfenks

İşin açıkcası yazını okuduktan sonra videoya girdim ve "alenen hakaret edilen kısım 57:45 dk. " dediğin kısma sardım.

- "Amerika'lı firmalar destekleyecek mi desteklemeyecek mi böyle göreceğiz" Böyle dedim diye - Sen amerikalıcısın, sen siyonistlere hizmet ediyorsun diye yazan bazı özürlüler gördüm. Kusura bakmasınlar ama düşünemiyorlar bile. dedi.

Tekrar senin yazına döndüm ve şunu tekrar gördüm.

- "yapılan olumsuz eleştirilere karşı o yorumları yapanlara açık açık "özürlü" demesi oldu."

Birisine, siyonistsin - amerikan yanlısısın demek özellikle belirttiğini söylediği şey itibariyle bir eleştiri değil sadece saldırıdır. Eleştiri olarak algılayabileceğim bir şey çıkartamadım buradan.

Türklerin teknolojik açıdan ürün incelemelerini beğenmiyorum. Bundan Mesut'un da yaptığı işi beğenmediğim çıkıyor. Ancak senin söylediğin/belirttiğin dakika itibariyle kişiye eleştiri değil saldırının karşılığında bazı özürlü dediği görünüyor. Bunda aman tanrım oooo neler demiş diyebileceğim bir konu yok.

Tekrar belirtiyorum ne önceki videolarını seyrederim illa ki karşıma çıkıyor ama ilgimi çekmediği için hele ki kişinin kendisini değerlendirmek için incelemedim. Sadece senin yazından senin söylediğin dakikadan senin çıkarttığın sonucun bana göre doğru olmadığını belirtiyorum.
    Mesutu tanimam etmem Konuyu acan ben olsam su mesajdan sonra oturur hayatimi sorgulardim ama konu sahibi yine hebele hubele konusacak.

Neymis sanatci, esnaf, tuccar youtuber politik olamazmis. Niye yahu herkes malum menfaatciler gibi cevir kazi yanmasin, yanar-doner, bukalemun gibi karsisindakine gore renk degistiren omurgasiz olmak zorunda mi? Insan dediginin bir durusu karakteri olur, karsisinda kisilikli insan gorunce hemen camur atanlardan biktik artik. Begenmezsen izlemezsin olur biter. Burda konu acip iyice malamat oluyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Saçma sapan konular açmayın artık

• Videonun verdiğin kısımlarında en ufak bir hakaret görmedik. Editlenme silinme varsa başka.
    Üyelerini memnun edeilmiş bir forum hiç gördünüz mü??? Var mı? Sadece yazdığımız için birbirimizi hiçbir zaman tam anlayamıyoruz. Bu anlam karmaşasında menfi manalar çıkarıp saldırmak, cehalettir!!!

Siyasetten bahsini açmanı isteriz. Eğer Türklüğüyle gurur duyduğunda, vatanımızı savunduğunda, haksızlıklara karşı durduğunda rahatsız olduysan.... düşman haklı değil onu öğrenmelisin. Mesut Çevik ne düşünür bilmiyorum yani siyasetini. Ama sen onu sağduyulu sandın da saldırıyorsan Mesut Çevik'ten öte sağduyuyu savunuyorum bilesin...

Benim de çook eleştirim oluyor. Ama eften püften değil. Mesela forumda haksızlık vs. Gerçekten var ama durdurulması zor. Başka forumlarda daha çok ve alenen insanı çıldırtacak haksızlıklar oluyor. Evrensel ve her insanı değerli gören bir forumculuk ve teknoloji hareketi için gelin;
    BİRLEŞELİM!!! Bütün dünya forumcuları, tekonoloji tayfası BİRLEŞİN!!!

Forum ne DHdir forumculara ne de sp. Forum büyük ve müebbet .... Neyse her telden sloganımızı atarak objektifliği sağladık, şimdi herşeyi birlikte konuşalım. Yani hata olabilir eksik olabilir ama kültürümüz milletimiz ve tüm insanlığın geleceği için çalışalım...

Bakınız mekanik fikirleirniz için ,https://forum.donanimhaber.com/forumid_2623/tt.htm

• Mesut çevik'i yıllardır tanıyorum ve izliyorum. Konuyu açan arkadaşın verdiği linkteki videoyu izledim. Ortada herkese edilmiş bir hakaret falan yok. Adamin o kelimeleri kime söylediği belli.

Bence konuyu açan arkadaş Mesut çevik'i karalamak için aşmış bu başlığı. Belli ki kişisel bir husumeti var. Konu sahibinin niyetinin sorgulanması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PesMaster_27 -- 17 Ağustos 2019; 10:26:11 >
  • Ben Mesutun ne vukuatlarını gördüm 2004 den beri , adama birşey olduğu yok kasmayın artık , ben incelemelerine ve açtığı konulara girmemekte çözümü buldum sizede tavsiye ederim , gün oksayın has adamıdır mesut.
  • Mesut Çevik haklı valla , destekliyorum ...
  • Yaklaşık 1 ay önce aboneliklerden çıktımıştım. Eskisi gibi değil.

