Şimdi Ara

MerkürNet - 100 Mbps 150TL / 12 Ay Taahhüt ## Taahhütsüz / 140TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
29
Favori
38.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bende bi sorun yok hocam şu aralar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftadır kullanıyorum herhangibir sıkıntı yok tavsiye ederim referans 9Z54QW4SXB

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Qonrul kullanıcısına yanıt

Hocam dün gece düzeldi bende de. Gariptir İzmir firması olduğu için sanırım tam deprem olduğu geceden itibaren 1.5 gün kadar hız problemleri vardı. Sonradan düzeldi.

• Qonrul kullanıcısına yanıt
    Merhaba bendede aynı sıkıntı var netspeedten gectim normalde 8 mps kullaniyordum netspeedte altyapim.24 mps kadar desteklediği görünüyordu şuan 16 mps destekliyor 16 mps veriyorlar MerkürNet - 100 Mbps 150TL / 12 Ay Taahhüt ## Taahhütsüz / 140TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Villenoire -- 9 Kasım 2022; 18:55:45 >
  • Villenoire kullanıcısına yanıt

Adsl' de maksimum bu hızı alabilirsiniz. Vdsl için başvuru da bulunmayı deneyin.

• simos35 kullanıcısına yanıt
    Netspeedteyken 24 mbps görünüyordu maxsimum ama bu firmaya gecince Maxsimum 16 görünüyor vdsl gecemiyorum boş port yok

• Villenoire kullanıcısına yanıt

o mesajımdan sonra 16 mbps ADSL den yine 16 lık VDSL e geçiş yaptım ama sorun devam etti. süreç uzun sürdü ve nihayetinde telekom kutusunda arıza olduğu anlaşıldı. merkürnet ile sürekli iletişim halindeydik. uzun uğraşlar sonucu tt ekibi gelip arızayı giderdi. şuan bir kopma, hız düşükülüğü yaşamıyorum.

ayrıca geçeli 1 ay oldu ve genel olarak bir değerlendirme yapacak olursam, müşteri hizmetlerinin çözüm için yaklaşımlarından başından beri memnun kaldım. her aradığımda ulaşabildim ve ilgili davrandılar ama işte türk telekomda bitiyor iş. 1 aydır şu kutudaki arızaya bakmaya gelmediler. arıza giderilince taahhüt de verdim şimdi. 1 yıl buralardayız bakalım:)

• bende geçtim ilk izlenimim olumsuz sahıbıden.com gırerken

Olağan dışı erişim tespit ettik...

Cihazınızdan ya da bağlı olduğunuz ağdan sitemize olağan dışı (otomatik) erişim yapılmaya çalışıldığını görüyoruz. Şu anda talebinizi gerçekleştiremiyoruz, kısa bir süre sonra tekrar deneyebilirsiniz.

aynı ip çok kişıye payaştırmıslar herhallde

vede modemin arayüzünde internete baglanmadı dıyor baglıyken

MerkürNet - 100 Mbps 150TL / 12 Ay Taahhüt ## Taahhütsüz / 140TL

• vede çok kopuyor ama kendi destek sitesinde kopmalar görünmüyor

başka bir modemde deniyecegim bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nyznyz -- 11 Kasım 2022; 10:7:1 >
  • MerkürNet - 100 Mbps 150TL / 12 Ay Taahhüt ## Taahhütsüz / 140TL

Öncellikle merhabalar Haziran'ın 3ünden beri merkür net yoğun şekilde kullanıcısı olarak uzun kullanım yorumlarımı buraya aktarmak istiyorum. İzmir Bornova Vdsl 68mbps kadar destekleyen altyapım vardı bu firmadan 50mbps yalın internet 12 ay taahhütlü almaya başladım. Bu firmada geçirdiğim 5ay boyunca 3kez kesinti yaşadım. 1 tanesi bölgesel altyapı çalışması 4 saat sürecek deyip 2 saat içinde geldi diğerleri anlık kopmalar teknik desteğe bağlanınca çözdüler. Kablonette akşamları valorant lol gibi oyunlarda pingim oluyordu bu firmada öyle sorunla karşılaşmadım 17-21ms aldım. Modem olarak ttnet zyxel vmg3312-b10b evimde bulunuyordu onu kullanıyorum. Fiyat performans olarak 9/10 olarak görüyorum malum diğer firmalar fiyatları epey arttırdı. Referansımla üye olursanız 1aylık ücretsiz kulanabilirsiniz.

Referansım : FPXF3O62E1

www.merkurnet.com.tr?ref=FPXF3O62E1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @muhtartr -- 11 Kasım 2022; 9:58:47 >

• Patates Süvarisi kullanıcısına yanıt

şu adrese de ping atabilir misiniz? tracert vie.valve.net

• Mavibuz kullanıcısına yanıt

whatsap üzerinden başvurdum bugün ben evde yokken bağlantım olmuş @Mavibuz a ait referans numarasını whatsap tan yolladım ama sadece referans olan kişiye indirim olur size olmaz dediler bakalım

internet hızımda sıkıntı yok şuan pingim türk telekomda 20 ile 27 arasındaydı merkürnet te 36-37 seviyesinde

Davet Kodum;QN2J46GKNL

www.merkurnet.com.tr?ref=QN2J46GKNL

• yakupkaratas255 Y kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar şu adrese ping atabilir misiniz?

CMD> tracert vie.valve.net

• Kolpaçino Özgür kullanıcısına yanıt

Açamadım

• nasıl açamadınız hocam?

• Yazdığınız internette açılmıyor ben turknetin hız testi ile test etmiştim

• Kolpaçino Özgür kullanıcısına yanıt

''Unable to resolve target system name vie.valve.net.'' hatası verdi.

• Bir allah kulu şu programı indirip pingleri kontrol edebilir mi?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.