Şimdi Ara

merkezi sistem uydu çoklama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oturuduğum apartmanda 32 çıkışlı bir merkezi uydu sistemi var ancak tüm çıkışları doluymuş.Çatıya ya da balkona da çanak koyamıyorum(yönetim kararı ile yasakmış).Merkezi sistemdeki çıkışları çoklamanın bi yolu varmıdır? ya da önerebileceğiniz başka birşey?

• quote:

Orijinalden alıntı: melde

merhaba arkadaşlar,

Oturuduğum apartmanda 32 çıkışlı bir merkezi uydu sistemi var ancak tüm çıkışları doluymuş.Çatıya ya da balkona da çanak koyamıyorum(yönetim kararı ile yasakmış).Merkezi sistemdeki çıkışları çoklamanın bi yolu varmıdır? ya da önerebileceğiniz başka birşey?

Sizin şartlarınıza göre tek çözüm, mevcut santrala, ilave santral bağlatmalısınız. Bu şekilde santral sisteminde daha çok çıkış elde edilebilir.

Yönetimden izin aldıktan sonra, mevcut santrala, ilave santralı, işin ehline bağlatınız. Diğer komşulara da haber verecek olursanız, alınacak ilave santralın bedeli paylaşılmış olur.
  • melde M kullanıcısına yanıt
    oturduğun apartman kaç daireki santral sistemini kurarken adamlar düşünmemişmi
  • king0653 kullanıcısına yanıt
    86 daire var apartmanda 4 sene önce kurmuşlar sistemi, kurulurken herkese sorulmuş isteyenler almış ama biz sonradan geldiğimiz için alamadık tabi.
  • sizden başka talep varmı uydu yayını almak isteyen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king0653 -- 20 Kasım 2013; 22:26:51 >
    kapıcıya soracağım yarın başka da isteyenler varsa yeni bir santral koyalım diye ama bakalım..
    normal sana yakın daireden yada ana santraldan çıkışlardan 2 çıkışlı çoklayıcıyla kendine çekersin
    bu şekilde yapılabiliyorsa çok iyi hatta böyle bir yöntem varsa öğrenmek için açmıştım bu konuyuda.
    var tabi kendi derdine merhem olursun milletten ses seda yoksa
    sağolasın hocam bilgi için , bu şekilde yapmaya çalışacağım.

bundan lazım sana ana santral çıkışından dairelere gidenlerden birini 2 çokluyacaksın ordan kabloyu evine çekceksiniz ama kablo kaliteli olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.