Şimdi Ara

Meşhur Karadeniz Döner BEŞİKTAŞ [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
8
Favori
35.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: RİCARDOQUARESMA

adres verirsen seviniriz...

Dostum beşiktaş iskelesine geldin mi yada beşiktaş iett otobüslerinin son durağına geldin mi

iş tamam

hemen caddeden karşı tarafa geçiyorsun mumcu bakkal sokak ta ki karadeniz döneri sor hemen tarif ederler zaten

quote:

Orijinalden alıntı: Jarmen7

quote:

quote:

afiyet olsun reyiz

haftanin 5 gunu oranin onunden geciyorum, nasil kalabalik ,ama o yuzden hic giresim gelmiyodu ,yani biraz beklemek lazim sira felan ,ama fotograflar cok harika gozukuyor denemekte fayda var en kisa zamanda denicem

dostum kaçırma 5 gün önünden geçiyorsun hemde

ben git gel 1.5 saat yol için ayırıyorum

kesin deniycem dostum da cok kalabalik ama harbi sadece disarida 15 kisi oluyor sirada en az, iceriye hic bakmadim bile bide hep dusunuyodum lan amma sıra oluyo hea,bu döner hergun bitiyo mu felan diye,demekki tadindan dolayi baya yoğun oluyo,peki paket felan yapiyolar mi yarim saatte soğur mu?

sen kalabalığa bakma hemen üst katlara çık boş sandalye varsa otur illa dışarda yicem dersen SAKIN paket yaptırma soğuyunca tat kalmaz ayak üstü plastik tabakta çatalla döneri. porsiyon al ekmek arası tadı anlayamazsın.

Dostum kusura bakma ama bi yer anca bu kadar kötü anlatilir yada beşiktaşin yabancisisin o adresi soran arkadas kartal heykelini dusun ve oradan 15m düz devam et ,ve sağ tarafta hemen,hacioğlunun gerisinde

(edit; balik pazari tarafindan duz devam,kartal heykelini gordun mu yine devam 15m daha ilerle sağ tarafta zaten disardaki kalabaliktan anlarsin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantius -- 24 Aralık 2011; 20:28:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CookieMonster

Aylik 210 net karinin olmasinin mumkunati yok gibime geliyor oyle olsaydi sanmiyorum o mekanin oyle kalacagini. Restorant isletmek o kadar kolay degil yani. Burdan hesap yapmakla olmuyor isin icindeki adam daha iyi bilir yani.

ben kabaca dedim dostum

aylık 100.000 tl giderin olsa 100.000 yine cebine kalır
  • yapmayın lan şöle şeyler. olan var olmayan var !!!!11!1!!!!11!!1!!
  • pelitin muzlu pastası falan nerede okudum arkadaş bu sayfada gördüm gibiydi gaipten güzel haberler mi geliyo nedir:d gidip varsa onuda deneyelim :d
  • şimdi aklima geldide o dönercinin karsisida bi yer var, yine boyle mekan guzel degil ,ama oradada sira felan oluyor, kahvaltilik tarzi seyler var galiba, omlet,yumurta vs. felan yapiliyor herhalde,orasida gereginden fazla kalabalik oraya girdin mi hiç? Dışı mavi olmasi lazim kapinin rengi felan ,disarida da oturma yerleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantius -- 24 Aralık 2011; 21:06:03 >
  • ankara ulustada böyle bir yer var acayip benziyor paspal biryer biraz ama full dolu döneride dediğin gibi mükemmel
  • vedat milor bi ara gitmişti böyle biryere orası mı acaba
  • Karadeniz döneri yapıyor amcam insanlığın farkına varması güzel birşey

Benim Rize/Pazar'da Tadım Döner'de yediğim dönerin tadı hiçbi yerde yoktur.Eminim bu da o kadar güzeldir.
  • quote:

yanına sindim

Cümlen ve smiley ile beraber yudumladığım çayı geri tükürdüm.
  • 20 tl çok pahalı
    burda aynısı 8 tl
  • fiyat açısından sınıfta kalır.
  • Yine ogameci yine yemek konusu, bu arada biliyorum orayı gerçekten çok iyi. Mekan belki de hijyen 0 ama tat SÜPER
  • quote:

-------------

--------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar ne zamandan beri inceleme yapmak istediğim mekan.

İlk defa giden biri için merak değerlendirmesi VASAT

Buraya sadece LEZZET için geleceksiniz diğer hususları göz ardı edeceksiniz.

Zaten kapıda daha kalabalık başlıyor, yukarıda yer var mı dedim, var var dediler bi çıktım tüm yerler dolu zaten

2 üst kat var her katta 15 kişi max yer kapasitesi var.

10 dakika basamaklarda bekledim kalksınlar diye sonra masaya geçtim, çok yoğun olduğu için masayı kendim temizlemek zorunda kaldım

Sonra 1.5 porsiyon pilav üstü döner + ayran istedim, kısa sürede geldi.

