Şimdi Ara

lavaş nereden alınır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
27.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ,ciğ köfte dürümcülerin kullandığı kadar ince lavaş nerede satılır, birçok markete baktım hep kalın hamurlu ekmek gibi oluyor, bilgisi olan varmı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pişmiş yufka hocam o lavaş kalın olur zaten
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Pişmiş yufka ile lavaş arasında lezzet farkı var hocam ama lavaş bulamazsak çok işe yarar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çiğköfteciler satmıyor mu? onun dışında 1-2 fırın ve yufkacıya sorulursa bulunur bence. kebapçılarda yediğiniz lavaş içinse tek geçerim, site unlu mamülleri. başka şehirlerde var mı bilmiyorum, izmirde lavaş arası yenilebilecek bir yemek yaptığımız zaman mutlaka siteden alıyoruz lavaşı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Arkadaşlar ,ciğ köfte dürümcülerin kullandığı kadar ince lavaş nerede satılır, birçok markete baktım hep kalın hamurlu ekmek gibi oluyor, bilgisi olan varmı.

Kardeş bize sormak yerine herhangi bir çiğköfteciye sormanız daha mantıklı değilmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kütahyalı 77 -- 23 Şubat 2015; 15:10:21 >
  • quote:

Arkadaşlar ,ciğ köfte dürümcülerin kullandığı kadar ince lavaş nerede satılır, birçok markete baktım hep kalın hamurlu ekmek gibi oluyor, bilgisi olan varmı.

O lavaşı genel olarak alabileceğin yer pişmiş tavuk satan yerlerdir...
    Koskoca lavaşı 25 kuruştan satarlar ama inceciktir...Fırınlarda 4 tanesini 2 lira diye satarlar çünkü normal fırınlarda maliyeti fazladır.
    Tavukçular 100lük paketlerde alırlar, hava almayacak şekilde vakumlarsan 2-3 gün rahat dayanır hava almaya başlarsa 2-3 saate katır kutur kırılır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

O lavaşı genel olarak alabileceğin yer pişmiş tavuk satan yerlerdir...
    Koskoca lavaşı 25 kuruştan satarlar ama inceciktir...Fırınlarda 4 tanesini 2 lira diye satarlar çünkü normal fırınlarda maliyeti fazladır.
    Tavukçular 100lük paketlerde alırlar, hava almayacak şekilde vakumlarsan 2-3 gün rahat dayanır hava almaya başlarsa 2-3 saate katır kutur kırılır.

Teşekkürler isviçreli

• Çiğ köfte lavaşı, naptınız buldunuzmu. Ben Aydın'danım. Burda var mı bilginiz

Edit: bim ve a101 de çiğ köfte ve dürüm için yazan lavaşlar var. Görüntüsü çiğ köftecilerdekinin aynısı. Koku az miktar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozrock -- 11 Mart 2020; 19:50:27 >
  • her mahallede illa bi köşede yufkacı vardır,oralarda olabiliyor lavaş
  • wburak kullanıcısına yanıt
    Her yerde yufka bulunuyor. Çiğ köftecideki lavaş yok. Yufka lavaşa benziyor ama çiğ hali galiba. Hanım olmaz demişti.

• Sabah git cig koftecinin onunde bekle ekmeyi getiren ekmekciyi yakala hangi firindan getiriyor ogren.
    Not: en guzel lavasi antakyalilar bulamazsan antepliler yapar firinlari genelde ara sokaklarda ve odun firinlaridir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • normal lavaş arayan varsa (incecik değil) UNO'nun lavaşını aldım çok güzel. şeker yok içinde. bu çok iyi olmuş. normalde raf ömrü artsın diye şeker koyuyorlar ya hep.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battallardan şansınızı deneyin. Kimi vermiyor, kimi veriyor. 3 tane 1 TL, 50li paket 12,5tl.

• ozrock O kullanıcısına yanıt
    Aydında lavaş tarzı ürünleri harput pideden alabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yufkacı .d

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efefor kullanıcısına yanıt
    Gelmiştim. Sanırım yufka var, çiğ köftelik lavaş yok denmişti, battaldakilerden.

• Çiğköfteciler satarsa alın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.