Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.415
Cevap
192
Favori
579.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kayıtlı olunan üniversiteden alınacak yatay geçişe engel bir durum olmadığına dair belge

bu belge ne oluyor
  • sağlam olmuş iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    şimdi de o süper (!) üniversiteler (her belgeyi toparlamak için haftalar uğraştım 5 bin km yol yaptım sırf bu belgeler için) Kayıtlı olunan üniversiteden alınacak yatay geçişe engel bir durum olmadığına dair belge bu belgeyi istiyorlar son belge artık öğrenci işleri beni görmek istemiyor bile. sadece bu belge kaldı bu belgeyi nasıl alabilirim.

2019 şubat ayında çıkmış yök kararı ile
  • Hocam cevabını bulamadığım bir soruyu sormak istiyorum cevaplarsanız çok sevinirim şimdi bir üniversitenin birinci ve ikinci öğretim programına hem kurumlarası yapsam temmuz ayında kabul edilmezsem eğer myp ile ağustosta sadece 2. öğretimine başvurmak istiyorum bu mümkün mü myp garanti gibi inşaallah yani kurumlar arası ve myp aynı kuruma yapılır mı ?

• Merhabalar, 2018-2019 yılında ingiliz dili ve edebiyatı bölümünde hazırlık sınıfında okula gitmeyi bıraktığım için devamsızlıktan kaldım.
    2019 döneminde başka bir üniversitede m.y.p ile Alman dili edebiyatı bölümüne geçmek istiyorum.Yani o bölümde almanca hazırlık muafiyet sınavına girme zorunluluğum var.Sınavı geçemezsem hazırlık sınıfını okuma hakkımın yanması gibi bir durum var mıdır?
  • yatay geçiş yapmadi evrakını yine öğrenci işlerinden alicaksiniz nazik davranin öğrenci işlerine mecbur. is bitene kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: theozas

Merhabalar, 2018-2019 yılında ingiliz dili ve edebiyatı bölümünde hazırlık sınıfında okula gitmeyi bıraktığım için devamsızlıktan kaldım.
    2019 döneminde başka bir üniversitede m.y.p ile Alman dili edebiyatı bölümüne geçmek istiyorum.Yani o bölümde almanca hazırlık muafiyet sınavına girme zorunluluğum var.Sınavı geçemezsem hazırlık sınıfını okuma hakkımın yanması gibi bir durum var mıdır?
    başka dillerde nasıl oluyor bilmiyorum ama ingilizceden ingilizce de geçişin yanıyor eski okulunda okumak zorunda kalıyorsun bir araştır derim öğrenci işlerine sor geçeceğin okulun en iyisi
  • Hocam aldınız mı o belgeyi nasıl oluyormuş yardımcı olur musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Bekobeko19005

Hocam aldınız mı o belgeyi nasıl oluyormuş yardımcı olur musunuz
    Üniversiteden de alabilirsin öğrenci işlerinden vermiyorlarsa bunu çıkar doldur ver
    https://www.devlette.com/wp-content/uploads/2016/08/10274_933770116705094_9125293040196286779_n.jpg
  • Bekobeko19005 kullanıcısına yanıt
    aldım hocam çok sevinçliydim oh be belgeleri bitirdim dedim. Güzel bir şekilde belgede gösterilen yerle gidiyordum imza attırıyordum en son öğrenci işlerine geldim dediler ki bu ilişik kesme belgesi sonra imza attırdığım yerleri iptal ettirmekle uğraştım. Meğerse yatay geçişi kazandıktan sonra teslim etmemiz gerekiyormuş
    öğrenci belgesinde el yazısını kabul ediyorlar mı yoksa mutlaka bilgisayar yazısı mı olacak. benim üniversitem hep notları el yazısıyla yazdı
  • Evet ben de öğrendim ya, hangi okula başvuru yapacaksınız hocam İstanbul mu

ege
    sizde de mi yatay geçiş hakkı kazandıktan sonra istiyorlar
  • Şöyle diyim normalde istenen belgelerde var, kendi okuluma gittim sordum bu belge kazandıktan sonra istenir normalde bi konuş dediler, sonra İstanbul üniyle konuştum onlar da kazandıktan sonra kayıt olurken getirirsin dedi

hangi üniversitedeydiniz bu arada

daha birçok okula söylemek gerekiyor bu belgenin başvuruda istenmemesi lazım

bizde şimdi belgeyi güncellemişler sadece ilişik kesme olarak yayınlamışlar
  • bu soruyu espri mahiyetinde sordunuz galiba evakin hic bir yerinde el yazisi olamaz imza hariç 25 sayfa evrak elle yazmak işkence olur o öğrenci işlerine

yok hepsi değil hocam yatay geçişe engeli olmadığına dair belge istiyor bazı üniversiteler bizim öğrenci işleri öğrenci belgesinin altına not düşmesi lazım

öğrenci belgemizi sistem kendi otomatik hazırlıyor oradan değiştirilmiyor onun yerine öğrenci belgenin altına not düşüyorlar el yazısı ile sorun olur mu başvuracağım üniversitede
  • Özel bi üniversite hocam.

Yarın bizimkini de güncelleyebilirler normalde bu ilişik kesme belgesi vs kazandıktan sonra verilir

• Merhaba. Ben MYP ile geçiş yaparken bazı derslerimin intibakını yaptırmak istemiyorum. Bu mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8646DB36B

hangi üniversitedeydiniz bu arada

daha birçok okula söylemek gerekiyor bu belgenin başvuruda istenmemesi lazım

bizde şimdi belgeyi güncellemişler sadece ilişik kesme olarak yayınlamışlar
    NE BELGESİ BU
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.