İlk lokmayı yememle mekanın vasatlığı gözümden bir anda kayboldu, işte bu dedim.

Kıyma'nın K si yok dönerde sırf et ve yedikçe yiyesiniz geliyor.

Et'in tadını almak istiyorsanız ekmek arası, pide arası YEMEYİN, direkt 1.5 porsiyon döner isteyin, pilav vasat istemeyin.

ilk gün doyamadım bir gün sorna yine gittim yer yoktu başkasının yanına sindim

yine 1.5 porsiyon döner ve ayran içtim.

LEZZET: 10/10

MEKAN: 1/10

FİYAT: 1.5 porsiyon döner + ayran + soğan = 20 TL

GÜLERYÜZ: 10/10 (Özellikle en üst kat olan 2. kata çıkın abimiz 10 numara)

ULAŞIM: Basit

Finansan İnceleme: Mükemmel nakit akışı sağlayan bir mekan, en az 100kg döner bitiyor günde.

1 kg döner = 120 TL, 1 KG et = max 50 tl diyeyim

günde net 7000 TL net kar, aylık 210.000 tl

4-5 işçi var.

İKİNCİ GİDİŞİM:

Ve mutlu son

---------

28.02.2012

quote:

alan var alamayan var maddi durumu kötü olupta canı çekenler olabilir yurtta kalan arkadaşlarda var
    bence konunun açılmaması lazımdı,konu dışı cezası olanlara bırakıyorum konuyu şikayet edebilirler
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

alan var alamayan var maddi durumu kötü olupta canı çekenler olabilir yurtta kalan arkadaşlarda var
    bence konunun açılmaması lazımdı,konu dışı cezası olanlara bırakıyorum konuyu şikayet edebilirler

o zaman otomabil bölümünde ki tüm ferrari ve porsche konu sahipleri cezalandırılmalı

quote:

şimdi aklima geldide o dönercinin karsisida bi yer var, yine boyle mekan guzel degil ,ama oradada sira felan oluyor, kahvaltilik tarzi seyler var galiba, omlet,yumurta vs. felan yapiliyor herhalde,orasida gereginden fazla kalabalik oraya girdin mi hiç? Dışı mavi olmasi lazim kapinin rengi felan ,disarida da oturma yerleri var

valla dostum tam dikkatli bakmadım oraya ama tam karşısında kokoreçci gözüme çarptı

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

vedat milor bi ara gitmişti böyle biryere orası mı acaba

evet dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 24 Aralık 2011; 21:31:49 >

• gördüğüm kadarıyla malzemeden kaçmıyorlar. sevdim.
  • mekan rezalettir ama orda aldığınız tadı hiç bir yerde alamazsınız. isterseniz gidin develide yiyin ya da iskender iskenderoğlunda yiyin . gerçekten ararsınız burayı , bence gitmeyin her döneri böyle sanıp iç çekersiniz .
    beşiktaşta yemek yiyecekseniz sinanpaşa pasajının en üst katında taraça kafe vardır , cafe de paris yiyin , enfestir . biftek inanılmaz ötesidir . beşiktaşın en güzel yerleridir buralar tat olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoSt3am

mekan rezalettir ama orda aldığınız tadı hiç bir yerde alamazsınız. isterseniz gidin develide yiyin ya da iskender iskenderoğlunda yiyin . gerçekten ararsınız burayı , bence gitmeyin her döneri böyle sanıp iç çekersiniz .
    beşiktaşta yemek yiyecekseniz sinanpaşa pasajının en üst katında taraça kafe vardır , cafe de paris yiyin , enfestir . biftek inanılmaz ötesidir . beşiktaşın en güzel yerleridir buralar tat olarak

fiyat nedir dostum ortalama. gideriz dönemeyiz belki :d
  • o tabaktaki "pure meat" mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

o tabaktaki "pure meat" mi?

absolutely pure
  • quote:

Orijinalden alıntı: lombi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratbjk10

Ogameci Forumda gördüğüm en Entellektüel kişidir.Yabancı Ülkeden Kahve Getirtdiğinide biliyoruz.

yeniyılda

Pelit'in Muzlu Ekpa pastasını deneyeceğim kısmetse

quote:

Orijinalden alıntı: lombi

Ya çok kuru gözüktü bu gözüme benim. Bizim Kemeraltında yediklerimiz böyle değil.

yok kesinlikle değil et sulu süper.

Valla bizim İzmirde yediklerimiz bu tarz oluyor genelde de bu senin paylaştıgın bana çok kuru göründü. Bu arada döner tabağında pide yok mu? Yanında mı veriyorlar sadece?

iskender olarak istersen bu şekilde geliyor

valla akşam yatmadan önce istahımı açtı görüntü keşke sabah baksaydım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.