Şimdi Ara

Messi'nin neden en iyi olduğunu açıklıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
5.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Messi Neymar ve Suarez i besliyordan sonra okumadim

Cr7>Messi

Sen bilirsin knk xd

Messi'nin neden en iyi olduğunu açıklıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

MESSİ DENİlen kamil il once mıllı takımı ıle kupa alsın.
    messı denılen kamıl ılk once ıngılterede ronaldonun yaptıklarını yapsın.

ula sabrıyı barcelonaya gondersek oda senede 10 gol atar zaten..

tıpsız messı..

he anam he kupayı Ronaldo aldırdı, sakatlanmasaydı Fransa alırdı kupayı
  • tarih diyecekki ronaldo manu - madrid ve portekiz ile şunları yaptı messi barçada bunu yaptı NOKTA
  • felsefesever kullanıcısına yanıt
    Haklısın messinin oynadığı hiç bir finali alamayan arjantin var birde
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Haklısın messinin oynadığı hiç bir finali alamayan arjantin var birde

O maçı tekrar izlemen gerekli. Messi, Arjantin'in en iyisiydi.
  • Beni ilgilendirir mi hocam madem savınız şu ronaldo oyundan çıktıda portekiz kupayı aldı.Messi de 3 tane final kaybettirdi deriz biz de zeka mantık aynı bence ben sıkıntı göremiyorum.

Ama bıkmadınız Ronladonun başarılarına gölge düşürmeye çalışmaktan
  • Ronaldo'nun başarılarını göz ardı ettiğim yok. Tam aksine 2013'den sonra Messi'nin aldığı kupa sayısına yetişmek için nasıl çabaladığını biz de görüyoruz. İlla başarılar ile bakacaksak Arda'nın gördüğü La Liga şampiyonluğu Ronaldo'dan fazla. Bu mantıkla Arda > Ronaldo oluyor.

Ben Euro 2016'nın neredeyse tüm maçlarını izledim. Ronaldo'nun katkısı kadar Nani'nin de katkısı vardı. Yani Ronaldo kupayı aldırdı demek biraz komik oluyor. Aynı şekilde Messi'nin oynadığı 3, ve oynamadığı 3 tane Arjantin maçlarını izlerseniz aradaki kalite farkını görebilirsiniz. Kaldı ki Messi, Higuain olmasaydı dünya kupasını da alacaktı.

Sizin konuya bir kaç kez yazdım yine yazıyorum. Bizim Real Madrid'in başarılarını göz ardı ettiğimiz yok. Ramos, CL aldırıyor; tur getiriyor; ligde maç kazandırıyor. Ama başarı Ronaldo'nun oluyor. Malzeme Ramos, Navas, Marcelo. Reklam Ronaldo.

Bir de moda oldu Messi, Barcelona'dan başka yerde oynayamaz demek. Messi, uzayda bile oynar. Bunu sadece biz demiyoruz. Maradona, Mourinho gibi hocalar diyor. Alt tarafı donanımhaber forumundakilere kendini kanıtlamak için EPL gibi oyuncu kalitesi yerlerde olan lige mi gitsin adam. Tüm EPL takımlarını her sene tokatlıyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Euro 2016 da Ronaldoyu her maç kaç fizikli adam tuttu acaba onuda bi görseydin keşke.

Lig yarışı imiş Real barça için öncelikli başarı cl dir lig sonra gelir.

Başarılara bakıyoruz çünkü sizin tek bildiğiniz şey Ronlado ceza sahası içinde bekliyor oluyor.Ronaldoda geziyor sola sağa gidiyor ama özet izleyip izleyip geldiğiniz için anlamanız pek zor.Ve sanıyorsunuz ki messi her daim defanstan top çıkartıyor orta sahada geziyor.Barcelona ne kadar geride oynuyor ki messi bu dediklerinizi yapıp dursun.

İzleme konusunda sizinle anlaşamiyoruz tutturmuşsunuz messi oyun kuruyorda messi içinden geçiyorda iyi ozaman juve maçındada yapsaydı diyoruz bizde anladınız mı?

Ronaldo beleş takımalar gol atıyor diyordunuz.Onuda istatistiklerle çürüttük Messinin esas beleş takımcı olduğu ortaya çıktı onu konuşamıyorsunuz artık
  • Messi'nin neden en iyi olduğunu açıklıyorum

NEEEE RAKİP ŞİLİ Mİ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konudan konuya atlamışsın.

Madem başarı CL. Messi'nin Ronaldo'dan daha fazla CL kazandığını bilmen gerekli. Ronaldo'nun 1 tanesi United'da 2 tanesi Madrid'de olmak üzere 3 tane CL almışken Messi'nin 4 tane CL kupası var.

Kupa sayısıları:

Messi; 4 CL, 8 La Liga, 4 İspanya kupası, 7 İspanya süper kupası

Toplam: 23 kupa

Ronaldo; 3 CL, 1 Euro, 3 EPL, 1 FA, 2 İngiltere süper kupası, 1 La Liga, 2 İspanya kupası, 1 İspanya süper kupası

Toplam: 14 kupa

Büyük takımlar ve CL gol sayılarına gelecek olursak.

