Şimdi Ara

Mesut bu sene epl de asist kralı olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence mesut bu sezon epl de asist kralı olur onu en çok zorlayacak adam matadı oda psgye gitti hem arsenal pas üzerine kurulu bir takım olduğundan mesuta büyük bir gelişim sağlayacaktır mesut barçada nasıl oynar diye merak ediyorumdum şimdi barçanın oyun tarzına benzer bi takımda mesut için tek sorun önünde yanında Ronaldo gibi son vuruşları mükemmel bir fv yok yinede ben asist kralı olacağını iddia ediyorum.

Not:mata gitmemiş yinede mesut olur mou çok fazla oynatmıyor matayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bosnia -- 9 Eylül 2013; 11:55:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mata transfer olmadı diye biliyorum
  • Bence EPL - La Liga - Serie A - Bundesliga - Ligue 1 içinde en çok asist yapan oyuncu olacak.
  • Bence de çok rahat asist kralı olacaktır Mesut.
  • Giroud kazmasına pek guven olmaz, Klose veya Mario Gomez tarzında bir oyuncuları olsa gelen pası hem iyi yakalayıp gol atabilen hem de Mesutla kimya sorunu olmasa , o zaman Arsenal şampiyon olurdu bile derdim. Asıl merak ettigim Mesut , Santi Cazorla , Rosicky , Arteta bu dört oyuncu da pas ustası , Mesut bir basamak daha ustun ancak acaba Wenger nasıl serpiştirecek bu isimleri saha içinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Sekiz

Giroud kazmasına pek guven olmaz, Klose veya Mario Gomez tarzında bir oyuncuları olsa gelen pası hem iyi yakalayıp gol atabilen hem de Mesutla kimya sorunu olmasa , o zaman Arsenal şampiyon olurdu bile derdim. Asıl merak ettigim Mesut , Santi Cazorla , Rosicky , Arteta bu dört oyuncu da pas ustası , Mesut bir basamak daha ustun ancak acaba Wenger nasıl serpiştirecek bu isimleri saha içinde.

Rosicky yedek kalır bence cazorla arteta wilshere ramsey arasında döner mesutun yeri garanti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkheramos

quote:

Giroud kazmasına pek guven olmaz, Klose veya Mario Gomez tarzında bir oyuncuları olsa gelen pası hem iyi yakalayıp gol atabilen hem de Mesutla kimya sorunu olmasa , o zaman Arsenal şampiyon olurdu bile derdim. Asıl merak ettigim Mesut , Santi Cazorla , Rosicky , Arteta bu dört oyuncu da pas ustası , Mesut bir basamak daha ustun ancak acaba Wenger nasıl serpiştirecek bu isimleri saha içinde.

Rosicky yedek kalır bence cazorla arteta wilshere ramsey arasında döner mesutun yeri garanti.

Yani sunu demek istedim hocam , arsenal klasik 4 3 3 sisteminde

Kaleci
    RB CB CB LB
    CM CM CM
    RW ST LW

Kanatlarda Walcott ve Cazorla , forvette Giroud , ortada Wilshere , Arteta biraz onlerinde Mesut mu , yoksa 4 2 2 2 oynatıp

Wilshere Arteta
    Mesut Cazorla
    Giroud Podolski seklinde mi , gerci Walcott bosta kalıyor , cok fazla center midfield var kadroda , dogru durust forvet yok . Mesuttan tam verim alabilecegi formasyon cok az diger oyuncular bosta kalıyor

• Giroud
    Cazorla Mesut Walcott
    Wilshere Ramsey

Böyle oynuyorlar 4-2-3-1 Arteta sakatlıktan dönünce Ramsey yedeğe gider
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arkheramos

quote:

Yani sunu demek istedim hocam , arsenal klasik 4 3 3 sisteminde

Kaleci
    RB CB CB LB
    CM CM CM
    RW ST LW

Kanatlarda Walcott ve Cazorla , forvette Giroud , ortada Wilshere , Arteta biraz onlerinde Mesut mu , yoksa 4 2 2 2 oynatıp

Wilshere Arteta
    Mesut Cazorla
    Giroud Podolski seklinde mi , gerci Walcott bosta kalıyor , cok fazla center midfield var kadroda , dogru durust forvet yok . Mesuttan tam verim alabilecegi formasyon cok az diger oyuncular bosta kalıyor

4-2-3-1 gibi düşünün kanat walcott cazorla on Numara mesut geride arteta wilshere ama podolski ve arteta sakat şu an Ramsey oynayabilir.

