Şimdi Ara

Meşhur Karadeniz Döner BEŞİKTAŞ [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
8
Favori
35.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Meşhur Karadeniz Döner BEŞİKTAŞ [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar]

-------------

--------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar ne zamandan beri inceleme yapmak istediğim mekan.

İlk defa giden biri için merak değerlendirmesi VASAT

Buraya sadece LEZZET için geleceksiniz diğer hususları göz ardı edeceksiniz.

Zaten kapıda daha kalabalık başlıyor, yukarıda yer var mı dedim, var var dediler bi çıktım tüm yerler dolu zaten

2 üst kat var her katta 15 kişi max yer kapasitesi var.

10 dakika basamaklarda bekledim kalksınlar diye sonra masaya geçtim, çok yoğun olduğu için masayı kendim temizlemek zorunda kaldım

Sonra 1.5 porsiyon pilav üstü döner + ayran istedim, kısa sürede geldi.

İlk lokmayı yememle mekanın vasatlığı gözümden bir anda kayboldu, işte bu dedim.

Kıyma'nın K si yok dönerde sırf et ve yedikçe yiyesiniz geliyor.

Et'in tadını almak istiyorsanız ekmek arası, pide arası YEMEYİN, direkt 1.5 porsiyon döner isteyin, pilav vasat istemeyin.

ilk gün doyamadım bir gün sorna yine gittim yer yoktu başkasının yanına sindim

yine 1.5 porsiyon döner ve ayran içtim.

LEZZET: 10/10

MEKAN: 1/10

FİYAT: 1.5 porsiyon döner + ayran + soğan = 20 TL

GÜLERYÜZ: 10/10 (Özellikle en üst kat olan 2. kata çıkın abimiz 10 numara)

ULAŞIM: Basit

Finansan İnceleme: Mükemmel nakit akışı sağlayan bir mekan, en az 100kg döner bitiyor günde.

1 kg döner = 120 TL, 1 KG et = max 50 tl diyeyim

günde net 7000 TL net kar, aylık 210.000 tl

4-5 işçi var.

İKİNCİ GİDİŞİM:

Ve mutlu son

---------

28.02.2012

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 29 Ocak 2015; 18:34:06 >

• Abi gel de kafayi yeme ya. Gel de delirme. 20 lira para veriyorsun, adam onune bebek mamasi kadar et koyuyor. Bende Ds-mart var, kitchen tv, 24 food falan kanallarinda amerikada, avrupada ki boyle restoranlari gosteriyorlar. Luks yerler degil, ara sokak mekanlari. Bu donerci falan gibi mesela. adam 6 dolar veriyor (bize gore 6 lira. 6x4 tl diyenin agzina terlikle vururum). 6 dolara herifin onune bir et yigiyorlar nutkun tutulur. Hadi onlar zengin ulke. Mark Wien diye bir eleman var youtube'da. Butun dunyayi dolasip yiyip icip video atiyor. O adam lubnana falan gitti, misir'a gitti. Oralarda veriyor tl olarak asagi yukari 15 lira, adama masayi donatiyorlar. yarim kilo et koyuyorlar. yok mu arkadas bu cilenin sonu, bitmeyecek mi bu dert ?
  • Afiyet olsun hocam nefis gorunuyor.Ankarada bulabilirsem kesin gidicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de yerim karadeniz'den her maça gittiğimde. mükemmel tadı var dönerinin.

beşiktaş balkan lokantasını da tavsiye ederim.
  • afiyet olsun reyiz

haftanin 5 gunu oranin onunden geciyorum, nasil kalabalik ,ama o yuzden hic giresim gelmiyodu ,yani biraz beklemek lazim sira felan ,ama fotograflar cok harika gozukuyor denemekte fayda var en kisa zamanda denicem

• quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Afiyet olsun hocam nefis gorunuyor.Ankarada bulabilirsem kesin gidicem.

