Şimdi Ara

Messi'nin neden en iyi olduğunu açıklıyorum (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
67
Cevap
1
Favori
5.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kardeş Messi tamam iyi de sende öldürdün Ronaldo'yu :D

Adamın Real'de oynadığı maç sayısından fazla golü var. Henüz Messi bile henüz bu istatistiğe ulaşamamışken Ronaldo'yu yok ilk 5'e giremez diye ithamda bulunmak yanlış olur. Hele bi tanesi yazmış ilk 10'a bile giremez diye. Ben tarafsız bir gözle, Messi'nin Ronaldo'dan daha iyi olduğunu kabul edebilirim. Fakat Ronaldo Portekiz Milli Takımında da Ronaldo, Manu'da da Ronaldo, Lisbon'da da Ronaldo. Ama Messi sadece Barça'da Messi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

Bir zamanlar ümit özat vardı defansta sağbekte, solbekte, dos, gö, sğk, slk her mevkiide dörtdörtlük oynardı ama bu onu dünyanın en iyisi yapmadı maalesef

Ayrıca Ronaldo reale ilk geldiği yıllar forvet oynamıyordu bu kadar gol atmıyordu o yıllarda da messi forvete geçip istatistik kasıyordu!

bi alex vardı atar attırırdı takımı şampiyon yapardı(2011) çok merak ettim alex senin için kaçıncı sırada fenerbahçe için(hebele hübele messi alex bir mi barça fener bir mi demeden soruma cevap ver sadece)
  • Ney nasil haa tamam goz yasida gelmis sizden artik tartismaya gerek yok herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • messiciler yine aglamaya baslamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Messi'nin neden en iyi olduğunu açıklıyorum

NEEEE RAKİP ŞİLİ Mİ

Evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

Fanatik Ronaldocular hariç herkes kabul ediyor zaten bunu. Fanatiklere de ne desek boş bir şekilde kendilerini ikna ediyorlar.

Tarafsız gözle bakan biri Ronaldo'nun değil en iyisi ilk 5'e bile giremeyeceğini görür şu an.

Ben sürekli diyorum; 2008-2014 yılları arasında olağanüstü bir oyuncuydu diye. Ama şu dört senedir kale ağzında istatistik kasıp bedavaya ödüllerle prim yapan yeteneksiz ve dümdüz bir balona dönüştü diye. Ne ilk 5’i? İlk 15’e girerse adam değilim. Hayranları şişirmeye devam etsin. Real Madrid forumunda filan ilahlaştıranlar da var gözleri kör olmuş hâlâ bu balonu savunmaya kalkıyorlar

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.