Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.415
Cevap
192
Favori
579.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba ben merkezi yatay gecis yaparak ituye gectim fakat gerek psikolojik problemlerim gerekse maddi durumlardan dolayi eski okuluma geri donmek istiyorum. Eski okulumda da yuzde yuz ingilizce bolume kayitliydim. Toplamda iki yil hazirlik okudum ve o sekilde gecmistim. Simdi geri donersem hazirlik okuma sansim yok buyuk ihtimal hazirliktan gecemeyecegim bu durumda okulla ilisigim kesilip turkce bolume gecme sansim var mi? Bilenler yardimci olabilir mi lutfen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysb223 -- 7 Kasım 2023; 1:22:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysb223 kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimalle yok, ben de aynı şekilde itüye geldim ve sene sonu geri döneceğim. Yerinde olsam önümüzdeki 2 dönem hazırlıgı geçebilmek için çalışırdım

• ysb223 kullanıcısına yanıt
  • merhaba, merkezi yerleştirme puanıyla yatay geçiş hakkında bir şey sormak istiyorum. Benim kayıtlı olduğum programda azami sürem doldu ve ek süre hakkı kazandım. Uzatmalı öğrenci statüsündeyim, fakat kayıtlı olduğum üniversite yönetmeliğinde ek süre verilen öğrenciler öğrencilik haklarından yararlanır diyor. Bu durumda merkezi yerleştirme puanımla yatay geçiş yapabilir miyim? Uzatmalı öğrenci olmam sorun olur mu

• Mono87 kullanıcısına yanıt

anadolu aöf sorun yapmıyor sadece üniversitede kaydınız var mı yok mu diye bakıyor. başka örgün ün. azami süreniz biitti diye gideceğiniz ün. kabul edilmeyebilir.

Hocam konuyla alakasız ama nasıl ek süre hakkı kazandınız acaba? 7 yıllık süre uzadı mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • crimsonlady kullanıcısına yanıt

5 dersten az dersin kaldıysa bir çok üniversitede ek süre veriliyor.

o olayı duymuştum, doğru. teşekkür ederim.

• crimsonlady kullanıcısına yanıt
    Sevgi Erolyoutube
    SAKARYA ÜNİVERSİTESİ YATAY GEÇİŞ BAŞVURULARI SADECE ÖNLİSANS BÖLÜMLER İÇİN KURUMLAR ARASI YATAY GEÇİŞ YÖNETMELİĞİ İLE ÖĞRENCİ ALINACAK OCAK AYINDA MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE YATAY GEÇİŞ İLE ÖĞRENCİ ALIN-MA-YA-CAK.(DİKKATLİ DİNLEYİN.
    https://www.youtube.com/watch?v=ibZPuJUICaY
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt

merhaba

1. sınıfım 60k ile yazilim muh okuyorum ortalama 3.30 civarı gelse 30/40/50k daki okullarin gelme olasılığı nedir?

ingilizce bölüme gidersem hazırlık şart mı ?

bilgisayar muh e geçme şansım nedir 30/40/50k daki bolumlerden

• karanlık çöküyor kullanıcısına yanıt

merkezi ek 1 de not ortalaması gerekli değil ama geçtiğiniz dersleri korur. siz başvurunuzu yapın ama bilgisayar müh başvuru yoğunluğu olan bölümlerdendir.

sizin sınava girdiğiniz yıl ki ösym tercih klavuzunda gösterilen rakamın %30 u alınacak örneğin 60 kişi kontenjanlı yerin %30u 18 kişi .başarı sırasına göre başvuranlar sıralanır 18.kişi kabul alır 19.cu kişi ya ret alacak yada yedek olur.

siz başvuru yapın puanınızın yettiği yere başvuru yapın.

• 1,

• Yatay Geciş (MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE YATAY GEÇİŞ , KURUMLAR ARASI YATAY GEÇİŞ KURUM İÇİ )VE YKS TERCİH DANIŞMANLIĞI VERİYORUM. İLETİŞİM ADRESİM

evandevan5a1@gmali.com

• sevgierol1984@hotmail.com a da mesaj atabilirsiniz gmail e mesaj atilamiyor.

• .

• 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.