Messi:Arsenal, Milan, Real Madrid, Bayern, ManU, City, PSG

Toplam gol: 35

Ronaldo: Bayern, Juve, ManU, City, Atletico, Milan, Arsenal, Liverpool, Dortmund

Toplam gol: 27

• Messi ceche daha gecen sene ilk golunu atti buffona hala golu yok.

El classicoda efsane goller atti diye hemen konu aciyosunuz juventus macinda bise yapamadi diyince ama ama ama oluyor.

Oyuncular tek macla yukselip alcalmazlar.

Messi juventus macinda hic bise yapamazkende en iyiydi simdi de en iyi ama tutupta yok ronaldo messiyle kiyaslanamaz falan derseniz komik olur ozellikle son 2senedir ronaldo messiden birkac adim onde.

Messi anca lays yiyip ronaldoyu izlesin clde.

• Messi oynadığı sistemin en iyi parçası daha fazlası değil. Messi takımı taşımıyor, takımı messi'yi taşıyor.
    En iyi oyuncu dediğin takımına seviye atlatır. C.Ronaldo oynadığı her takıma seviye atlatmıştır.
    1 numara olduğu oynadığı her takımda her lig ve kulvarda kanıtlamıştır.

Bireysel olarak değerlendirildiğinde C.Ronaldo her zaman 1 numaradır. Gerisi teferruattır.
  • ipodnano1 kullanıcısına yanıt
    Önce mesajlarımı okuyun, ondan sonra cevap verin.

Ben milli takımdaki durumuna cevap verdim. Juventus maçı sonrası yazdıklarım forumda duruyor. Ronaldo, Bayern'e gol atmadan önce Messi, Boateng'in belini kırıp Bayern'i yıkmıştı. Ayrıca attığı goller ofsayt da değildi :)

Yukarıda kupa ve büyük takımlara attığı gol sayılarını yazdım. Sadece benim değil diğer konularda da Barcalı arkadaşların paylaştığı bir sürü istatistik var.

Son olarak "oyuncular tek maçla yükselip alçalmazlar." yazmışsın. Sonrada Juve maçından bahsetmişsin. Kendinle çelişiyorsun haberin yok.

• Ronaldo bir makine. Makineler eskir ama messi bir yetenek. Yetenek kaybolmaz

• Sen şu messinin finalde maça bile çıkmadığı kupayıda sayıyorsun dimiiiiiiiii 2015-2011-2009-2006 doğru daha vitamin kenki messi.

Büyük takım gol sayıladı demişşiin messinin saedce milan ve arsenala 8 er 7 şer golü var 15 golü kafadan ordan sil Ronaldonun da milan arsenal gollerini çıkar solda sıfır kalır ki Ronladonun arsenal ile oynadığı dönem arsenal öyle kötü değildi.

Messi bey milan büyükken hiç gol atmamıştır.

Yazmış oraya Bayern Real Diye hepsi birer gol city arsenal milana çoştukça çoşmuş

Yazsan ya Ronaldonun Bayerne 9 juveye 4 Dortmunda şu kadar diye yazamazsın ama

Ayrıca şunu söyleriz 2009-2012 arası messi önde 2012 den beri Ronaldo önde derim ben hep sanki messiyi çöp yapmışım imajlarına girme.

Bilmem kaç yıldır silikleşen messi(Ronlado karşısında) el clasicoda 3 yıldır gol atamayan messi iki gol attı geçen diye Ronaldo çöp oldu yok öyle dünya koçum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 27 Nisan 2017; 16:26:1 >

• Koçum mu? Allahım ya kimlerle muhatap oluyoruz. Block.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1DFD8C17B -- 27 Nisan 2017; 16:28:36 >
  • Tottenham ı EKLEMEMİŞ OLMAN sanmıyorum bilerek eklemediğin aşikar ne zaman dürüst olursunuz o zaman ktartışırız iki tane golü var 2011 sezonunda messinin reale gol attığı sezon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 27 Nisan 2017; 16:31:24 >
  • Yine çakma katalanlar messiyi övmek için toplanmışlar.

• messı adam degıl..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timsah-16

Messi oynadığı sistemin en iyi parçası daha fazlası değil. Messi takımı taşımıyor, takımı messi'yi taşıyor.
    En iyi oyuncu dediğin takımına seviye atlatır. C.Ronaldo oynadığı her takıma seviye atlatmıştır.
    1 numara olduğu oynadığı her takımda her lig ve kulvarda kanıtlamıştır.

Bireysel olarak değerlendirildiğinde C.Ronaldo her zaman 1 numaradır. Gerisi teferruattır.

oynadığı sistemin en iyi parçası mı?Barca maçlarını (ki izliyorsan) nerenle bakıyorsun maçlara?Takımı taşıyan messi zaten,oynamadığı maçlarda koyun gibi sahada dolaşıyorlar.Adam oyun kurucu,çoban gibi koyunları güdüyor.Ronaldo ise golcü,beslemediğin zaman bi halta yaramıyor.Ronaldo takımı taşıyor messi taşımıyor demek için ya ispanya ligini takip etmemek gerekir ya da futbol cahili olmak gerekir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.