• bir söz vardır

"göte göt demek"

diye, e adam da bunu yapmış, ne var bunda?
  • öncelikle bu tip Adamlarin üstüne çok gidiyorlar. adami takip eden birisi olarak neler çektiğini anlatıyor zaten. biz bile gündelik hayatta kimlere hak etmediği halde neler diyoruz. üstelik masum birine direk denilen bir laf değil. ancak özürlü denmesi başlı başına bir hatadır orası ayrı. ben yayın tekrarini izlerken özürlü lafini duyduğumda aklıma hemen hayatım boyunca duyduğum özürlü kelimeleri geldi. ve bu özürlü kelimesini duydukça babama denen özürlü kelimeleri geldi. bunlar saliseler içinde zihnimden geçti. ne gereği vardı özürlü kelimesinin denmesine. bu mesut abinin suçu değil insanlarin sürekli olarak lanet şekilde engelli kelimesi yerine rahatça özürlü kelimesini kullanmasindan kaynaklanmaktadir. bu yüzden insanlar kime özürlü kime engelli diyeceğini bilmiyor. bu yüzden özürlü kelimesini duydugumuzda algimiz kötü algılıyor. bu yüzden siz insanlar kendiniz efendi olacaksiniz engelli vatandasa engelli diyeceksiniz özürlü kelimesini kullanmayacaksiniz milletin agzina da özürlü kelimesi sakız olmayacak. bu videoda da mesut bey sinirlendiği insanlara başka bir tabir kullanicak engelli olan vatandaşlarda üstüne alınmayacak. Küfür ederdim de o kadar düzgün yazdım sinirim size geçsin artık.

• 2009’dan beri mesut çevik’i izliyorum genel olarak kendisini beğenmiş ve egoist bir insan olduğunu düşünüyorum. Daha önce de böyle bir sürü olay yaşandı. Şu eksileme muhabbetini bilen bilir.

Videodaki kısımda edit yapmış sanırım dedikleriniz görünmüyor. Eğer edit yaptıysa hakaret ettiğini kendisi de kabul etmiştir zaten. Neyi savunuyorsunuz? Hakaret etmeseydi ya da kötü bir şey olmasaydı neden silsin değil mi?

Her insanın kusurları da vardır iyi yanları da vardır. Mesut Çevik, Egoist olabilir, kendini beğenmiş olabilir fakat Türkiye’nin sayılı editörlerindendir. Bilgi olarak ve genel olarak Erdi, Mesut’tan bir kaç gömlek üstün bana göre ama Mesut Çevik iyi pazarlamacı ve bu izleniyor ister istemez.

Salın adamı özetle, Mesut Çevik bir noktaya kadar kendini beğenmiş olmakta da haklı bence.

• Ekran karşısına geçen kendini bişey sanıyor. Şu net olmasa başta youtuber olan (enes batur vb) bi işe yaramayanlar ne yapardı acaba. En son aüper kupada gördük işte malın biri rezil etti bizi. İnşallah çıkmaz uzun süre içerden.

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    90ları bilenler bu sorunun cevabını bilir
  • Klasik Çesut Mevik işte

• Bilinmeyen bir adam degilki adam yürüyen ego seyredende kabahat en son amazon patlagindan bu yana kaale bile almadigim tip

• izleme o zaman kardeşş. anladın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

2009’dan beri mesut çevik’i izliyorum genel olarak kendisini beğenmiş ve egoist bir insan olduğunu düşünüyorum. Daha önce de böyle bir sürü olay yaşandı. Şu eksileme muhabbetini bilen bilir.

Videodaki kısımda edit yapmış sanırım dedikleriniz görünmüyor. Eğer edit yaptıysa hakaret ettiğini kendisi de kabul etmiştir zaten. Neyi savunuyorsunuz? Hakaret etmeseydi ya da kötü bir şey olmasaydı neden silsin değil mi?

Her insanın kusurları da vardır iyi yanları da vardır. Mesut Çevik, Egoist olabilir, kendini beğenmiş olabilir fakat Türkiye’nin sayılı editörlerindendir. Bilgi olarak ve genel olarak Erdi, Mesut’tan bir kaç gömlek üstün bana göre ama Mesut Çevik iyi pazarlamacı ve bu izleniyor ister istemez.

Salın adamı özetle, Mesut Çevik bir noktaya kadar kendini beğenmiş olmakta da haklı bence.
    Mesut bey iyi editör degil. Hani bir söz var bizim milletimize diye başlar gider. Ordan kazaniyor. Bu tiplemeleride ondan yapiyor. yoksa cevresinde bu tarz davranislari yapsa hergun sopa yer. Yada dostu ahbap olmaz.

• Yanlış bir yere mi bakıyorum 57:45 te buzlu suyu zenginler içiyor diyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.