• Asist yapmasi için gol atcak adam lazim bence falcao lazim bi tane arsenale.

Moirinho dunyanin en iyi 10 numarasi siyo zaten. Falcao ve mesut umarim bor gün ayni takimda oynarlar.

• arsenal'de dünyanın iyi 10 numaralarından birisini aldı e kanatlarıda iyi forvete de sağlam topcu alsaymışlar bomba olacakmış bomba.
  • Giroud gol kralligina oynar kazma olsada suan icin formda ayrica Mesut un iceriyi karistirip bos pozisyonlarda pasi tercih ettigini biliyoruz Walcott ve Cazorla da cok pozisyona gireceklerdir bitiricilik konusunda Walcott berbat olsada Santi ye laf yok son olarak Mesut un gol sayilarinda da artis olacagini dusunuyorum milli takimdaki kimligiyle oynarsa zaten gol atmamasi zor kendi gibi etrafida pasor dolu

• Rakip olarak kim var ?
  • Önce o asistleri gol yapacak forvet ve hücumcu kanatlar lazım.O kadar asist yapmasını beklemeyin.Ronaldo yok benzema yok higuain yok arsenalde.BU 3 oyuncuda son vuruş olarak çok iyiler.

Bu sene yine messi alır asist kırallığını.Zaten mesut reale geldiğinden beri mesut 82 messi 80 asist yapmıştı.Messinin gol sayısına hiç girmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ex_silver -- 5 Eylül 2013; 12:17:57 >
  • konu ne zaman messiye gelir diyordum.adamların dini imanı messi olmuş.en ufak bi konuda bile messiyi nasıl katmayı başarıyorlar gerçekten enteresan.sonra bide tahrik tartışma çıkartan karşı taraf diyip mağduru oynuyorlar.bari allah rızası için şu konuda katmayın.adamlar messiyi nerden övsem nasıl yükseltsemin derdinde işleri güçleri yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteiger7

konu ne zaman messiye gelir diyordum.adamların dini imanı messi olmuş.en ufak bi konuda bile messiyi nasıl katmayı başarıyorlar gerçekten enteresan.sonra bide tahrik tartışma çıkartan karşı taraf diyip mağduru oynuyorlar.bari allah rızası için şu konuda katmayın.adamlar messiyi nerden övsem nasıl yükseltsemin derdinde işleri güçleri yok

E olum yalan mi mesuta asist olarak var mi baska rakip ?

• quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

quote:

konu ne zaman messiye gelir diyordum.adamların dini imanı messi olmuş.en ufak bi konuda bile messiyi nasıl katmayı başarıyorlar gerçekten enteresan.sonra bide tahrik tartışma çıkartan karşı taraf diyip mağduru oynuyorlar.bari allah rızası için şu konuda katmayın.adamlar messiyi nerden övsem nasıl yükseltsemin derdinde işleri güçleri yok

konuyu oku sonra gel yaz yavrucuğum.tabi herşeyi messiye çektiğiniz konulara katan işsizler oldugunuz için normal geliyor.at avrat silahın sonuna messiyide eklersiniz siz çakma katulunyalılar.

• Walcott-Cazorla-Mesut-Giroud

Giroud yerine Thierry Henry'nin gençliğini düşünsenize
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

quote:

Adam ağır trol kardeşim boşver.Konu asist krallığı ve otomatikman messi olaya dahil oluyor.Adamın o kadar zoruna gidiyorki zannedersin babasını öldürmüş.

Gidipte selçuk şahin asist kralı olur demiyoruz.Adamda ağır messi kompleksi var.

Zaten cümlesinden belli aslında."konu ne zaman messiye gelir diyordum" demiş.Oda biliyor zaten konunun messiylede ister istemez bağlantılı olduğunu.

• konu mesut bu sene eplde asist kralı olur , cevap : bu sene yine messi alır asist krallığını , gol sayısına hiç girmiyorum bile.konuyla verdiği cevap arasındaki saçmalığı alakasızlığı görmeden bide savunur karşı tarafa laf atarlar.o cümleyi kurmamın nedenini bu yalakların bu her konuda oldugu gibi konuyu messiye getirdiklerinden dolayı bilemeyecek kadar zavallı kör insanlar.

hayır adam konu mesut epl premier lig asist kralı cevabın içinde messinin asistçiliği golcülüğü cümleleri geçiyor sonra bide yüzsüz yüzsüz savunup karşı tarafa çamur atıyorlar.

şimdi başlar ahlak dersleri vol.24318592. klavye bilmişleri sizi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.