dostum malesef tek şubeleri var
  • Az yemedim oranın dönerini... Döner bıçaklı usta çok sempatiktir ayrıca fiyatlar biraz tuzlu olsada tat müthiştir. Tavsiye edilir..
  • Kalabalık diye girmiştim bir kere, güzel cidden. Gerçi müşterilerin dolup taşmasından dolayı heralde, çalışanları biraz atarlı artist tiplerdi ama lezzete laf yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jarmen7

afiyet olsun reyiz

haftanin 5 gunu oranin onunden geciyorum, nasil kalabalik ,ama o yuzden hic giresim gelmiyodu ,yani biraz beklemek lazim sira felan ,ama fotograflar cok harika gozukuyor denemekte fayda var en kisa zamanda denicem

dostum kaçırma 5 gün önünden geçiyorsun hemde

ben git gel 1.5 saat yol için ayırıyorum
  • adres verirsen seviniriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

afiyet olsun reyiz

kesin deniycem dostum da cok kalabalik ama harbi sadece disarida 15 kisi oluyor sirada en az, iceriye hic bakmadim bile bide hep dusunuyodum lan amma sıra oluyo hea,bu döner hergun bitiyo mu felan diye,demekki tadindan dolayi baya yoğun oluyo,peki paket felan yapiyolar mi yarim saatte soğur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Afiyet olsun hocam nefis gorunuyor.Ankarada bulabilirsem kesin gidicem.

ankarada boğaziçi lokantası var, ulus denizciler caddesinde. tavsiye ederim. biraz tuzlu gelebilir ama çok iyi yapıyorlar.
  • Mekana neden 10 üzerinden 1 verdiniz acaba çok mu kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: RİCARDOQUARESMA

adres verirsen seviniriz...

Dostum beşiktaş iskelesine geldin mi yada beşiktaş iett otobüslerinin son durağına geldin mi

iş tamam

hemen caddeden karşı tarafa geçiyorsun mumcu bakkal sokak ta ki karadeniz döneri sor hemen tarif ederler zaten

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

afiyet olsun reyiz

kesin deniycem dostum da cok kalabalik ama harbi sadece disarida 15 kisi oluyor sirada en az, iceriye hic bakmadim bile bide hep dusunuyodum lan amma sıra oluyo hea,bu döner hergun bitiyo mu felan diye,demekki tadindan dolayi baya yoğun oluyo,peki paket felan yapiyolar mi yarim saatte soğur mu?

sen kalabalığa bakma hemen üst katlara çık boş sandalye varsa otur illa dışarda yicem dersen SAKIN paket yaptırma soğuyunca tat kalmaz ayak üstü plastik tabakta çatalla döneri. porsiyon al ekmek arası tadı anlayamazsın.

• Ogameci Forumda gördüğüm en Entellektüel kişidir.Yabancı Ülkeden Kahve Getirtdiğinide biliyoruz.
  • adresi anlamadım yalnız ya , pizza hutın falan oldugu yolun üzerindemi burası

edit: bi google maps falan koysanız ne sevaba gırersınız hocam varya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notpad -- 24 Aralık 2011; 20:14:49 >
  • ogameci

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratbjk10

Ogameci Forumda gördüğüm en Entellektüel kişidir.Yabancı Ülkeden Kahve Getirtdiğinide biliyoruz.

yeniyılda

Pelit'in Muzlu Ekpa pastasını deneyeceğim kısmetse

quote:

Orijinalden alıntı: lombi

Ya çok kuru gözüktü bu gözüme benim. Bizim Kemeraltında yediklerimiz böyle değil.

yok kesinlikle değil et sulu süper.

• Kavacıkta Bayramoğlu ve Ùmraniyede Celal Ustayı tek geçerim...
    Yolum düşerse buraya da giderim inşallah

• Aylik 210 net karinin olmasinin mumkunati yok gibime geliyor oyle olsaydi sanmiyorum o mekanin oyle kalacagini. Restorant isletmek o kadar kolay degil yani. Burdan hesap yapmakla olmuyor isin icindeki adam daha iyi bilir yani.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.