Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.415
Cevap
192
Favori
579.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha önce yatay geçiş yapmadı belgesinden mi bahsediyorsunuz
  • Ilkay1244 I kullanıcısına yanıt
    2019 şubatında tüm üniversitelere yök resmi yazısıyla gönderilmiş bir belgeden bahsediyoruz

yatay geçiş yapmadığına dair belgeyle karıştırmayalım

yatay geçişe engeli olmadığına dair belgehttp://oidb.ankara.edu.tr/wp-content/uploads/sites/91/2019/02/Yatay-Ge%C3%A7i%C5%9Fe-Engel-Bir-Durumun-Olmad%C4%B1%C4%9F%C4%B1na-Dair-Belge.pdf
  • Yatay geçişe engel diye bir belge YÖK hocam kafamızı çorba ettin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilkay1244 I kullanıcısına yanıt
    keşke olmasaydı

belgesi
    http://oidb.ankara.edu.tr/wp-content/uploads/sites/91/2019/02/yatay-ge%C3%A7i%C5%9Fe-engel-bir-durumun-olmad%C4%B1%C4%9F%C4%B1na-dair-form.pdf

isteyen ünilerhttps://ogrenci.istanbul.edu.tr/tr/duyurular/1/1
    bozok
    ege
    esogü
    deü
    kocaeli
    uşak
    bolu
    acıbadem
    yeditepe
    vs

istemeyen de var belki kesin kayıtta istiyorlar
    aslında bir nevi ilişik kesme formu gibi hocam

• İlanda isterlerse verin o zaman

• geçmek istenilen üniversitenin öğrenci işlerine kalmış bir durum kabul eder derim etmeyebilir etmez derim eder. personele bağlı.
  • geçmek istenilen üniversitenin öğrenci işlerine kalmış bir durum kabul eder derim etmeyebilir etmez derim eder. personele bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-96858306D

Merhaba. Ben MYP ile geçiş yaparken bazı derslerimin intibakını yaptırmak istemiyorum. Bu mümkün mü?
    transkript verince otomatik yapılacak.
    size videomu mesaj atayım ayrıntılı anlatıyorum.
  • isteyenlere you tobe bilgilendirme videomu atabilirim burdan paylaşmak yasak
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    istemediklerimin ders içeriklerini vermeme gibi bir seçeneğim yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-96858306D

istemediklerimin ders içeriklerini vermeme gibi bir seçeneğim yok mu?
    1 tane ders içerigi 25 sayfa diger öğrenci belgesi transkript disiplin cezası almadı evrakı yatay geçiş yapmadı evrakı toplam 30 sayfa. bu evrak bölünemez.
    başvurunuzu almazlar öğrenci işleri çok kalabalık olur fark etmez personel hoca fark eder ret alırsınız.
  • Okuldan aldığım belgelerde ek madde 1 kapsamında yatay geçiş yapmadığına dair belgeyi ve öğrenci belgesini tek bir belge üzerinde verdiler bu başvuracağım okulda bir sorun oluşturur mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Symphatic kullanıcısına yanıt
    Aynı soruyu bende araştırıyorum şuan bir cevap bulabildiniz mi? Ekmadde1 geregi puanla yatay gecis 1 kere yapilabilir diyor. Sonraki sene uni sinavina girildiginde okul puani kesilir mi ? Ve baska uniye tekrardan gecmek icin uni puani kullanilabilir mi ?
  • dreamee D kullanıcısına yanıt
    neden kesilsin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8646DB36B

2019 şubatında tüm üniversitelere yök resmi yazısıyla gönderilmiş bir belgeden bahsediyoruz

yatay geçiş yapmadığına dair belgeyle karıştırmayalım

yatay geçişe engeli olmadığına dair belgehttp://oidb.ankara.edu.tr/wp-content/uploads/sites/91/2019/02/Yatay-Ge%C3%A7i%C5%9Fe-Engel-Bir-Durumun-Olmad%C4%B1%C4%9F%C4%B1na-Dair-Belge.pdf
    kabul edilen adayların kayıt sırasında vereceği yazılmış. benim baktığım birkaç üniversitede kayıt sırasında getirilmesi gereken belgelere yazılmamış. bunu takip etmek lazım. ileride çoğu ya duyuruya ekler ya da belgeleri güncellerler.

• arkadaşlar bunun tam tarihleri ne zaman bilen biri yazabilir mi? ankara siyasaldan akdeniz iibf geçiş için.
    şimdi baktım 29 temmuzmuş. peki kyk yurdunu da oraya aktarabiliyor muyuz? kredide vs kesilme oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodofran -- 10 Temmuz 2019; 17:52:17 >
  • HOCAM NOLUR CEVAP VERİN
    1- HAZIRLIKTA KALDIĞIM İÇİN DERS İÇERİĞİ VE DERS PLANI ALAMADIM SIKINTI OLUR MU NE YAPMALIYIM
    2-DAHA ÖNCE YATAY GEÇİŞ YAPMAMIŞTIR BELGESİ VE DİSİPLİN CEZASI YOKTUR BELGESİ YERİNE TRANSKRİPTE İBRAZ ŞEKLİNDE EKLEDİLER :
    +DİSİLPİN CEZASI ALMAMIŞTIR
    +YATAY GEÇİŞ YAPMASINDA BİR SAKINCA YOKTUR
    BUNLAR SIKINTI OLUR MU
    3-PASİF ÖĞRENCİ OLDUĞUM İÇİN ÖĞRENCİ BELGESİNDE ÖÜRENCİLİK HAKLARINDAN YARARLANAMAZ YAZIYOR SIKINTI TEŞKİL EDER Mİ
    NOLUR CEVAP VERİN
    @evandevan5a1
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolerak9

HOCAM NOLUR CEVAP VERİN
    1- HAZIRLIKTA KALDIĞIM İÇİN DERS İÇERİĞİ VE DERS PLANI ALAMADIM SIKINTI OLUR MU NE YAPMALIYIM
    2-DAHA ÖNCE YATAY GEÇİŞ YAPMAMIŞTIR BELGESİ VE DİSİPLİN CEZASI YOKTUR BELGESİ YERİNE TRANSKRİPTE İBRAZ ŞEKLİNDE EKLEDİLER :
    +DİSİLPİN CEZASI ALMAMIŞTIR
    +YATAY GEÇİŞ YAPMASINDA BİR SAKINCA YOKTUR
    BUNLAR SIKINTI OLUR MU
    3-PASİF ÖĞRENCİ OLDUĞUM İÇİN ÖĞRENCİ BELGESİNDE ÖÜRENCİLİK HAKLARINDAN YARARLANAMAZ YAZIYOR SIKINTI TEŞKİL EDER Mİ
    NOLUR CEVAP VERİN
    @evandevan5a1
    Özelden yaz mert
  • arkadaşlar ben 2. dönem okulu bırakmıştım yani bir dönem gittim okula bir sorun olmaz değil mi geçiş yaparken?bir sorum da online başvuru yaparken nasıl belgeleri yükleyeceğiz internete
  • uraserken17 U kullanıcısına yanıt
    Banada ayni şekilde verdiler.Disiplin belgesinin aslı yazıyordu istemem belgelerde ama bir sey olmaz dedi.Bilemedim simdi

• 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.